Skocz do zawartości

chris996

Użytkownicy
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez chris996

 1. Witam. Szukam osoby, która podejmie się administracji, konfiguracji serwera VPS z OVH. Są problemy, których OVH się nie zajmuje, a których nie mogę przeskoczyć. Właściwie cała konfiguracja, leży po mojej stronie. Za pomoc będę rad. Pozdrawiam Krzysztof
 2. Mateuszu wysłałem PW, czekam na odpowiedź.
 3. [CentOS 6] Wgranie starszej wersji PHP

  Jedna z osób na forum pomogła mi wgrać PHP 5.6. Teraz działa mi strona oparta na Worpdress tak jak powinna.
 4. Witam. Na serwerze VPS mam wersję PHP 7.2, przez to sądząc po tym co przeczytałem na jednej z angielskich stron nie działają mi strony oparte na Wordpress (wersja nieaktualna). Zatem, czy mogę wgrać starszą wersję 5.6 i jak to zrobić? Czy nie wpłynie to na działanie panelu do zarządzania domenami - CPanel? Za udzielenie odpowiedzi będę rad. Pozdrawiam Krzysztof
 5. Pani Doroto napiszę pani w prywatnej wiadomości telefon to proszę wtedy zadzwonić. Porozmawiamy. Jak pani podeśle maila to napiszę z czym konkretnie mam problem. Niemniej sam serwer VPS + WHM + Cpanel działa bez zarzutu. Patryku wysłałem maila, z czym mam problem. Proszę się do niego ustosunkować i jak pan to widzi.
 6. Dzięki Zardzewiały za to rozwiązanie. Bardzo mi pomogło dodać domeny na swoje konto domowe w Cpanelu, gdzie jak się nie mylę miałem ten sam błąd.
 7. Witam. "Twoja konfiguracja PHP nie posiada włączonej obsługi rozszerzenia MySQL, która jest wymagana przez WordPressa." Wydaję mi się, że pierwszy raz zetknąłem się z tym problemem przy stronie wordpress i dlatego pytanie jak to naprawić? Proszę o pomoc. Czy edytować plik php.ini i tutaj włączyć tą obsługę?
 8. U mnie występuje ten sam błąd co u kolegi Dawider. Bez względu jaki podam email lub hasło jest ten sam błąd w roundcube. Korzystam z VPS + WHM & CPanel. Jakie mam pokazać logi? Logi roundcube, czyli logi serwera?
 9. Witam. Celem dwóch ćwiczeń będzie wykonanie symulacji sieci w programie Cisco Packet Tracer. "instalacja" i konfiguracja switchy, routerów, PCtów (szczegóły podam osobie, która podejmie się dwóch zadań). Jeśli jest osoba, która podejmie się zadań, proszę o odpowiedź.
 10. [Opinie] Mintshost.pl

  Co człowiek to opinia. Mnie urzekło jedno z najtańszych serwerów VPS z procesorem 2 i 4-rdzeniowym. Dlatego kupiłem tam konto. VPS bez zarzutu. Choć transfer do serwera mógłby być lepszy. Od ~4 miesięcy nie korzystam. Mogło dużo się zmienić na +.
 11. Czy DigitalOcean daje możliwość wgrać własny system z obrazu ISO? Korzystałem z blizniaczego serwera w chmurze (rozliczanie jak w DO co godzinę) i taka opcja jest dostępna.
 12. Exone.pl

  Staaary temat, niemniej czy ktoś z użytkowników obeznanych w temacie może się wypowiedzieć o łączu exeone do 1 Gbit/s dla serwera VPS? Testowałem takie łącze tylko w jednym hostingu, ale zbyt krótko, żeby sobie wyrobić opinię.
 13. WItam serdecznie. Skuszony serwerem starter ovh w promocji, bo mam tu już domenę płatną, złożyłem zamówienie. Okazało się, że mnie ograniczają (zmiania DNS itp.) bo wymagana do tego domena też jest promocyjna. I teraz pytanie czy mogę ją w tym wypadku opłacić i mieć pełne do niej prawa? jeśli nie to zrezygnuję z tej promocji i wezme domene na normalnych warunkach.
 14. OVH - Opłacenie domeny w promocji

  No doczytałem wszystko i mogę zrezygnować z hostingu i zachować domenę. Także już wszystko jasne. Temat do zamknięcia.
 15. OVH - Opłacenie domeny w promocji

  A rozumiem ten adres to wątek o tej promocji? Nie widziałem go wcześniej. No to sie dowiem szczegółów z tego wątku.
 16. OVH - Opłacenie domeny w promocji

  A przypomniałem sobie i jeszcze dodam bo ważne (jeśli dobrze zrozumiałem i przeczytałem regulamin promocji), że po roku czasu muszę przejść na serwer płatny, żeby zachować domenę i ją odnowić. Także już się nie ma nad czym zastanawiać. Wezmę samą domenę.
 17. OVH - Opłacenie domeny w promocji

  No tak właśnie chcę zrobić. Także pośle maila i sie wyjaśni.
×