Skocz do zawartości

krzysiek02

Użytkownicy
 • Zawartość

  109
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez krzysiek02

 1. Formularz kontaktowy

  Witam Wiadomość które przychodzą mi z formularza kontaktowego nie posiadają polskich znaków. Kodowanie ustawione na UTF-8. Mógłby ktoś zerknąć? <?php /** * > */ $response=file_get_contents("https://www.google.com/recaptcha/api/siteverify?secret=6Lc_rlwUAAAAAOSGsmhwiOVjPCdLz1Vq3maNlb1M&response=".$_POST['g-recaptcha-response']."&remoteip=".$_SERVER['REMOTE_ADDR']); $responseKeys = json_decode($response,true); if(isset($_POST['email']) && isset($_POST["g-recaptcha-response"])) { if(intval($responseKeys["success"]) == 1) { $headers = 'From: ' . $_POST['email'] . "\r\n" . 'X-Mailer: PHP/' . phpversion(); mail($_POST['odbiorca'], "Formularz Kontaktowy LeveLine ".$_POST['imienazwisko'], $_POST['trescwiadomosci'], $headers); echo "Poprawnie wysłano email!"; header( "refresh:3;url=index.php" ); } else { echo "Błąd captcha!"; } } else { echo "Nie wypełniłeś pola ,nie jestem robotem"; header( "refresh:3;url=index.php" ); } ?>
 2. Nazwa dla firmy

  Witam. Macie może jakieś pomysły na nazwę dla firmy która zajmowałaby się malowaniem oznakowania poziomego magazynów, hal itp. Głownie obiekty zamknięte. Nazwa nie musi mieć w sobie nic związanego z malowaniem ani być w języku polski. Najważniejsze żeby była krótka i łatwa do wymówienia.
 3. Witam. Polecam tego Pana. Zrobił mi skrypt do dodawania zdjęć na stronę a także przerobił wyświetlanie zdjęć.
 4. Prezent na komunie

  Macie pomysł co można kupić dziecku (chłopakowi) na komunie? Ja zupełnie nie mam pojęcia. W dzisiejszych czasach dzieci w tym wieku mają już telefony, laptopy więc ciężko jest coś wybrać. Co Wy kupowaliście jako prezent? A może samochód zdalnie sterowany to byłby dobry pomysł na prezent?
 5. Witam. Szukam kogoś kto zrobi mi jakiś prosty panel do dodawania zdjęć na stronę.
 6. Pożyczka pod fakturę

  Zachowaj takie tekst dla siebie. Nie jestem tutaj od wczoraj.
 7. Pożyczka pod fakturę

  Witam. Zainwestowałem trochę pieniędzy w kilka zleceń a firmy spóźniają mi się z zapłatą faktur a szykują mi się kolejne zlecenia na które potrzebuję pieniądze. Korzystał ktoś z Was z takiej usługi jak branie pożyczki pod fakturę jeśli tak to z jakiej firmy. Głównie zależałoby mi na opinii firmy finiata ponieważ ona wyświetliła mi się w infakt. Nie ma tam jakiś ukrytych haczyków ?
 8. dostałem zgłoszenie abuse dotyczące serwera

  A dlaczego tak się dziwisz, że ją znalazłem?
 9. odszkodowanie

  Skoro chcesz zasięgnąć porady jakieś profesjonalnej kancelarii to dlaczego do jakiejś nie zadzwonisz tylko piszesz wątek na forum o webhostingu?
 10. dostałem zgłoszenie abuse dotyczące serwera

  "Sojeft" Kowal Michał 512 355 617
 11. Pieczątka firmowa

  Możecie polecić jakąś firmę albo stronę gdzie zamawialiście pieczątkę dla swojej firmy/
 12. [ZLECE] Formularz kontaktowy

  Dzięki ale nieaktualne już.
 13. Witam. Zlecę naprawę formularza kontaktowego na stronie. Problem polega na tym, że po kliknięciu wyślij wiadomość nie przychodzą mi wiadomości na pocztę.
 14. Sprzedam hosting zdjęć

  Oddam za 600zł. Jeżeli jest ktoś chętny proszę pisać na pw
 15. Sprzedam hosting zdjęć

  Witam. Sprzedam hosting zdjęć który znajduje się pod domeną e-fotek.pl . Nie mam pomysłu jak ją dalej rozwinąć. Z tego co się orientuje domena ma prawie 6 lat. Na stronie jest zarejestrowanych obecnie 2117 użytkowników. Nie był wysyłany do nich żaden mailing. Statystyki z google analytics. Cena 1000zł
 16. InFakt jednostka miar

  Witam. Gdzie w inFakt wybiera się Jm ? Przy wypełnianiu danych nie mam takiej rubryki ale po wydrukowaniu na fakturze jest taka rubryka.
 17. Pieczątka firmowa

  Jprl co Ty taki nadgorliwy jesteś? W każdym temacie w którym jest zawarte jakieś pytanie widzisz jakiś marketing szeptany? Jest to forum czy nie?
 18. Lenovo ideapad 100s

  Witam Opłaca się kupić używanego Lenovo ideapad 100s za około 500zł. Laptop ma 1 rok. Głównie potrzebny mi jest do przeglądania internetu jak jestem gdzieś na wyjazdach.
 19. Strona firmowa

  Witam, Potrzebowałbym prostą ale wyglądającą profesjonalnie stronę firmowa. Powinny się na niej znajdować takie informacje jak: Kontakt, Nasze realizacje, Klienci. Jakim budżetem musiałbym dysponować na wykonanie takiej strony? Więcej informacji udzielę na Pw.
 20. Zgłoszenie do prokuratury

  Zgłaszał ktoś zawiadomienie do prokuratury poprzez ePUAP ? Jeśli tak ile mniej więcej trzeba czekać na reakcje z ich strony ?
 21. Zgłoszenie do prokuratury

  Ok. Już myślałem, ze wszyscy pouciekali z tego forum
 22. Nazwa dla firmy

  To jest chyba jakaś płatna strona? Co sądzicie o nazwie Linemal?
 23. Sprzedam hosting zdjęć

  Witam. Sprzedam hosting zdjęć który znajduje się pod domeną e-fotek.pl . Nie mam pomysłu jak ją dalej rozwinąć. Mam też zablokowane konto adsense na moją nazwę użytkownika więc też nie mogę umieścić żadnej reklamy. Z tego co się orientuje domena ma prawie 6 lat. Na stronie jest zarejestrowanych obecnie 2117 użytkowników. Nie był wysyłany do nich żaden mailing. Statystyki z google analytics. Cena jaka mnie interesuje 500 +/- podaje taką żeby nie było płaczu ile to za nią chce i, że nie jest warta. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam na pw z ofertą.
×