Skocz do zawartości
szogione

Dofinansowanie na kursy

Polecane posty

Cześć, może ktoś z Was się orientuje czy są jakieś dofinansowania z Unii na kursy/szkolenia, by później móc ubiegać się o certyfikaty np. Red Hat. Udało mi się namierzyć tylko jedno, ale wymogiem był wiek minimum 25. Wiecie może czy jest coś tego typu dla młodszych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś bezrobotny, a kurs może Ci otworzyć możliwość zatrudnienia gdzieś (gwarancja) to chyba jest taka możliwość z Urzędu Pracy.

Ale mogę się mylić...

 

Są takowe programy także ale musisz pracować. To się nazywa jakiś tam Fundusz UE (chyba?).

Zazwyczaj finansowane są studia podyplomowe (musisz mieć minimum lic/inż) ale sądzę, że też takie kursy/szkolenia się da.

Jak będę miał chwilkę to poszukam może jak się to zwało.

 

W tym drugim przypadku jednak we wcześniejszych latach był duży próg wiekowy. Ostatnio (w tym roku) jego nie było.

Jednak musisz pracować na umowę o pracę (chyba pełen etat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuje za informację. Właśnie szukam czegoś dla osób pracujących, bo mam umowę tylko niestety czasem są te spore minimalne progi wiekowe. No nic, będę jeszcze szukać i czytać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie mamy coś takiego jak Kierunek Kariera z WUP - http://wup-krakow.pl/projekty-wup/kierunek-kariera

W wymaganiach jest niby 25 lat, ale za zgodą doradcy zawodowego można się zapisać mając nawet 20 lat. Jeżeli widzisz jakiś program z progiem wiekowym, to najlepiej tam zadzwonić i się upewnić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest coś takiego jak dofinansowania na studia podyplomowe? Nie ukrywam, że byłabym tym zainteresowana, ponieważ podobają mi się bardzo oferty ze strony https://www.centrum.tychy.pl/studia-podyplomowe Jestem po studiach pedagogicznym, ale chciałabym ciągle podnosić swoje kwalifikacje, aby dobrze pracować z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są takie szkolenia dofinansowywane, ale trzeba się mocno ich naszukać. Sama robiłam je ładnych parę lat temu, więc teraz może już być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz wziąć pożyczkę. Są teraz dostępne darmowe chwilówki przez internet. Ja kilka razy brałem już, zawsze znajduję najlepszą opcję na dany miesiąc na porównywarce chwilówek ERPPolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×