Skocz do zawartości
moron

Rusel - Dyskusja

Polecane posty

no i wszystkowskazuje ze zostalem zrobiony w balona - nie tylko ja zreszta bo dostalem PW od innej osoby ktora kupila panel (a sadzac po wejsciach na profil tuxa jest ich jeszcze kilka) i tez nie ma kontaktu z TUX'em

 

ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh... znowu dostalem kilka PW

 

 

UWAGA!

wszystkie osoby ktor TUX oszukal i sa zainteresowane zgloszeniem tego na policje prosze o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż, jak się okazało TuX, to nowe wcielenie Rusela (a nie żaden Arek jak sugeruje profil) - zdecydowanie czas zgłosić sprawę do odpowiednich służb, bo to już zakrawa na porządne oszustwo.

 

Ze swojej strony mogę zapewnić, że jeśli tylko TuX aka Rusel nie postara się rozwiązać kolejnej szemranej sprawy w jego wykonaniu w ciągu najbliższych dni i nie odezwie się na forum ma zapewnionego bana tutaj. A klienci LiveNetu powinni się zastanowić czy warto trzymać tam strony, skoro pracownicy tej firmy pozwalają sobie na takie rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A klienci LiveNetu powinni się zastanowić czy warto trzymać tam strony, skoro pracownicy tej firmy pozwalają sobie na takie rzeczy..

 

Jestem klientem livenetu i jestem zadowolony (mam dedyka u nich). Według mnie to trochę nie fair oczerniać całą firmę z powodu tylko tego że współpracuje z nimi rusel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracownik banku, nawet konsultant przy telefonie z zewnętrznej firmy w przypadku kontaktu z klientem świadczy o całym banku. Podobnie jest z osobą Rusela, zwłaszcza, że Livenet to pewnie 2-3 osoby. Pomijam już to, zę płatność za licencję DA wykonuje się na konto PayPala w domenie Livenetu.

 

Chciałbym się mylić i wierzyć, że jeszcze wszystko się wyjaśni, ale z informacji, które docierają do mnie mam wrażenie, że jest cienko. Sam nie mogę złapać kontaktu z nowym Ruselem czyli TuXem od czwartku.. A dedyka to zapewne masz w Webperoni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

reusel powolywal sie podczas rozmowy na firme w ktorej pracuje

mialem tez dostac umowe i fakture wystawiana przez jego szefa czyli firme livenet.pl

ani fakturki ani umowy nie mialem przyjemnosci zobaczyc oczywiscie...

 

tux podal mi maila tux@ex7.pl - domena ex7.pl przekierowuje na http://www.topexpert.pl/

 

patryk, daj znac kiedy mam pisac liscik do prokuratury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wyjaśnienia, jako współwłaściciel firmy, do której należy domena topexpert.pl:

1. Przekierowanie, o którym mowa powyżej odbywa się poza naszą wiedzą.

2. O naszej próbie współpracy z ruselem wspominałem tu:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=7885

Współpraca z ruselem zakończyła się zanim zaczęła, czyli w pierwszej połowie marca 2007. Na jego szczęście mama odesłała nam pieniądze, które ode mnie wydębił zaliczkowo oraz telefon należący do firmy. Tylko dlatego nasz prawnik odpuścił temat. W sumie drobiazg.

3. Jeżeli okaże się, że rusel vel tuX (co za subtelna próba powrotu z zaświatów w wątku, do którego link powyżej :) ) zhandlował komuś naszą licencję na DA, to wrócimy do sprawy w dość konkretny i stanowczy sposób. Tak przy okazji, czy nie macie wrażenia, że te sprzedawane licencje np. na DA za bezcen przypominają trochę sprzedaż świeżo skradzionego radia w najbliższej bramie?

4. Serwerkiem po ruselu aktualnie opiekuje się jarbi, więc gdyby o w/w sprawach ktoś chciał pogadać, to proszę o PW do mnie lub jarbiego.

 

Pozdrawiam

PiotrR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwoli wyjaśnienia, jako współwłaściciel firmy, do której należy domena topexpert.pl:

1. Przekierowanie, o którym mowa powyżej odbywa się poza naszą wiedzą.

2. O naszej próbie współpracy z ruselem wspominałem tu:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=7885

Współpraca z ruselem zakończyła się zanim zaczęła, czyli w pierwszej połowie marca 2007. Na jego szczęście mama odesłała nam pieniądze, które ode mnie wydębił zaliczkowo oraz telefon należący do firmy. Tylko dlatego nasz prawnik odpuścił temat. W sumie drobiazg.

3. Jeżeli okaże się, że rusel vel tuX (co za subtelna próba powrotu z zaświatów w wątku, do którego link powyżej :) ) zhandlował komuś naszą licencję na DA, to wrócimy do sprawy w dość konkretny i stanowczy sposób. Tak przy okazji, czy nie macie wrażenia, że te sprzedawane licencje np. na DA za bezcen przypominają trochę sprzedaż świeżo skradzionego radia w najbliższej bramie?

4. Serwerkiem po ruselu aktualnie opiekuje się jarbi, więc gdyby o w/w sprawach ktoś chciał pogadać, to proszę o PW do mnie lub jarbiego.

 

Pozdrawiam

PiotrR

 

cena wydawala sie byc normalna, poniewaz zakup >20 licencji premiowany jest cena jednostkowa na poziomie 49$ wiec suma podana na poziomie 250 pln to i tak godny zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena wydawala sie byc normalna, poniewaz zakup >20 licencji premiowany jest cena jednostkowa na poziomie 49$ wiec suma podana na poziomie 250 pln to i tak godny zysk.

 

 

Tu się zgadzam. Tyle, że teraz wiem, iż taki rusel nie ma możliwości nabyć 20 szt. (prawie 1k$), skoro robi przekręty po kilkadziesiąt złotych. Tak tylko przestrzegam potencjalne ofiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena wydawala sie byc normalna, poniewaz zakup >20 licencji premiowany jest cena jednostkowa na poziomie 49$ wiec suma podana na poziomie 250 pln to i tak godny zysk.
jak firma kupi wieksza ilosc licencji a dedyki nie ida to co ma zrobic jak nie wycofac czesci kasy?
Na jego szczęście mama odesłała nam pieniądze, które ode mnie wydębił zaliczkowo oraz telefon należący do firmy.
jego mama? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak firma kupi wieksza ilosc licencji a dedyki nie ida to co ma zrobic jak nie wycofac czesci kasy?

coz to za roznica, czy wycofuje, czy nie. Patrzac od strony ekonomicznej za 250 pln to i tak godny zysk sprzedac licencje skoro kupilo sie ja za 145pln, ba o WIELE lepszy zysk niz na hostingu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę o informacje na bok@livenet.pl jeśli ktoś został oszukany przez Rusela

 

Pozdrawiam, Grzegorz Łyżwiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol to jak jego mam splacala wszytko to ... lat chlopak jak ktos by go nie znal mozna wywniskowac ze ma 15 ..... ehhh szkoda bo przez takich ludzi tylko psuje sie dobre imie komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze skoro udało się panu odzyskać pieniądze może poda pan jakiś telefon DOMOWY do "mamy naszego zbiega" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Piotrze skoro udało się panu odzyskać pieniądze może poda pan jakiś telefon DOMOWY do "mamy naszego zbiega" ?

 

 

Nie mam powodu, żeby nie współpracować z innymi poszkodowanymi, ale:

Dostałem ten namiar legalnie od samego zainteresowanego (kwestionariusz osobowy z podpisem) i nie mogę tych danych użyć do celów innych, niż układ pracodawca (niedoszły) - pracownik (też niedoszły).

Wydaje mi się, że ten numer telefonu już był upubliczniony - gdzieś latało tu cv rusela, czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym CV był podany numer komórkowy do najprawdopodobniej samego rusela, ale już porzucił ten numer....

 

edit: mail do livenet'u już poszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem telefonu stacjonarnego wg ulicy i miasta...ale nie ma żadnego numeru pod tą ulicą...

 

 

Może ktoś ma na niego namiar...gdzie teraz aktualnie przebywa / mieszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

"klijentami".. phhh..

..a co do przekrętu, to wydawał się być kumaty, choć cwaniaczek - w sumie jedno drugiego nie wyklucza.. ;) (jak 3/4 kozaków stąd ; ) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sobie przyswoić jego imię i nazwisko :>
po co? szkoda pamieci na niego

hmmmm...

za niecale 2 tygodnie jade do koszalina to o slupsk moge z chlopakami zachaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×