Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam [WSPÓLNIKA] Firma Usług Hostingowych

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 Weber

Weber

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 44 postów
  • Firma:W trakcie realizacji.
  • Imię:Jakub

Napisany 12 sierpień 2017 - 16:04

Witam,

Szukam wspólnika do utworzenia  firmy hostingowej. Wiem, iż branża nie jest łatwa, aczkolwiek żyjemy w czasach, gdzie 99% usług/produktów stanowi konkurencje w świecie wirtualnym i realnym.

Z początku przedstawię swoje doświadczenie:

1. 2013 rok - 2017 (aktywny Webmaster) doświadczenie  w projektowaniu witryn opartych na większości CMS-ach. (systemy treści, fora dyskusyjne, sklepy internetowe)

2. 2014 rok - własny hosting (darmowy) - założyciel grupy zarządzającej "Weber Group" mieszczącej się swego czasu pod witryną WeberHost.pl

3. Posiadam doświadczenie : cPanel, Direct Admin, Plesta, WHMCS, Linux (konfiguracja serwerów dedykowanych i wirtualnych VPS)

Myśląc poważnie, interesowałoby mnie projektowanie całkowicie nowej firmy, majac na celu utworzenie własnej palety usług, dodatków, domen, programu partnerskiego i własnego planu marketingowego.

Start projektu nie wymaga dużych inwestycji i uważam je za niskie jak na początek.

Od wspólnika, zarazem współzałożyciela projektu oczekiwałbym  podstawowych umiejętności  poruszania się po cPanel, Direct Admin, WHCMS, jakakolwiek styczność z konfiguracją serwerów i obsługą domen.

Interesują mnie spotkania na żywo w trakcie rozmów jak i realizacji, najepiej osoby z województwa Łódzkiego.

Kontakt ze mną:

GG: 38069076

e-mail: kubusar478@gmail.com

Pozdrawiam 

Edytowany przez Weber, 12 sierpień 2017 - 16:07.

#2 BuBu

BuBu

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 4 postów
  • Firma:soyourbiznes.eu

Napisany 12 sierpień 2017 - 16:10

Napisałem na gg ^^

#3 is_wm

is_wm

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 938 postów

Napisany 12 sierpień 2017 - 21:32

No lepiej trafić nie mogliście. Jeszcze porównajcie profile na nk.pl i ślub gotowy ;)

#4 Weber

Weber

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 44 postów
  • Firma:W trakcie realizacji.
  • Imię:Jakub

Napisany 12 sierpień 2017 - 23:27

Przepraszam,

Aczkolwiek powyższa wypowiedź nie jest tutaj na miejscu ;)

Doskonale rozumiem pochopnę zapalanie się "hostingiem"  ze strony innych osób ktorzy nie do końca biorą poważnie owy model biznesowy, ale i też rozumiem osoby które faktycznie widzą w tym sens i realizację.

Porównywanie mnie z inną osobą która ma równie ten sam cel jest nie na miejscu.

Szukam wyłącznie osób poważnych, odpowiedzialnych i zaangażowanych, a nie kolejnego dzieciaka który kupił sobie resseler i będzie działal, bo nie tak tworzy się markę, a tym samym siebie.

Wrzucanie ludzi do jednego worka, nie tędy droga is_wm.

Pozdrawiam :)

Edytowany przez Weber, 12 sierpień 2017 - 23:30.

#5 Gość_graczu_*

Gość_graczu_*
  • Goście

Napisany 18 sierpień 2017 - 13:52

No lepiej trafić nie mogliście. Jeszcze porównajcie profile na nk.pl i ślub gotowy ;)

Widząc te dwa posty to dosłownie to samo pomyślałem, a może to nawet ta sama osoba tylko rozdwojenie osobowości ma :-)

#6 Roothek

Roothek

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 161 postów
  • Firma:DB MEDIA
  • Imię:Damian

Napisany 24 sierpień 2017 - 20:28

Myśląc poważnie, interesowałoby mnie projektowanie całkowicie nowej firmy, majac na celu utworzenie własnej palety usług, dodatków, domen, programu partnerskiego i własnego planu marketingowego.

Start projektu nie wymaga dużych inwestycji i uważam je za niskie jak na początek.

Nawet nie wiesz jakie to są koszta.

Na sam początek jak dobrze pamiętam to do NASK trzeba wpłacić 10k, aby rejestrować domeny.

+ Musisz się pogodzić z tym, że przez kilka miesięcy będziesz tylko dokładał do biznesu :)

#7 Gość_Pokuć_*

Gość_Pokuć_*
  • Goście

Napisany 24 sierpień 2017 - 20:33

Raczej przez kilka lat o ile zaraz na starcie to nie upadnie. Przez naprawdę długi okres czasu trzeba w to ładować potężne pieniądze.

Domen nie można u jakiegoś partnera NASK typu HRD żeby było taniej?

#8 Gość_nrm_*

Gość_nrm_*
  • Goście

Napisany 25 sierpień 2017 - 07:54

Można (aczkolwiek HRD jest irytujące ze swoim systemem czy zmuszaniem klientów do wysyłania skanów dowodów przy authinfo)

#9 lucaspl

lucaspl

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisany 25 sierpień 2017 - 08:41

Bez sensu jest się pakować w HRD, no chyba, że planujecie nigdy od nich nie wychodzić. Żeby wytransferować domeny na własne partnerstwo chcą, aby każdy Wasz Klient wysyłał dowód i podpisywał papierowe dokumenty. 

Edytowany przez lucaspl, 25 sierpień 2017 - 08:41.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników