Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 09.07.2018 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  Nasz program partnerski daje 20% od każdej płatności dokonanej przez poleconego klienta :-)
 2. 1 punkt
  @Keaman na neteasy.pl płacą prowizję za każde przedłużenie nie doczytałem i miło się zaskoczyłem jak komuś poleciłem i zajrzałem na konto po paru miesiacąch a tu nadal profit ;).
 3. 1 punkt
  My tj hostmark.pl oferujemy stałą prowizję, zarówno na zakup jak i odnowienie usługi. Wielkość prowizji zależy od ilości poleconych usług - zaczyna się od 10 a kończy na 25% Więcej informacji masz na stronie hostmark.pl - w menu "O Nas"->"Program partnerski" , jeśli masz dodatkowe pytania to pisz na marek@hostmark.pl TTL: Edytowano, linki nie są zgodne z regulaminem.
 4. 1 punkt
  Nie zrozum mnie źle, jesteś klientem i masz prawo do takich "skoków", ale jak napisałem, niesie to pewne ryzyko za sobą, więc jest polecane tylko dla jakiś hobbistycznych stron, które nie oczekują dużych wymagań czy nie zawierają ogromnej treści, gdzie musi być ona backupowana np raz dziennie. Dla komercyjnych stron, jako pierwszy rok, dla sprawdzenia firmy, to też jest ok, ale z czasem jednak przyjdzie moment, gdzie jednak będziesz musiał wybrać stałą firmę i niestety zapłacić więcej.
×