Skocz do zawartości
abiks

[Warszawa/Lublin/zdalna] Programista PHP JS CSS HTML

Polecane posty

Zatrudnię programistę który byłby w stanie stworzyć serwis podobny do Cumulusmed.pl , ale prostszy.
Chodzi o stworzenie (dokończenie) średnio zaawansowanego frameworka działającym w stylu Laravela, następnie zbudowanie coś w stylu systemu CMD (zarządzanie stroną, dodawanie newsów, galerii, podstron), a następnie stworzenia systemu zarządzania klientami (w ramach CMS'a) i produktami.

Generalnie nie mogę teraz podać za wiele szczegółów. Będą wymagane takie umiejętności jak:
- Bardzo dobra znajomość php i javascript, przyda się również css
- Dobra znajomość baz danych (MySQL)
- Znajomość istniejących frameworków
- Umiejętność współpracowania z różnymi api, np. do obsługi smsów, google maps i inne
- Spora kreatywność, umiejętność samodzielnego pracowania, dostosowania strony tak aby była jak najbardziej praktyczna dla odbiorcy końcowego

Dodatkowo:
- Praca głównie zdalnie, jednak wymagam aby od czasu do czasu dana osoba pojawiła się w Warszawie lub Lublinie na spotkanie w celu omówienia postępu prac.
- Preferuję osoby maksymalnie kilka lat po studiach, nie pracujące na pełny etat w innej firmie.
- Nie przyjmuje ofert od firm, zależy mi wyłącznie na dłuższej współpracę z jedną osobą.
- Przez pierwsze 3 miesiące jestem w stanie zaoferować umowę zlecenie lub o dzieło, później wg. własnego życzenia.

O kontakt proszę na adres email: saloninte@gmail.com


Proszę wysłać uzasadnienie ubiegania się o tą pracę oraz oczekiwane wynagrodzenie. Mile widziane będzie również CV.
Głównym kryterium wyboru będzie doświadczenie w tworzeniu takich systemów oraz umiejętność samodzielnego planowania i działania.

Pozdrawiam!

Edytowano przez abiks (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Czy to norma, że programista backendu musi znać JS, HTML i CSS na poziomie pozwalającym stworzyć front?

Często się pojawiają ogłoszenia o wakacie z zakresem obowiązków: backend (PHP OOP, znajomość systemów bazodanowych - notacje, indeksy, PostgreSQL, mysql, mssql, oracle), frontend (JS MVC typu backbone, jQuery, CSS3, HTML5), grafika (photoshop, ilustrator), znajomosc systemów unixowych bez gui... i do tego 2000-3000 netto w ogloszeniu ;]

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to norma, że programista backendu musi znać JS, HTML i CSS na poziomie pozwalającym stworzyć front?

 

Jak dla mnie to logiczne. Bo jeżeli robisz coś do weba co ma w efekcie wypluć coś w html-u to bez wiedzy na temat js-a, html-a i css-a ani rusz.

No chyba, że masz robić taki backend, który obsługuje tylko REST-y ale wymienia dane poprzez json lub jakieś serializowane obiekty to wtedy html i spółka Ciebie gilają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×