Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grupa PFF

[opinie] e9.pl

Polecane posty

Przepraszam Cie, ale wg mnie Twoja oferta jest kiepska - ja nie patrze tylko na TRANSFER.. brak jakiejs infolinii.. jakis cpanel tam masz? ehh, standart.. to nie trzeba az tak duzo placic za taka jakosc... na allegro sa tansi.. a to, ze prowadzisz firme w DE i chcesz trafic do polskich klientow to nawet w dobie Internetu swoiste kuriozum jest...

 

Hi!

 

Musze Ciebie uspokoic, my juz trafilismy do polskich klientow. Interes w Polsce jest o wiele lepszy niz w Niemczech. Swiadczy o tym fakt, ze taka mala firma jak my, bez infolinie, bez wlasnego oddzialu, odbiera klientow wlasnie od home.pl lub netart.pl. Jesli myslisz ze branza hostingowa stoi w miejscu to mylisz sie. Teraz jest rok 2005 a nie 2000!

 

Gruss

tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Ciebie uspokoic, my juz trafilismy do polskich klientow. Interes w Polsce jest o wiele lepszy niz w Niemczech. Swiadczy o tym fakt, ze taka mala firma jak my, bez infolinie, bez wlasnego oddzialu, odbiera klientow wlasnie od home.pl lub netart.pl. Jesli myslisz ze branza hostingowa stoi w miejscu to mylisz sie. Teraz jest rok 2005 a nie 2000!

 

Ciesze sie niezmiernie. 2 pytania:

1) Czy chcesz budowac swoja firme na przypadku?

2) Czy nie widzisz, ze krag sie zaciesnia i zaczynasz byc coraz mniej konkurencyjny, podobnie jak masz juz teraz w DE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie niezmiernie. 2 pytania:

1) Czy chcesz budowac swoja firme na przypadku?

2) Czy nie widzisz, ze krag sie zaciesnia i zaczynasz byc coraz mniej konkurencyjny, podobnie jak masz juz teraz w DE?

 

Hi!

 

1. Ja firmy nie buduje, ja firme prowadze od 1998 ! Byly bardzo dobre czasy, przyszly niedobre a teraz sa ponownie bardzo dobre, jestesmy w Polsce.

 

2. A ktora konkurencje masz na mysli, pseudo firmy z ofertami na Allegro ? To nie jest konkurencja dla mnie. O prawdziwej konkurencji napisales juz w tym temacie. Jesli przytaczasz konkurencje w Niemczech to chyba Schlund & Partner lub Strato. I tutaj masz racje. Nie jestem w stanie konkurowac z firma ktora posiada ponad 2.000.000 klientow, rocznie zarabia kilkaset milionow Euro tylko na hostingu. A home.pl ?

To jest konkurencja!

 

Gruss

tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Cie, ale wg mnie Twoja oferta jest kiepska - ja nie patrze tylko na TRANSFER.. brak jakiejs infolinii.. jakis cpanel tam masz? ehh, standart.. to nie trzeba az tak duzo placic za taka jakosc... na allegro sa tansi.. a to, ze prowadzisz firme w DE i chcesz trafic do polskich klientow to nawet w dobie Internetu swoiste kuriozum jest...

 

nie wiesz co mówisz :-P e9 to NAJLEPSZA firma hostingowa po home.pl :-D

 

-> wzorowe podejście do klienta

-> bardzo szybkie serwery

-> małe pingi

-> niskie ceny

-> wysoki uptime

-> jeśli zdarzy się jakaś awaria jest usuwana praktycznie natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz co mówisz  :-P e9 to NAJLEPSZA firma hostingowa po home.pl  :-D

 

Hi!

 

Nie przesadzaj :) Do home.pl brakuje nam bardzo duzo i przed nami jest jeszcze kilkadziesiat innych bardzo dobrych firm. Zdrowa konkurencja zawsze polepsza rynek.

 

Gruss

tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak infolinii i confixx vs. nizsze ceny. Cos za cos - czy to takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak infolinii i confixx vs. nizsze ceny. Cos za cos - czy to takie dziwne?

 

Infolinia to sa grosze.

Confix to chyba jest standart.. pomijam panele na cplanelu w hostingach za 7 zl.

 

Nizsze cene?? hym.. znajde taniej, lepiej i bez posrednikow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Infolinia to nie sa grosze. Co po infolinii jesli nikt nie podniesie sluchawki ?

 

Liczy sie obecnosc na rynku i duze grono zadowolonych klientow. Napewno jest to jeden z adresow, ktore osobiscie polecam osobom szukajacym pewnego , sprawdzonego hostingu (a innych nie polecam) w niskich cenach.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mac, na jakiej podstawie twierdzisz ze "infolinia to sa grosze" ? Czy masz doswiadczenie w finansowaniu oraz organizacji infolini oraz supportu dla uzytkonikow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Infolinia to sa grosze.

Confix to chyba jest standart.. pomijam panele na cplanelu w hostingach za 7 zl.

 

Nizsze cene?? hym.. znajde taniej, lepiej i bez posrednikow..

 

Hi!

 

Teoretycznie masz racje, wrecz na tym mozna zarobic! Tutaj na zachodzie jest czyms normalnym platny support. Czyli jesli ktos ma problemy to dzwoni, oplaca polaczenie i dodatkowe koszta. Taki support moze byc oferowany przez 24 godziny, w dni powszednie i swieta. Niestety jeszcze nie znalazlem odpowiedniej oferty w Polsce. Moze ktos zna firme, ktrora oferuje takie uslugi. Pytanie jest tylko, czy klienci beda korzystac z takiej formy supportu.

 

Przy okazji moge zatrudnic nawet do 20 ludzi, ktorzy udzielaja pomoc gdy na to maja czas. Przy dobrym koncepcie jest to mozliwe.

 

Support kosztuje i wszyscy nasi klienci to bardzo dobrze rozumieja, dlatego korzystaja z forum pomocy technicznej badz zwyklej poczty elektronicznej.

 

Gruss

tomasz.b

 

Ps. Jesli ktos zna firme oferujaca rozne uslugi telefoniczne, prosze o info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×