Skocz do zawartości

chris996

Użytkownicy
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O chris996

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Mateuszu wysłałem PW, czekam na odpowiedź.
 2. [CentOS 6] Wgranie starszej wersji PHP

  Jedna z osób na forum pomogła mi wgrać PHP 5.6. Teraz działa mi strona oparta na Worpdress tak jak powinna.
 3. Pani Doroto napiszę pani w prywatnej wiadomości telefon to proszę wtedy zadzwonić. Porozmawiamy. Jak pani podeśle maila to napiszę z czym konkretnie mam problem. Niemniej sam serwer VPS + WHM + Cpanel działa bez zarzutu. Patryku wysłałem maila, z czym mam problem. Proszę się do niego ustosunkować i jak pan to widzi.
 4. Witam. Na serwerze VPS mam wersję PHP 7.2, przez to sądząc po tym co przeczytałem na jednej z angielskich stron nie działają mi strony oparte na Wordpress (wersja nieaktualna). Zatem, czy mogę wgrać starszą wersję 5.6 i jak to zrobić? Czy nie wpłynie to na działanie panelu do zarządzania domenami - CPanel? Za udzielenie odpowiedzi będę rad. Pozdrawiam Krzysztof
 5. Dzięki Zardzewiały za to rozwiązanie. Bardzo mi pomogło dodać domeny na swoje konto domowe w Cpanelu, gdzie jak się nie mylę miałem ten sam błąd.
 6. Witam. Szukam osoby, która podejmie się administracji, konfiguracji serwera VPS z OVH. Są problemy, których OVH się nie zajmuje, a których nie mogę przeskoczyć. Właściwie cała konfiguracja, leży po mojej stronie. Za pomoc będę rad. Pozdrawiam Krzysztof
 7. Witam. "Twoja konfiguracja PHP nie posiada włączonej obsługi rozszerzenia MySQL, która jest wymagana przez WordPressa." Wydaję mi się, że pierwszy raz zetknąłem się z tym problemem przy stronie wordpress i dlatego pytanie jak to naprawić? Proszę o pomoc. Czy edytować plik php.ini i tutaj włączyć tą obsługę?
 8. U mnie występuje ten sam błąd co u kolegi Dawider. Bez względu jaki podam email lub hasło jest ten sam błąd w roundcube. Korzystam z VPS + WHM & CPanel. Jakie mam pokazać logi? Logi roundcube, czyli logi serwera?
 9. Witam. Celem dwóch ćwiczeń będzie wykonanie symulacji sieci w programie Cisco Packet Tracer. "instalacja" i konfiguracja switchy, routerów, PCtów (szczegóły podam osobie, która podejmie się dwóch zadań). Jeśli jest osoba, która podejmie się zadań, proszę o odpowiedź.
 10. [Opinie] Mintshost.pl

  Co człowiek to opinia. Mnie urzekło jedno z najtańszych serwerów VPS z procesorem 2 i 4-rdzeniowym. Dlatego kupiłem tam konto. VPS bez zarzutu. Choć transfer do serwera mógłby być lepszy. Od ~4 miesięcy nie korzystam. Mogło dużo się zmienić na +.
 11. Czy DigitalOcean daje możliwość wgrać własny system z obrazu ISO? Korzystałem z blizniaczego serwera w chmurze (rozliczanie jak w DO co godzinę) i taka opcja jest dostępna.
 12. Exone.pl

  Staaary temat, niemniej czy ktoś z użytkowników obeznanych w temacie może się wypowiedzieć o łączu exeone do 1 Gbit/s dla serwera VPS? Testowałem takie łącze tylko w jednym hostingu, ale zbyt krótko, żeby sobie wyrobić opinię.
 13. OVH - Opłacenie domeny w promocji

  No doczytałem wszystko i mogę zrezygnować z hostingu i zachować domenę. Także już wszystko jasne. Temat do zamknięcia.
 14. OVH - Opłacenie domeny w promocji

  A rozumiem ten adres to wątek o tej promocji? Nie widziałem go wcześniej. No to sie dowiem szczegółów z tego wątku.
 15. OVH - Opłacenie domeny w promocji

  A przypomniałem sobie i jeszcze dodam bo ważne (jeśli dobrze zrozumiałem i przeczytałem regulamin promocji), że po roku czasu muszę przejść na serwer płatny, żeby zachować domenę i ją odnowić. Także już się nie ma nad czym zastanawiać. Wezmę samą domenę.
×