Skocz do zawartości

tomtoma

Użytkownicy
  • Zawartość

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O tomtoma

  • Ranga
    Nowy użytkownik

Informacje osobiste

  • Imię
    Tomek

Informacje profilowe

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Zainteresowania
    Słowotwórstwo
  1. No właśnie chyba największa zadyma wokół subdomen i kont mailowych, corn jobs, no i do dyspozycji 2 bazy danych. Ale już zamówiłem dA, to po fakcie co do cpulimit wyczytałem że do apache łatwo to ustawić grep-em więc dzięki wielkie wtedy do 15% użycia na proces i wszystko jasne.
  2. GUI potrzebne dla tych kilku osób, którym nie wiadomo czy można dać dostęp do powłoki. Ale i też na przyszłość (zajmuje się tworzeniem stron i fajnie jak od razu i hosting wg. moich zasad) takim osobom potrzebny jest DA, cPanel.
  3. Ale jak to podpiąć pod DA? Czy wogóle da radę?
  4. nginx imponująco wygląda, jednak jestem przyzwyczajony do pracy na apache, chociażby przez samo htaacces tzn. na początku sama konsola w ruch pójdzie, ale potem jak będę miał wzorce i wszystko skonfigurowane to żebym mógł się do tego odwołać tworząc nowego usera (przede wszystkim chodzi o to aby potem sam tworzył wirtualne hosty przez interfejs DA via www). A jakieś porady co do ustawień dla jednego konta? Żeby jakoś ograniczyć te osoby, którym bd. odsprzedawał (fakt że za grosze) kilka kont? Nie chodzi oczywiście o przestrzeń dyskową, czy trasfer bo tyle wiem z testowania DA. Ale chodzi o pamięć, procesor, czy ilość procesów? Tzn. chodzi mi ile takie popularne hostingi współdzielone przeznaczają na użytkownika?
  5. Oczywiście rozumiem, że nie dostanę tutaj konkretnej odpowiedzi. Bo nie ma jak praktyka i sprawdzanie. FastCGI będzie najpeszy do wpsółdzielonego - ale wtedy chyba bardziej pada na procesor? Czyli DA przeprowadzi mnie za rączkę od istalacji dnsów do konfiguracji końcowych kont? Dziękuję za odpowiedź.
  6. Witam serdecznie. To mój pierwszy post na forum więc witam bardzo serdecznie. Interesuje mnie jak ma się ilość Wirtualnych Serwerów do konfiguracji serwera dedykowanego. Chcę się przenieść z kilku hostingów i vps na 1 serwer dedykowany. Większość stron to strony statyczne, małe fora phbb, czy sklepy do 1k produktów. Mam na oku kilka serwerów: #1 i3-3220 8GB Dyski SATA #2 Xeon E3-1220 4GB Dyski SATA #3 Pentium G630 4GB Dysk SSD I teraz pytanie ile takich wirtualnych hostów mogę tam wcisnąć. I czy lepiej inwestować w zegar procesora czy w RAM? Wiem, że mysql potrafi zeżreć dużo procka, ale na wirtualny serwer nie więcej niż 2 bazy danych - tj. mówie phpbb. A może jest duża przewaga SSD? Tak na prawdę moje suche przemyślenia strzelały w 15 współdzielonych kont. Gdyż na niektórych stronach statycznych prawie nie ma ruchu do 100wyświetleń. Mam jeszcze pytanko, zamówiłem bezpośrednio licencje lifetime DA, długo się zbierałem, może głupio w nadziei na klęskę amerykańskiej giełdy i dobry kurs dolara . Czy DA sam utworzy serwer wirtualny i doda wszystkie wpisy czy muszę to robić przez konsole albo webmina, a DA to podłapie? Pozdrawiam, Tomek!
×