Skocz do zawartości

SQOR

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O SQOR

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

3066 wyświetleń profilu
 1. Poszukuję osoby z doświadczeniem z WHMCS. Konfiguracja niektórych elementów oraz migracja danych z instalacji pod innym adresem. Chodzi o migrację wszystkich danych z WHMCS 6.2.2 do nowej, "pustej" już działającej pod innym adresem instalacji w wersji 7.5.1. Chodzi o pełne dane - lita klientów, usług i domen, zamówiweń i wystawionych faktur itd.
 2. Whmcs Polski Lang

  Ma ktoś może do sprzedania lub udostępnienia tłumaczenie do wersji 6.2.x?
 3. Jeśli istnieje kupię plugin lub modyfikację WHMCS pozwalające na ustawienie różnych cen dla domen i ich wersji IDN np. różne ceny dla .pl i .pl IDN.
 4. Jak w temacie kupię licencję Direct Admin Lifetime. Koniecznie interesuje mnie możliwość faktury VAT.
 5. Szukam już jakiś czas, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Czy da się w WHMCS ustawić inną cenę dla domen .pl, a inną cenę dla domen .pl IDN? Mam integrację z HRD, ale gdy dodaje domenę .pl to jest ta sama cena i dla .pl i dla .pl IDN.
 6. Z allegro nie jest tak, że 100% to dziadostwo. Trzeba dokładnie sprawdzać, odsiewać i dopytywać. Zazwyczaj 6/10 nie to kompletne dziadostwo, 2/10 coś tam da ale nie za wiele, a 2/10 zadziała przyzwoicie czy nawet dobrze. Tylko, że niestety na allegro często trafiają ludzie, którzy myślą, że mają taką wiedzę, a nie faktycznie ją mają. Nie posiadają specjalnych doświadczeń, ani referencji więc idą na allegro, bo coś się sprzeda i poćwiczą. Jak wszędzie zdarzają się też ludzie, którzy widzą co robią i mają na prawdę dobre efekty i często w przystępnej cenie. Po prostu bym nie generalizował. Ja bym powiedział 80% - dziadostwo z pozostałych 20% da się coś wygrzebać.
 7. Udało mi się znaleźć taki plugin, może komuś w przyszłości też się przyda informacja gdzie coś takiego kupić. Jest pod adresem http://www.michell.pl/plugins/directadmin-bulk-domains/ Sprawdzony i działa.
 8. Whmcs Polski Lang

  A ma ktoś może spolszczenie panelu admina do najnowszej wersji? Temat przeczytałem od deski do deski, znalazłem jedno, ale przy najnowszej wersji brakuje tam trochę rzeczy :/
 9. Jak w temacie, kupię plugin masowego dodawania domen do konta z poziomu usera. Gdyby dodatkowo ktoś miał dobrze działający plugin przypisywania/zmiany IP do domeny z poziomu usera i włączania, wyłączania wildcard proszę również o kontakt.
 10. Kupię serwer dedykowany ze starej oferty Kimsufi i7-2T lub Q-1T. Ważne aby serwer był na łączu 1Gbps - na setce mnie nie interesują. Najlepiej żeby miał jeszcze wykupione zastosowania profesjonalne ale nie jest to bezwzględnie wymagane. Wiem że te maszyny do odsprzedania zdarzają się już coraz rzadziej, ale jak by ktoś jednak miał do sprzedania to już ma kupca
×