Skocz do zawartości

Stormwall.pro

Użytkownicy
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Normalna

O Stormwall.pro

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  StormWall s.r.o.
 1. Sklep internetowy a reklama tradycyjna

  Tu jest właśnie paradygmat działalności sklepów internetowych. Rynek jest przesycony ogólnodostępnymi hurtowniami dropshipping i praktycznie tymi samymi produktami wśród dużego odsetku ecommerce. Ceny również ustalane są odgórnie przez hurtownie, co oznacza dość niewielki pułap manipulacji marżą na etapie sprzedaży do klienta końcowego. Daje nam to, podobne ceny, podobne produkty i najważniejsze, łatwy biznes. Łatwy oznacza popularny. Powstaje wiele serwisów mogących uruchamiać za parę złotych polskich, pełne i zintegrowane sklepy, co jeszcze bardziej wzmaga konkurencję. Tak wiec wracając właśnie do meritum, sklep internetowy dziś to właśnie uderzenie w lokalnych odbiorców, gdyż ogólnokrajowe/międzynarodowe działania są właśnie prowadzone z zapleczem miliionów na działania marketingowe. Chcąc zacząć solidny biznes w internecie, najlepiej wspomagać się renomą budowaną wśród określonej społeczności. Mając możliwość priorytetowego dotarcia do klientów za pomocą marketingu lokalnego, jest to strzał w dziesiątkę, który wysunie twój adres internetowy na przód wśród przynajmniej tej określonej społeczności. Warto.
 2. Potężny serwer pod sklep internetowy

  Witam, Zachęcam do kontaktu na Stormwall.pro. Zapewnimy Panu dogodną ofertę dot. takiego ruchu, a jednocześnie zaoferujemy świetną ochronę przed atakami DDoS oraz wiele czynników optymalizujących pracę Państwa serwisu. Proszę kontaktować się przez livechat i poprosić o polskiego pracownika!
 3. Sprzedam fanpage, 9.5k like

  Witam. Tak, dziś Pan zrobił, czekam na zaksięgowanie
 4. Sprzedam fanpage, 9.5k like

  Nadal na sprzedaż, wszyscy co się deklarują, że kupują, brak kontaktu. ^^
 5. Sprzedam fanpage, 9.5k like

  Koszt 70zł.
 6. [dyskusje] Stormwall.pro

  Witam, W ostatnim czasie StormWall został częścią DE-CIX New York oraz MSK-IX. W ten sposób otrzymujecie Państwo jeszcze lepszą jakość połączeń w obrębie całego świata. Pozdrawiam.
 7. Sprzedam fanpage, 9.5k like

  Wysłałem testowy post celem sprawdzenia naturalnego zasięgu. http://i.imgur.com/4JjSRcf.png Zachęcam do kupna
 8. Sprzedam fanpage, 9.5k like

  Witam. Ostateczna cena sprzedaży to 90 zł.
 9. VPS pod GameServer na TCP

  Witam. Posiadamy ogromne doświadczenie pod względem ataków DDoS, również w aplikacji Lineage 2 o czym świadczy duża ilość aktualnych klientów z tą grą. Zapewniamy doskonałą ochronę, solution - buy&go, czyli kupuje Pan serwer i nic Pana dalej nie interesuje względem ataków, wszystko jest przygotowane do utrzymania Pana usługi. Nasz serwer VPS dla Pana zgodnie z wytycznymi to: Intel Xeon E5-2660v3 (4x2.6Ghz) 8 GB RAM (DDR-4 ECC) 40 GB SSD RAID-1 Lokalizacja: Frankfurt, Niemcy Transfer bez limitu Automatyczny backup raz dziennie. Cena to $170 dolarów. Jeżeli skontaktuje się Pan ze mną bezpośrednio pod adresem patryk.kussy@stormwall.pro, jestem w stanie wydać Panu małą zniżkę na start. Oczywiście pod warunkiem, iż jest Pan zainteresowany w 100% zakupem naszej usługi. Jak widać, ceny niestety są nieco nieadekwatne do polskiego rynku i polskiej kieszeni, ale w zamian za większy wydatek, otrzymuje Pan gwarancję spokoji i możliwości rozwijania swojego serwera Lineage 2, bez zbędnych problemów. Tak jak wspomniałem, jesteśmy doskonale przygotowani na tą grę. Pozdrawiam serdecznie!
 10. VPS pod GameServer na TCP

  Zaproponowałbym StormWall.pro, ale jeżeli dla Pana ceny 5-10 euro są zbyt duże, to raczej nie trafi Pan w naszą ofertę, która zapewniłaby stabilność gry lineage2.
 11. Sprzedam fanpage, 9.5k like

  Oferta dalej aktualna
 12. [dyskusje] Stormwall.pro

  Witam. Znaczna większość naszych serwerów dostępnych w ofercie, nie jest dostępna na stronie online.net (różne setupy). Dodatkowo oferujemy wsparcie techniczne 24/7/365 dla naszych usług, wraz z darmowymi interwencjami inżynierów.
 13. [dyskusje] Stormwall.pro

  Witam, Posiadamy w naszej ofercie serwery dedykowane w cenie już od $12.99 https://stormwall.pro/en/servers/dedicated.php
 14. Sprzedam fanpage, 9.5k like

  Witam, jeszcze nie - czekam na kontakt także wszystko w grze
 15. Sprzedam fanpage, 9.5k like

  Zjeżdżam z ceny do 100zł.
×