Skocz do zawartości

chris996

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O chris996

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Witam. Celem dwóch ćwiczeń będzie wykonanie symulacji sieci w programie Cisco Packet Tracer. "instalacja" i konfiguracja switchy, routerów, PCtów (szczegóły podam osobie, która podejmie się dwóch zadań). Jeśli jest osoba, która podejmie się zadań, proszę o odpowiedź.
 2. [Opinie] Mintshost.pl

  Co człowiek to opinia. Mnie urzekło jedno z najtańszych serwerów VPS z procesorem 2 i 4-rdzeniowym. Dlatego kupiłem tam konto. VPS bez zarzutu. Choć transfer do serwera mógłby być lepszy. Od ~4 miesięcy nie korzystam. Mogło dużo się zmienić na +.
 3. Czy DigitalOcean daje możliwość wgrać własny system z obrazu ISO? Korzystałem z blizniaczego serwera w chmurze (rozliczanie jak w DO co godzinę) i taka opcja jest dostępna.
 4. Exone.pl

  Staaary temat, niemniej czy ktoś z użytkowników obeznanych w temacie może się wypowiedzieć o łączu exeone do 1 Gbit/s dla serwera VPS? Testowałem takie łącze tylko w jednym hostingu, ale zbyt krótko, żeby sobie wyrobić opinię.
 5. OVH - Opłacenie domeny w promocji

  No doczytałem wszystko i mogę zrezygnować z hostingu i zachować domenę. Także już wszystko jasne. Temat do zamknięcia.
 6. OVH - Opłacenie domeny w promocji

  A rozumiem ten adres to wątek o tej promocji? Nie widziałem go wcześniej. No to sie dowiem szczegółów z tego wątku.
 7. OVH - Opłacenie domeny w promocji

  A przypomniałem sobie i jeszcze dodam bo ważne (jeśli dobrze zrozumiałem i przeczytałem regulamin promocji), że po roku czasu muszę przejść na serwer płatny, żeby zachować domenę i ją odnowić. Także już się nie ma nad czym zastanawiać. Wezmę samą domenę.
 8. OVH - Opłacenie domeny w promocji

  No tak właśnie chcę zrobić. Także pośle maila i sie wyjaśni.
 9. WItam serdecznie. Skuszony serwerem starter ovh w promocji, bo mam tu już domenę płatną, złożyłem zamówienie. Okazało się, że mnie ograniczają (zmiania DNS itp.) bo wymagana do tego domena też jest promocyjna. I teraz pytanie czy mogę ją w tym wypadku opłacić i mieć pełne do niej prawa? jeśli nie to zrezygnuję z tej promocji i wezme domene na normalnych warunkach.
×