Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 06.12.2020 we wszystkich miejscach

 1. 3 punkty
  To jest raczej standard. Tak długi backup to zazwyczaj usługa dodatkowo płatna, jeśli jest. A Twoim obowiązkiem jest zrobić sobie swój backup dodatkowo, patrz akcja z z OVH. I tak, zliczanie milionów plików na serwerze, ich rozmiary obciąża mocno serwer. I żeby Twój serwer wolno nie chodził czy innych osób, bo właśnie sobie teraz chodzisz po katalogach w DirectAdmin,, to jest wyłączany i klika się na życzenie, zliczanie tego, a nie za każdym razem jak wchodzisz do katalogu. Nic w tym nadzwyczajnego,zwykła optymalizacja. A nikt nie patrzy czy masz stronę popierdółkę czy duży serwer, bo nikt nie ma na to czasu. Za kilkadziesiąt złotych rocznie nikt nie będzie Cię głaskał, tylko jest to usługa masowa. To trochę tak jakbyś zapłacił w serwisie samochodowym 30 zł za wymianę oleju w Toyocie Aygo, a jednocześnie chciał, żeby Ci podali kawę, obiad i Netflixa, żebyś się nie nudził. To po prostu złoty środek między ceną a jakością.
 2. 1 punkt
 3. 1 punkt
  Rok 2021 zapowiada się w nazwa.pl bardzo pracowicie! Po wielu zrealizowanych wdrożeniach, nie zwalniamy tempa i bieżącym roku planujemy zainwestować 12 milionów złotych w innowacje. Public Cloud, Private Cloud i Kubernetes Podstawowym celem na 2021 rok jest wprowadzenie usług Public Cloud i Private Cloud. Na bazie wysokodostępnej chmury wprowadzona zostanie również usługa Kubernetes, pozwalająca na zarządzanie, automatyzację i skalowanie aplikacji kontenerowych. Usługi SaaS i Serverless Usługi Software as a Service (SaaS) oraz Serverless pojawią się w ofercie nazwa.pl w drugiej połowie roku, a ich celem będzie ułatwienie wdrażania funkcjonalności za pomocą rozwiązań gotowych natychmiast do użycia. Wprowadzeniu usług SaaS będzie towarzyszyło również wdrożenie nowego modelu opłat w postaci subskrypcji i za realne użycie. Być może taki model opłat pojawi się również w ramach CloudHostingu. Byłaby to całkowita nowość na rynku polskim. Cloud Backup dla Windows, macOS i Linux Kolejną nowością będzie udostępnienie nowej wersji aplikacji Cloud Backup, która pozwoli na wykonywanie kopii zapasowych już nie tylko z komputerów pracujących pod systemem Windows, ale również macOS i Linux. Trwają również pierwsze prace nad wdrożeniem oprogramowania Mail Backup, służącego do archiwizacji poczty e-mail. CDN nazwa.pl Rozbudowujemy sieć serwerów utrzymujących kopie elementów strony WWW w różnych lokalizacjach bliższych użytkownikowi - Content Delivery Network (CDN). Mamy nadzieję, że do końca marca 2021 uda się uruchomić przynajmniej najważniejsze z nowych węzłów CDN nazwa.pl. CloudHosting Panel Już niebawem dla użytkowników usług CloudHosting udostępnimy nowy interfejs panelu zarządzania, który zastąpi dotychczasowy panel Actvie.admin. CloudHosting Panel, bo taką nazwę będzie on nosił, to aż 3 różne widoki desktopowe oraz technologia RWD, dzięki czemu możliwe będzie realizowanie wszystkich czynności związanych z obsługą hostingu na urządzeniach mobilnych. Po więcej ciekawych informacji zapraszamy na nasz blog
 4. 1 punkt
  Panie Marku już jest za późno na dalsze negocjacje bo klient jest już przeniesiony i opłacił hosting na kolejny rok. Co do zrozumienia to tylko chyba Pan Hubert i Pan Łukasz mieli z tym problem. Ja chciałem zostawić mojego klienta na Państwa hostingu i dlatego napisałem zgłoszenie do Państwa. Pan Hubert jak i Pan Łukasz od samego początku utrzymywali że nikomu nie dają na testy swoich usług i wręcz byłoby to nie w porządku wobec innych klientów. Dzwoniłem do Pana Panie Marku ale Pan nie odbierał telefonu więc skończyło się przeniesieniem strony klienta. Panie Marku proszę mnie nie zrozumieć źle ale dlatego prosiłem o testy na kilka godzin bo nie do końca wierzyłem że zostało coś poprawione a upór Pana pracowników tylko mnie o tym utwierdził. Strona wolno działała jak i panel. Obecnie po przeniesieniu strony nawet nie trzeba było jej specjalnie optymalizować by działała szybko i sprawnie. Ja dziękuję za współpracę chodź pozostał mi jeszcze jeden klient u Państwa na hostingu i mam nadzieje że nie powtórzy się taka więcej sytuacja.
 5. 1 punkt
  Ja właśnie przeniosłem się do Hitme jak jeszcze linuxpl był ,a nie cyberfolks. Nie żałuję, do dziś jestem bardzo zadowolony i polecam. Zrobią też w cenie migrację.
 6. 1 punkt
  Opisywałem jak to zrobić w ovh na swoim blogu: https://marek.pro/instalacja-i-konfiguracja-proxmox-5/
 7. 1 punkt
  Masz wszystko dokładnie opisane https://docs.ovh.com/pl/dedicated/network-ip-alias/
 8. 1 punkt
  kamil122 niestety to że są nic nie warte jest uproszczeniem. Pierwszy dużo większy problem, to, że masz w domenie używane adresy e-mail. Za pomocą usługi catch-all potem można czytać cudze maile, z których można się wiele dowiedzieć. W tym celu domenę podkupią głównie złodzieje danych. Inna sprawa, że domena związana jest z ruchem użytkowników. Tracąc domenę, tracisz tych użytkowników. Też jest kwestia tego, że pozycja w google nie jest przypisana do twojego serwera, ale właśnie domeny.
 9. 1 punkt
  Ja zawsze polecam lh. Super stosunek do ceny. Dla zainteresowanych kod rabatowy 20% LH-20-10026
×