Skocz do zawartości
opalejro

Sklep internetowy Zarabiający

Polecane posty

Witam.

Niestety od kilku miesięcy z powodu pracy za granicą nie mam czasu na zajmowanie do końca się moim sklepem internetowym.

 

Sklep posiada bardzo dobre pozycje w google top10 na kluczowe frazy, jest bardzo dobrze zooptymalizowany pod katem seo, i znany wśród użytkowników tego typu sklepu.

 

Ma swoich klientów od kilku ładnych miesięcy około 6 nie kupiłem ani jednej reklamy nie współpracowałem z żadnym fp czy też youtuberem, a sklep nadal przynosi zyski ( i to nie małe), oczywiście mam porównania wszystkie stare dokumenty z wypłat i nowe do porównania jakie zyski były pośród reklam (mogę dać kilka sposobów na łatwą reklamę i niezbyt drogą parenaście $ ;] )

 

Adres serwisu: csgoskiny.pl

 

Serwis działa automatycznie wszystko wysyłane jest za pomocą autrosko napisanego bot'a.

W razie potrzeby dam kontakt do programisty oraz do osoby od której kupowałem przedmioty aby doładować konta jak i kluczyki w niskich cenach, można kupić i za 70% a sprzedawać za 120% bez problemu większego ;]

 

 

A teraz czas na podstawowe funkcje nie opiszę wszystkie bo jest tego sporo, aby jak najłatwiej wszystko przebiegało

- Rejestracja
- Logowanie
- System kupowania przedmiotów ( automatyczny bot który wysyła zakupione przedmioty w ciągu 10minut max)
- Ustawienia profilu
- Historia zamówień
- Dodawanie/edycja przedmiotów
- Lista użytkowników
- Dodawanie news'ów
- Stawki SMS
- Dodawanie administratora
- Dodawanie zamówień
- Zamówienia oczekujące / błędne / zrealizowane
- "Nowość" - automatycznie dodaje przedmiot ten który został dodany ostatni
- Helpdesk (zupełnie nowa forma kontaktu na stronie zawiera kontakt online zapisany na stronie z wieloma funkcjami)
- Powiadomienia GG dla administratora (o nowym zamówieniu)
- Powiadomienia GG dla klienta (o złożonym zamówieniu, akceptacji lub odrzuceniu przez administratora)
- Wyszukiwarka przedmiotów (zaawansowana)
- Opinie
- Wirtualny portfel
- Historia doładowań
- Mailing
W sklepie jedynie na co trzeba poświecić czas to na helpdesk praktycznie, odpowiadać na pytania klientów, piszę też sporo osób z sprawie współpracy ale z powodu braku czasu odmawiałem, nie mam czasu na ogarnianie sklepu w aktualnej wersji a co dopiero przy kilka krotnie większych zamówieniach ...
Cena jaka mnie interesuje to: 20 000 zł do negocjacji
Pomyślicie co? dlaczego tyle?
Sprawa jest prosta, sklep zarabia dość sporo miesięcznie powaznie zainteresowanym przedstawie dokumenty, a gdyby zacząć go reklamować to praktycznie wszystko zwróci się po miesiącu ...
Więc myślę że to nie wygórowana cena, jak za sklep który jest już znany popularny i ma bardzo dobrą opinię wśród klientów.
Kontakt telefoniczny: 697 417 838 -- proszę pierw o sms'y
Kontakt mailowy: goskiny@wp.pl
Kontakt gg: 1003647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli sklep zwróci się w miesiąc dlaczego nie zatrudnisz kogoś zdalnie do obsługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy jest opłacalne zatrudnienie pracownika legalnie.

Poza tym mam pracę dobrze płatną i serwis jest zbędny, co do zarobków mogę przedstawić wszystkie dokumenty które potwierdzaja zarobki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli serwis nie zarabia kokosów skoro wolisz pracować gdzie indziej.

 

Nie chcę bronić autora tematu ale ja prowadziłem sklep internetowy przez 10 lat, zatrudniałem kilkanaście osób (biuro, kierowcy, serwisanci itp), sprzedawaliśmy sporo towaru i zarabiałem przy tym bardzo dobrą kase, przez pierwsze 8 lat nigdy by mi na myśl nie przyszło sprzedać sklep / biznes który przynosi dobre pieniądze ale pewnego dnia urodził mi się syn i wówczas przejrzałem na oczy że nie ma sensu się gimnastykować całymi dniami z klientami, którzy oczekują rabatów, nie płacą w terminie, do tego walka z urzędami (skarbówka, pip, zus), pracownicy którzy mimo, że byli kolegami z dzieciństwa cały czas robili buble i wały, aha no i odpowiedzialność jako gwarant przez 2 lata za sprzedawany towar.. Wówczas pojawił się ktoś kto zaproponował mi ciekawą pracę, która pomogła by mi rozwijać moje zainteresowania / pasje. Wróciłem do tego co lubię i na czym się znam czyli informatyka w szerokim znaczeniu tego słowa, zrezygnowałem z pracowników, zlikwidowałem magazyn itp a sklep sprzedałem za równowartość miesięcznego zysku, bo niestety branża w której prowadziłem biznes była ciemnogrodem tzn konkurencja nie ma pojęcia jeżeli chodzi o internet i ecommerce. Dzisiaj po 2 latach od sprzedania sklepu jestem szczęśliwym ojcem, mam czas na dziecko i rodzinę, dla siebie i nie mam tylu zmartwień jakie były wówczas a kasa taka sama a nawet i większa:)

 

Więc może autor też ma dosyć, pamiętaj, że pieniądze i bycie dumnym przedsiębiorcą to nie wszystko w życiu.

Edytowano przez gutek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@opalejro

Od września ubiegłego roku na innych forach szczycisz się, iż serwis prowadzony jest legalnie przez zarejestrowaną firmę, jednak nigdzie na stronie nie ma danych tej firmy.

To w końcu jak jest z ta firmą?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też jest to śmieszne, kto sprzedaje coś co przynosi zysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kto się tym zmęczył. Widzisz wyżej.

 

To nie znaczy, że ten akurat sklep przynosi zysk, ale nie znaczy też, że nie przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie również czasami potrzebują zastrzyku gotówki, dlatego lepiej wyciągnąć 20.000 od razu niżeli mają czekać kilka miesięcy aż sklep to zarobi. Może Strachu z Mokotowskiej go ściga? :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@opalejro

Od września ubiegłego roku na innych forach szczycisz się, iż serwis prowadzony jest legalnie przez zarejestrowaną firmę, jednak nigdzie na stronie nie ma danych tej firmy.

To w końcu jak jest z ta firmą?

 

A ja znalazłem nip i regon a dane według krs to http://www.krs-online.com.pl/global-offensive-project-adrian-opaluch-krs-1988044.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma jest zarerejstrowana ... Nie wiem o co się rozchodzi strefapc ...

I w jaki sposób na zauważyłeś wytłuszczonych napisów w Kontakcie Nip i regon oraz w FAQ, chyba nawet nie sprawdziłeś strony i przypuszczenia są wyssane z palca byleby coś skrobnąć na forum ^^

 

 

Co do sklepu sprzedaje bo nie mam czasu się nim zajmować, zatrudnienie kogoś hmm? Łatwo powiedzieć, a znasz kompetentne osoby które znają się na steamie, błędach i będą w stanie pomóc klientowi? Takiego pracownika należałoby przeszkolić a ja nie mam czasu na takie rzeczy.

 

Sklep zarabia co widac po zakupach które codziennie rosną, a ja wolę to odsprzedać komuś za stosunkowo i tak śmieszną kwotę.

 

Dlaczego chcę sprzedać? Pisałem kilkakrotnie, nie mam czasu na zajmowanie się tym mam inną pracę, prowadzenie takiego sklepu to nie praca, może i zarobek duży ale przez ile? 5-10 lat? a pózniej co, co jak co wolę swoją pracę też dobrze płatną i stałą ;]

 

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany Zapraszam do kontaktu, tutaj w temacie niepotrzebna dyskusja już się zrobiła.

 

 

 

Edytowano przez opalejro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Coś mi mówi że zabawa w policjantów i złodziei (czyt. CSGO) powoli zaczyna się przejadać ludziom tak samo jak kiedyś interaktywny paint 3D (czyt. minecraft)....

 

A przynajmniej kupowanie sterty badziewia w stylu skiny które i tak nic nie dają w samej grze...

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS się fenomenalnie trzyma. Przecież to jest de facto mod do Half-Life'a z 1999. Całe pokolenia graczy zdążyły odejść, a gra trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto normalny sprzedaje przedmioty za 70% a potem kto kupuje to drożej niż na rynku Steam? To chyba tylko gimbaza, która raz się da nabrać ale potem pomyśli i zakupi jednak na steam ;p

 

Szczerze powątpiewam w te zarobki bo przebitka musiała by być ogromna. Realnie patrząc na bank taka nie może być, bo nikt tego kupować nie będzie.

 

Co do tematu CS:GO to już nie jest ten fenomen co 1.6 . Przy życiu trzymają go te skiny, poza tym to bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sklepu sprzedaje bo nie mam czasu się nim zajmować, zatrudnienie kogoś hmm? Łatwo powiedzieć, a znasz kompetentne osoby które znają się na steamie, błędach i będą w stanie pomóc klientowi? Takiego pracownika należałoby przeszkolić a ja nie mam czasu na takie rzeczy.

 

Skoro tak to za 10% od całości Ci to poprowadzę ;p

Wątpię, aby to zarabiało około 20k miesięcznie. Szczerze zastanowiłbym się, czy chociaż 2k zarabia.

Nikt Ci za to tyle nie da, jedynie osoba głupia i poza tematem, której dużo naobiecujesz, a potem będzie jak bedzie :)

 

@blfr Od Half-Life'a to był cs 1.6 który jest legendą i jeszcze jako tako się trzyma po 15 latach. Nowa wersja to całkiem inna bajka. Pastelowa gierka, do której dorzucono skiny. Powód? Valve ciągle dostaje codziennie świeży zastrzyk gotówki bo ludzie doładowują portfele via paypal, żeby kupić skrzyneczki. Mi to przypomina schemat piramidy finansowej. Póki nowi będą doładowywać będzie dobrze, bo będzie nowa kasa jednak to się skończy.

 

CS:GO zaczyna się przejadać bo ludzie wpadają w pewnego rodzaju monotonie. Grają dla skinów a nie dla 4fun'u. Druga sprawa, że wszędzie tego na yt pełno.

Edytowano przez Qedro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem durnych odpowiedzi, sklep zarabia ile zarabia na co mam odpowiednie dokumenty, żal Wam dupę ściska po całosci widzę, stąd te komentarze

 

 

Nikt mi tyle nie da? Już miałem kilka ofert do 15 tysięcy ale na razie się wstrzymuje i czekam na większą.

 

 

Jaki idiota sprzeda za 70% skiny? Każdy handlarz więc osoby niewtajemniczone proszę wyjść na dwór pobawić się w piaskownicy bo to nie miejsce dla Was, a dlaczego inni kupią za 100-120% ceny? Bo są płatności SMS steam nie posiada takiej możliwości, ale szkoda czasu na dyskusje z osobami o iq but'a które tylko piszą głupoty a nic nie wnoszą do tematu ;]

 

Moderator powiadomiony niech usunie głupie posty i nagrodzi warnami


Nie rozumiem durnych odpowiedzi, sklep zarabia ile zarabia na co mam odpowiednie dokumenty, żal Wam dupę ściska po całosci widzę, stąd te komentarze

 

 

Nikt mi tyle nie da? Już miałem kilka ofert do 15 tysięcy ale na razie się wstrzymuje i czekam na większą.

 

 

Jaki idiota sprzeda za 70% skiny? Każdy handlarz więc osoby niewtajemniczone proszę wyjść na dwór pobawić się w piaskownicy bo to nie miejsce dla Was, a dlaczego inni kupią za 100-120% ceny? Bo są płatności SMS steam nie posiada takiej możliwości, ale szkoda czasu na dyskusje z osobami o iq but'a które tylko piszą głupoty a nic nie wnoszą do tematu ;]

 

Moderator powiadomiony niech usunie głupie posty i nagrodzi warnami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Nie rozumiem durnych odpowiedzi, sklep zarabia ile zarabia na co mam odpowiednie dokumenty, żal Wam dupę ściska po całosci widzę, stąd te komentarze

 

 

Nikt mi tyle nie da? Już miałem kilka ofert do 15 tysięcy ale na razie się wstrzymuje i czekam na większą.

 

 

Jaki idiota sprzeda za 70% skiny? Każdy handlarz więc osoby niewtajemniczone proszę wyjść na dwór pobawić się w piaskownicy bo to nie miejsce dla Was, a dlaczego inni kupią za 100-120% ceny? Bo są płatności SMS steam nie posiada takiej możliwości, ale szkoda czasu na dyskusje z osobami o iq but'a które tylko piszą głupoty a nic nie wnoszą do tematu ;]

 

Moderator powiadomiony niech usunie głupie posty i nagrodzi warnami

Nie rozumiem durnych odpowiedzi, sklep zarabia ile zarabia na co mam odpowiednie dokumenty, żal Wam dupę ściska po całosci widzę, stąd te komentarze

 

 

Nikt mi tyle nie da? Już miałem kilka ofert do 15 tysięcy ale na razie się wstrzymuje i czekam na większą.

 

 

Jaki idiota sprzeda za 70% skiny? Każdy handlarz więc osoby niewtajemniczone proszę wyjść na dwór pobawić się w piaskownicy bo to nie miejsce dla Was, a dlaczego inni kupią za 100-120% ceny? Bo są płatności SMS steam nie posiada takiej możliwości, ale szkoda czasu na dyskusje z osobami o iq but'a które tylko piszą głupoty a nic nie wnoszą do tematu ;]

 

Moderator powiadomiony niech usunie głupie posty i nagrodzi warnami

 

Awsome. Pozwól że przeanalizuję Twój tzw. "ból dupy".

 

1 primo - przyszedłeś na forum WHT, a nie na gimbusiarskie "awsome gaming forum", zamieszczając ofertę sprzedaży. To że ktoś chce się dowiedzieć na forum publicznym bądź wyrazić swoją opinię na temat tego co sprzedajesz to normalne (chyba że przywykłeś do formy stosowanej na innych (gimbo) forach).

 

2 secundo - tą wypowiedzią, jej poziomem zniżającym się do średniej wieku graczy z których teoretycznie "zarabia" ten Twój projekt właśnie odsunąłeś większość poważnych ludzi zainteresowanych kupnem czegoś takiego.

 

3 trieto - żaden handlarz, nawet taki rynkowy nie powiedziałby za ile dostał najwyższą ofertę, więc zamiast bawić się w "piaskownicy" CSGO to może ze sprzedaży ( o ile ktoś to kupi za tyle ile mówisz) zainwestujesz w studia marketingowe bo IMHO podstaw nawet nie znasz ;)

 

Summa summarum - powodzenia ze sprzedażą. A i nie strasz moderatorem bo sam obrażasz tutaj wszystkich którzy wytykają Ci błędy licząc na merytoryczną odpowiedź na poziomie, a nie wyzwiska rodem z gimbazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo to jest temat sprzedaży a nie dyskusyjny, jeżeli są jakieś nurtujące pytania zadaje się je poprzez wiadomość prywatną,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to forum dyskusyjne więc bardzo mi przykro. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i swoje pytanie. A po drugie poziom twoich odpowiedzi tak jak wspomniał wcześniej @Spoofy jest delikatnie poniżej poziomu człowieka biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to dział giełda nie offtopic, w tej kategorii wystawiamy swoje oferty sprzedaży, zapoznaj się co to oznacza i pózniej praw morały.

 

Irytujące jest to że ktoś wystawią takową ofertę i kilku niedowiarków z tematu robi burdel, bo nie mają co w domu robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irytujące jest to że ktoś wystawią takową ofertę i kilku niedowiarków z tematu robi burdel, bo nie mają co w domu robić.

 

To forum publiczne, więc takowe opinie mogą się pojawić. Wystaw to na allegro czy olx, ładnie opisz i będziesz miał spokój oraz wiadomości na pw jak sobie życzysz.

 

Ciężko uwierzyć że pozbywasz się ( już nie pierwszy raz ) kury, która znosi złote jaja :) Gadka o pracy mało wiarygodna. Zresztą google, facebook prawdę powie. Z cs:go też mam styczność od samego początku, więc nie rób ze mnie lajka, że tak powiem.

Edytowano przez Qedro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego największe serwisy internetowe takie jak youtube zostały sprzedane

 

Przecież zarabiały miliony, szycztem idiotyzmu było to sprzedać ...

 

 

Tak podchodzicie do sprawy, lepiej sprzedać jeżeli się nie ma na to czasu, i dostać większą kwotą niż 2 wypłaty, niż ciągnąc to byle jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YouTube nie był zyskowny, kiedy go kupiło Google. Nie wiadomo nawet, czy teraz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YouTube nie był zyskowny, kiedy go kupiło Google. Nie wiadomo nawet, czy teraz jest.

 

 

Youtube nie był zyskowny teraz tez nie jest :D

 

 

Nie wiem czy się śmiać czy płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×