Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dofinansowanie na kursy

Dofinansowanie na kursy

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

Dofinansowanie na kursy

#1 szogione

szogione

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisany 26 sierpień 2017 - 09:49

Cześć, może ktoś z Was się orientuje czy są jakieś dofinansowania z Unii na kursy/szkolenia, by później móc ubiegać się o certyfikaty np. Red Hat. Udało mi się namierzyć tylko jedno, ale wymogiem był wiek minimum 25. Wiecie może czy jest coś tego typu dla młodszych osób? 

#2 Rysiu512

Rysiu512

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 42 postów
  • Imię:Lukasz

Napisany 26 sierpień 2017 - 10:07

Jeśli jesteś bezrobotny, a kurs może Ci otworzyć możliwość zatrudnienia gdzieś (gwarancja) to chyba jest taka możliwość z Urzędu Pracy.

Ale mogę się mylić...

Są takowe programy także ale musisz pracować. To się nazywa jakiś tam Fundusz UE (chyba?).

Zazwyczaj finansowane są studia podyplomowe (musisz mieć minimum lic/inż) ale sądzę, że też takie kursy/szkolenia się da.

Jak będę miał chwilkę to poszukam może jak się to zwało.

W tym drugim przypadku jednak we wcześniejszych latach był duży próg wiekowy. Ostatnio (w tym roku) jego nie było.

Jednak musisz pracować na umowę o pracę (chyba pełen etat).

#3 szogione

szogione

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisany 26 sierpień 2017 - 10:23

Ok, dziękuje za informację. Właśnie szukam czegoś dla osób pracujących, bo mam umowę tylko niestety czasem są te spore minimalne progi wiekowe. No nic, będę jeszcze szukać i czytać. ;) 

#4 volt123

volt123

Często na forum

• Użytkownicy
  • 59 postów
  • Imię:Damian

Napisany 26 sierpień 2017 - 16:35

W Krakowie mamy coś takiego jak Kierunek Kariera z WUP - http://wup-krakow.pl...ierunek-kariera

W wymaganiach jest niby 25 lat, ale za zgodą doradcy zawodowego można się zapisać mając nawet 20 lat. Jeżeli widzisz jakiś program z progiem wiekowym, to najlepiej tam zadzwonić i się upewnić. ;)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników