Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam serwera z potencjałem skalowania

Szukam serwera z potencjałem skalowania [dedykowane/VPS] cloud

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

Szukam serwera z potencjałem skalowania

#1 PiotrKa

PiotrKa

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 1 postów

Napisany 23 luty 2017 - 11:23

Dzień Dobry,

Szukam serwera dla Wordpressa multisite/multidomain. Ma to być serwis dla firmy która planuje działalność na wielu rynkach, na całm świecie. Szukam czegoś, co można rozbudować wraz ze wzrostem liczby odwiedzin. Do końca roku ma tam być ok. 10 stron w różnych językach, w domenach regionalnych.

Czy macie doświadczenie z usługą Hosting-Performance od OVH ? Czy tzw. geolokalizacja IP lokalna dla różnych domen w praktyce może się sprawdzić, w sensie wyższych pozycji w wyszukiwarce ? Może lepszy i sprawniejszy będzie CDN ?

Rozważam też hosting w chmurze w rodzaju okwawave albo zarządzany, jak cloudways.

Może wiecie, czy z serwerów w europie jesty realna szansa zaistnieć na takich rynkach jak Chiny, czy Rosja, czy trzeba szukać czegoś wewnątrz ?

• 0

#2 Stormwall.pro

Stormwall.pro

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 22 postów
  • Firma:StormWall s.r.o.

Napisany 23 luty 2017 - 11:57

Witam.

Zachęcam do sprawdzenia oferty stormwall.pro. Dobre wpięcia USA/Europa/Rosja. 

• 0

#3 Gość_Rafiki_*

Gość_Rafiki_*
  • Goście

Napisany 23 luty 2017 - 17:10

Jeśli zależy Ci na łatwej skalowalności zobacz ofertę dhosting

Czy macie doświadczenie z usługą Hosting-Performance od OVH ? Czy tzw. geolokalizacja IP lokalna dla różnych domen w praktyce może się sprawdzić, w sensie wyższych pozycji w wyszukiwarce ? Może lepszy i sprawniejszy będzie CDN ?

Pozycja w wyszukiwarkach zależy od wielu czynników. Kiedyś geolokalizacja IP miała większe znaczenie ,dzisiaj raczej nie ma ona większego wpływu na domene. Moim zdaniem dzisiaj licza się przede wszystkim treści - to podstawa plus standardowe działania pozycjonerskie.

Natomiast co do stron na chiny/rosje - ciężko mi tutaj coś powiedzieć ale siłą rzeczy serweru w UE będą miały dużo wyższe pingi a niżeli wykupisz hosting bezpośrednio w tamtych krajach. Na początku dobrym i wystarczającym rozwiązaniem byłby dobry hosting + cloudflare.

Edytowany przez Rafiki, 23 luty 2017 - 17:16.

• 0

#4 umpc

umpc

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 11 postów

Napisany 23 luty 2017 - 17:37

Najlepiej serwis w osobnych językach z domenami com.cn, ru itp.

Wiadomo, że wymaga to najwięcej pracy. Jednakże najlepiej wyglądało by to pod pozycjonowanie.

Do tego koniecznie dobry CDN, żeby pliki statyczne ładowały się szybko bez względu na lokalizację serwera głównego.

• 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: [dedykowane/VPS], cloud

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników