Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
asiny

sync.pl

Polecane posty

no to fajnie ...

Koledze dałem konto na www.nfsu.sync.pl nagle jakims cudem zablokowane ..

Dowiedzialem sie z pewnych zrodel ze Admin sync.pl jak widzi ze konto zjada za duzo transferu ( 7dni 20gb zjadlo ) to je blokuje tak jest w tym przypadku , powiedziano mi ze napisze ze wpadla policja do serverowni TP ( a policja tam nigdy nie zaglada ) i mi walnie scieme odrazu mowie to nie FAIR place i chce miec swoj transfer a mam konto

20gb i 200gb transfer .. wiec chyba mam prawo wykorzystac te 200gb Prawda ?

 

Ma ktoś numer do admina sync.pl ? bo www.sync.pl - Sami zobaczcie PROFESIONALNA FIRMA .

 

PS .

 

Taki komuniakt jest w List Supensed Acounts w WHM

nfsu.sync.pl grafik gsm Mon Dec 6 23:09:38 2004 bandwidth overusage

 

Wykorzystał 20gb a ma 40gb więc ja tu preoblemu nie widze ? a to ze adminowi sie nie podoba ze moj kumepl uzywa tyle Transferu to mnie &&&& Obchodzi !! PŁACE I WYMAGAM !!! 20gb i 200gb traffic a zaledwie wykorzystuje 70gb MIESIECZNIE !!!

 

DO Admina Sync.pl

Moze i uptime jest juz OK ale Lecisz sobie w %^&* Albo odblokowujesz albo jeszcze dziś wysyłam Dowod wpłaty pienięznej na Sync.pl inne osoby też !! Więc dezyzja nalezy do Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hee.pl-Najtanjszy i najlpszy Hosting w necie" Nie pomylil sie Pan?

 

a email admin@sync.pl sam Pan tam napisal.

 

Telefon: 697630612, wszystko bedzie na nowej stronie sync

 

No i ja oczywiscie tez musze przez takich ludzi ot robic:

 

to co mialo tu byc napisane:

 

"Nic o policji nie bylo mowione. Konta nie odblokuje poniewaz jak sam mowisz jest overusage o pare gb. Odblokuje po doplacie lub po 1.02.2005.

 

Chyba iz konto jest kontem ktorego wlascicielem jest reseller, moze wtedy reseller do nas napisac mail a my odbllokujemy.

 

cPanel nie pokazuje calego uzycia, nie pokazuje np maili i ftp. Za to system statystyk nasz autorski pokazuje wszystko.

 

 

Pozdrawiam.

 

PS: Takie sprawy najpierw na maila sie zalatwia.

PS2: Konta sa blokowane na koncie glownym reseller w cpan elu pokazuja sie tylko zuzyte gb w konkretnej domenie np blabla.pl jak zaklada Pan konto .sync.pl to nie ma Pan w panelu tego, za to ja mam

PS3: Nie wymusi Pan na mnie odblokowania."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maili to wysłalem az 4 .

Nie wymusze bo oszust jestes !!! Tak jak te cale Sync.pl Zrozum ze mam 200gb !! a on wykorzystał 20 !!!

Cale moje konto zuzylo dopiero 41GB !

Nie to zobaczymy kto na tym straci Ja Czy Sync.pl

 

To jest Poprostu Skandal

Mam resellera 200gb i niemoge ich złużyć nieźle .....

 

Wysłany Czw Gru 09, 2004 11:25 am:

 

47.64 Gig (48787.58 Meg) Tyle zuzywa caly moj Reseller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ot zglaszam do moderatorow. Jezeli resellera zablokowalismy znaczy ze przekroczyles, a jezeli skonto koienta to sie pisze maila. Mail ja osobiscie dostalem 1. Przed chwila 2 i to wszystko

 

PS: I nauczyl by Pan soie prcyzowac, a teraz grzecznie porosze o myslenie i napisanie emaila o odblokowanie, wtedy usuwam blokade a Pan ustawia.

 

Wysłany Pią Gru 10, 2004 12:26 am:

 

sprawa juz zalatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie ...

Koledze dałem konto na www.nfsu.sync.pl nagle jakims cudem zablokowane ..

Dowiedzialem sie z pewnych zrodel ze Admin sync.pl jak widzi ze konto zjada za duzo transferu ( 7dni 20gb zjadlo ) to je blokuje tak jest w tym przypadku , powiedziano mi ze napisze ze wpadla policja do serverowni TP ( a policja tam nigdy nie zaglada ) i mi walnie scieme odrazu mowie to nie FAIR place i chce miec swoj transfer a mam konto

20gb i 200gb transfer .. wiec chyba mam prawo wykorzystac te 200gb Prawda ?

 

Ma ktoś numer do admina sync.pl ? bo www.sync.pl - Sami zobaczcie PROFESIONALNA FIRMA .

 

PS .  

 

Taki komuniakt jest w List Supensed Acounts w WHM  

nfsu.sync.pl grafik gsm Mon Dec 6 23:09:38 2004 bandwidth overusage

 

Wykorzystał 20gb a ma 40gb więc ja tu preoblemu nie widze ? a to ze adminowi sie nie podoba ze moj kumepl uzywa tyle  Transferu to mnie &&&& Obchodzi !! PŁACE I WYMAGAM !!! 20gb i 200gb traffic a zaledwie wykorzystuje 70gb MIESIECZNIE !!!  

 

DO Admina Sync.pl  

Moze i uptime jest juz OK ale Lecisz sobie w %^&* Albo odblokowujesz albo jeszcze dziś wysyłam Dowod wpłaty pienięznej na Sync.pl inne osoby też !! Więc dezyzja nalezy do Ciebie .

polecam poczytac co to jest overselling a wszystko stanie sie jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie stanie, poniewaz nie znacie calej sprawy. Konto ktore zostalo zablokowane jest kontem ktore zalozyl reseller. Ten ustawił mu limit 20 GB danych, więc po przekroczeniu zostało zablokowane. Zmiana limitu w tym wypadku nic nie daje i trzeba albo samemu odblokowac i zmienic limit albo napisac do nas. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie polecał Sync.pl dlaczego

1 słyszałem już niejedną wypowiedz

2 powyżej widać jeżeli coś stoi na koncie reselera to chyba sync niepowinno się wpychać w sprawy jego i blokować konta klientów

Świetna reklama szczegulnie widać starania o poprawną pisownie!!

Przykład:

 

a jezeli skonto koienta to sie pisze maila. Mail ja osobiscie dostalem 1. Przed chwila 2 i to wszystko

 

Radze narpierw zainwestować w słownik ortograficzny a nie bawienie się w interes!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze ja emaili wyslalem 4 i dopiero jak w ostatnim wyslalem linka do forum to NATYCHMISAT otrzymałem odpowiedź.

Ale już wszystko załatwione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no naprawdę Sync.pl mnie juz dobija

Mam stronke www.gsmportal.org ( teraz nie chodzi bo zabraklo transferu ) konto to zaloazy H4u.pl i dał tam 1gb i 10gb ransferu

teraz chce zeby mi zwiekszyli to admin mi napsiał

 

nie pisal Pan kilkanaście minut temu to 1

 

2 ze konto gsm noie ejst Pana, jest trzymane przez nas, czyli takuie operacje robi klient dopłacając. Ew moze przejsc do Pana

 

Pozdrawiam

 

Niezle co ? Gdybym nie byl adminem tego konta to on by mi je sprzedałczaicie TO ?

 

Moje kotno mam kopie bazy danych i moja domena jest podpieta zreszta wielu ludzi potwierdzi to .

 

Te konto zaloazy Dominik Nowacki na test z czego teraz powinienm juz miec 19gb i 190gb , i chce by dali na konto to 40gb transferu .

 

Boshe wykonczyc się idzie naprawdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak była stara strona na górze w prawym rogu pisał "szybie łącza"

Analfabeci im robili strone czy firma która robiła im strone terz musi zainwestować narpierw w słownik ortograficzny a nie budować komuś strone ja bym za takom strone nie zapłacił

Chyba że to robił właściciel servisu!! to sprawa jasna to przecie analfabeta

patrząc na jego wypowiedzi przypomnialo mi się jak kiedyś na targu robiłem zakupy i jakiś dziadek z 60-70 lat handlował i na swoim żuku wywiesił tabliczke "Przyjm do prać kobity" normalnie no niemogłem powstrzymać się od śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to juz Pana problem, czas oczekiwania przedluza sie, pooiniewaz wyodrebil Pan konto reseller na reseller i konto www. Edycja według naszego regulaminu nie jest możliwa, przykro mi, mozliwe jest tylko i wylacznie usuniecie konta i ponowne zalozenie go przez Pana

 

Pozdrawiam

 

A i osoba ktora jest wlascicielemd maila kontaktowego musi sie na to zgodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko ze ja emaili wyslalem 4 i dopiero jak w ostatnim wyslalem linka do forum to NATYCHMISAT otrzymałem odpowiedź.

Ale już wszystko załatwione .

 

Jestem ciekaw jak szybko będą ustawiać jak ustawie priuorytet klienta 0. Odpowiedź w ciągu 48 godzin ;)

 

a tak na marginesie, wiecej zdzialasz wspolpracujac z nami nie wojujac, przemysl to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sync.pl nie pisz lepiej lub pisz w wordzie z poprawianiem pisowni bo Twoje posty trzeba czytac powoli bo nie da sie ich inaczej zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja tam nie patrze jak pisze bo to mnie mało interesi ale jak taki admin firmy robi błędy naprzykład "skonta" zamiazt "z konta" no to weż się niełap za głowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Nie da sie tych postow czytac. Ludzie, przypusczam ze wszyscy pokonczyli przynajmniej liceum. Czy juz nigdzie nie ucza ortografii ?

Juz sie wkurzam powoli, postaram sie ustawic automatyczne poprawianie pisowni (normalnie uzywa sie tego do zmieniania przeklenstw w postach) ale wiaze sie to z dodawaniem do bazy napisanego blednie slowa i jego poprawnej wersji. Ale moze powoli sie uda.

 

A tak na szybko mam rade:

 

1. Piszesz wiadomosc

2. Zamiast klikac "wyslij" kliknij "podglad"!

3. Przeczytaj na spokojnie swoja wypowiedz

4. Popraw bledy

5. Nacisnij jeszcze raz "podglad"

6. Jesli juz jest ok nacisnij "wyslij", inaczej wroc do punktu 3.

 

Musze zaprosic jakis znajomych z WSP, pewnie mozna by napisac jakas ladna prace licencjacka o analfabetyzmie w Polsce na przykladzie wypowiedzi na tym forum.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekaw jak szybko będą ustawiać jak ustawie priuorytet klienta 0. Odpowiedź w ciągu 48 godzin ;)

 

Hehe fajna firma , jeśli wy nie traktujecie klijentów poważnie .

 

A czy Pana mózg tez ma jakis Priorytet ?

 

O to kilka emaili od Sync.pl

 

Operator 102 zmniejszyl priuorytet wykonania zadania na podstawie abuse PLNT 1025. Aktualny priuorytet niski.

 

Wiadomośc generowana automatycznie.

-----------------------------------------------

 

Witaj,

Otrzymujesz 1 z 2 ostrzezenie. Kazdy nasteony flood opoznia czas reakcji o 100 %

 

Pozdrawiam

 

Wygenerowano automatycznie nie odpowiadaj tu.

 

-----------------------------------------------------------

 

i prosze nie flodowac, bo wystawie 2 ostrzezenie i spadnie priuorytet do -1.

 

------------------------------------------------------------

 

Wyjasnie tylko ze ja pisałem do Admina w Sprawie tego konta i caly czas prowadziłem rozmowe poprzez email .

 

Bez sensu . Naprawde uważacie sie za Dobrą Firme , a tymczasem ustawiacie jakies priorytety na email .

Poprostu żal mi sync.pl .

 

Wysłany Sob Gru 11, 2004 9:06 pm:

 

No i bardzo fajnie łwasnie patrzę a ja nie moge sie zalogowac do WHM i cPanel i FTP .

 

Wogule spoko .

 

 

Odrazu mówie nie zostawie TAK Tego wydam kase i odwiedze Admina osobiście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to kilka emaili od Sync.pl  

 

Operator 102 zmniejszyl priuorytet wykonania zadania na podstawie abuse PLNT 1025. Aktualny priuorytet niski.

 

a moze po prostu zakonczmy raz na zawsze temat sync.pl na tym forum? Kazdy juz na pewno wyrobil sobie zdanie na temat tej firmy.

 

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja zostałem oszukany przez sync.pl.

 

Nawiązując do rozmowy w innym temacie...

Napisał pan(sync.pl) że mieliście problemy i teraz mogę się zgłosić po serwer który wykupiłem.Wysłałem 2 maile-żadnej odpowiedzi.Minęły 2 miesiące od dokonania przelewu.Serwer kupowałem na allegro.(resseler), więc kolejny raz widać kompletny brak profesjonalizmu i szacunku dla klienta ze strony sync.pl

Podejrzewam że serwera już nie dostanę, chcę jednak ustrzec przed takimi jak wy innych , bo serwery niby szybkie i tanie, a potem nabijacie ludzi w butelke i kompletnie ich olewacie.Mam nadzieję że chociaż częśc klientów i ludzi chcących w przyszłości korzystać z usług sync.pl znajdzie ten temat i szybko zmieni decyzje.Chodź nie sądze by sync.pl prowadziło swoją "zabawę" prze kolejne lata-a taka rada odemnie:zajmijcie się czymś innym...posprzątajcie w ogródku albo wyjdzcie z psem na spacer, darujcie sobie hosting itp i zostawcie to profesjonalistom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestes 1 w ten sposob oszukany , ale polecam wszystkim w razie problemow dzwonic do Admina Glownego - Porzadny Czlowiek a nie jak ta banda jego pseudo profesionalistow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko ja zostałem oszukany przez sync.pl.  

 

Nawiązując do rozmowy w innym temacie...  

Napisał pan(sync.pl) że mieliście problemy i teraz mogę się zgłosić po serwer który wykupiłem.Wysłałem 2 maile-żadnej odpowiedzi.Minęły 2 miesiące od dokonania przelewu.Serwer kupowałem na allegro.(resseler), więc kolejny raz widać kompletny brak profesjonalizmu i szacunku dla klienta ze strony sync.pl  

Podejrzewam że serwera już nie dostanę, chcę jednak ustrzec przed takimi jak wy innych , bo serwery niby szybkie i tanie, a potem nabijacie ludzi w butelke i kompletnie ich olewacie.Mam nadzieję że chociaż częśc klientów i ludzi chcących w przyszłości korzystać z usług sync.pl znajdzie ten temat i szybko zmieni decyzje.Chodź nie sądze by sync.pl prowadziło swoją "zabawę" prze kolejne lata-a taka rada odemnie:zajmijcie się czymś innym...posprzątajcie w ogródku albo wyjdzcie z psem na spacer, darujcie sobie hosting itp i zostawcie to profesjonalistom....

 

Napisz na gg: 1955600 przez najblizsze pare dni ja tam bede i zalatwimy to raz na zawsze

 

Co do Pana asiny, juz mowilem iz kezeli wysle Pan nam wiecej niz 2 wiadomosci o tekj samej tresci to to zrobimy. Zrobilem. Wyslal Pan dokladnie 11 wiadomosci pod 1 email i 12 pod drugi.

 

My szanujemy klientów, jeżeli klient szanuje nas.

 

Po upomnieniu stwierdzil Pan, ze sam Pan poprawi swój problem więc przykro mi, że nie dorusł Pan do rozmowy emailem, pisze Pan na forum zamiast kontaktować się znami, aby tego nie określić inaczej powiem iż jest to przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak też zrobiłem tylko ciekawe czemu hmm wczoraj wyslalem email o godzinie

20:37 dokładnie i do dzis a zbliza sie godzina 23:00 nie otrzymalem odpowiedzi czy to jest Fair ?

A jak bym wyslal 20 emaili odpowiedz byla by odrazu , ale proboje sie stosowac do Panstwa regulaminu lecz jak widać , Rekulamin regulaminem a obsluga obslugą .

Pozdrawiam .

Aktualnie do servera brak jakich kolwiek zastrzezen do Admina Glownego tez

Do Pracownik sync.pl jedynie mam kilka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×