Skocz do zawartości

Zdjęcie

1 - monitor + laptop obraz bez-przewodowy multiekran

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 januszforum

januszforum

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 5 postów

Napisany 06 grudzień 2017 - 00:46

Witam tak się zastanawiam, czy istnieje jakieś urządzenie co podaje obraz plus audio w czasie rzeczywistym,  gdzie można zastosowac roszerzenie pulpitu. Chodzi tutaj o opcję  przesłania sygnału na około max 5 metrów  w tym samym pomieszczeniu  pokoju . I tutaj chodzi o rozwiązanie by tylko i wylacznie bylo roszerzenie, nie duplikat.  

Do czego mi to  ? 

Wpadłem na pewien pomysł, w domu mam jakiś ala monitor/tv  z usb, hdmi itp i nie posiadam odbiornika tv, lecz laptop działa non stop 24/7 - tak tak nie wyłączam go ;] - w sumie po czasie zastanawiam sie po co mi on był trzeba było stacionarke kupić ? .. no ale to inna historia, i stwierdziłem by np monitor dac na ścianę i np by robił za TV -  z tym ze laptop stoi w rogu pokoju na biurku, pod oknem wiec montaz monitora do sciany odpada, a ciagnac np 10 metrow przewodu hdmi tez chyba troche mija sie z celem . Czytałem troche np o chromecast , lecz tutaj chyba nie bedzie jednak to czego chce jakies dodatkowe aplikacje itp wchodza w gre, a bardziej zależy mi na tym że mam coś na pulpicie i  tylko klikniciem przenosze to na  dodatkowy ekran. 

Dodam że aktualnie posiadam spięte dwa dodatowe ekrany do laptopa , ale to kablem wszystko na biurku "na moje potrzeby " a tutaj bym chcial dodac dadatkowy monitor z tym że na innej ścianie :) 

#2 addhost

addhost

Nowy użytkownik

• Firma Bronze
  • 5 postów
  • Firma:addhost.pl
  • Imię:Paweł

Napisany 07 grudzień 2017 - 08:43

Miracast lub screen mirroring - poszukaj na allegro jest tego masa, jeśli Twój smart TV nie ma tej opcji wbudowanej. Urządzenia wysyłające laptop lub telefon muszą być kompatybilne z ww technologiami. Googluj: "windows 10 miracast"

#3 cybers

cybers

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisany Dzisiaj, 09:28

A w jaki sposób to idzie? Przez wifi/router?

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników