Skocz do zawartości
paczek

NGINX dziwny error

Polecane posty

Serwer wyrzuca mi dziwny problem. Ma ktoś pomysł na to?

 

 

2014/09/22 02:56:52 [error] 31824#0: *55 FastCGI sent in stderr: "PHP message: PHP Fatal error: <br>The encoded file <b>/usr/share/nginx/www/forum2/index.php</b> is not permissioned for XXX.XXX.XXX in Unknown on line 0" while reading response header from upstream, client: XXX.XXX.XXX, server: localhost, request: "GET /forum2/ HTTP/1.1", upstream: "fastcgi://unix:/var/run/php5-fpm.sock:", host: "XXX.XXX.XXX"

Edytowano przez paczek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dziwny problem. Komunikat błędu jest przecież bardzo jasny ;) i literalnie mówi co jest nie tak.

A pomysł jest bardzo prosty: 1) zainstalować skrypt na serwerze zgodnym z licencją; 2) skontaktować się z developerem skryptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam dobrą wersję ioncube do wersji php.

php 5.4 a ioncube z pliku ioncube_loader_lin_5.4

 

Loader Installed
The ionCube Loader version 4.6.1 for PHP 5.4 is already installed and encoded files should run without problems.

Sam skrypt php podobno działa na 100%. Tak mi napisał developer.

 

Edytowano przez paczek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma wersja ioncube do tego, że skrypt został zakodowany z restrykcją na określony adres IP, a ty próbujesz odpalić go najwidoczniej na innym serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno mam założoną restrykcję na określoną domenę i tylko przez nią będzie to działało. Ustawiłem więc przekierowanie domeny na serwer i nadal to samo. Chyba, że w konfiguracji nginxa powinienem też to gdzieś zmienić?

Edytowano przez paczek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×