Skocz do zawartości

Kuba123

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Kuba123

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Większe, a masz jakąś propozycję rozwiązania tego problemu? Próbowałem gdzieś to zgłosić na fb ale jest to bardzo utrudnione.
 2. W debugerze nie ma błędów, czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł albo czy ktoś wie gdzie to można zgłosić facebookowi?
 3. Ok, na pewno spr i dam znać, aktualnie fb zmienia coś w tych miniaturkach, chociażby w ich wielkości. Czekałem tydzień, bo wierzyłem, że samo się wszystko naprawi, ale dłużej już nie chcę czekać..
 4. Witam serdecznie, piszę do Was z ogromną prośbą i liczę na jakąkolwiek poradę, gdyż zmagam się z pewnym problemem od tygodnia i nie jestem w stanie tego naprawić. Mianowicie: Posiadam stronę internetową, na której nic nie zmieniałem w ustawieniach/kodzie. Pewnego dnia Facebook przestał generować miniaturki po kliknięciu przycisku "udostępnij" pod treścią na stronie, ale jest to dla mnie nie zrozumiałe, ponieważ: 1) nie zmieniałem nic w ustawieniach 2) używając funkcji planowania postów na fb, po zaplanowaniu, gdy wejdzie się w dziennik aktywności, miniaturki się generują (ale tylko wtedy) 3) wpisując sam adres strony, również fb nie pobiera żadnych miniaturek, od czasu do czasu pojawi się tam buton "zaloguj przez fb" ale z reguły nie generuje się nic Pytanie, co mogę zrobić, jak to naprawić? Przejrzałem mnóstwo postów, pytałem znajomych, nikt nie był w stanie mi pomóc. Naprawdę tego nie rozumiem, dlaczego nagle FB przestał generować miniaturki, a żeby tego było mało to generuje je tylko przy planowaniu postów. Pozdrawiam Kuba
×