Skocz do zawartości
teppic

[Zlecę] Pozycjonowanie serwisu z promocjami

Polecane posty

Witam! Jestem właścicielem serwisu szkocik.pl i niestety jest on w katastrofalnym stanie jeśli o pozyjconowanie chodzi. Dość powiedzieć, że nawet na frazę "szkocik" przegrywa w wynikach wyszukiwania z fanpage'em na fejsie;).

 

Szukam osoby/firmy, która zajęłaby się pozycjonowaniem serwisu na frazę "tanie gry" oraz inne(jakie to chciałbym usłyszeć od doświadczonej osoby).

 

Edytowano przez teppic (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No podejrzewam wlasnie, że u mnie jest ciężko z tym SEO.

Nie wiedzialem nawet, że to h1 jest takie ważne. Zawsze unikałem jego stosowania bo używałem do tego po prostu css i atrybutu <p>.

 

Spróbuję to gdzieś h1 wcisnąć bo nie wiedziałem, że to takie ważne dla SEO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wciskalem 2 lata temu do mojej stronki upiorne.pl i nawet pozycjonowalem to h1 tak by było niewidoczne dla usera ale dla google już tak;).

 

Tego szkocika po prostu sam nie robilem tylko kod zostal napisany przez firmę zewnętrzną, stąd po prostu nie zaglądałem wewnatrz i niestety nie mam pojęcia jak to wcisnąć do kodu napisanego we framoworku i pisanym obiektowo. Tam nawet zwykly <a href> mi nie działa jak go dopiszę do kodu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tak się nie robi, z tego co wiem, za takie praktyki można od Googla dostać po jajach.

 

Tam w tym kodzie to w ogóle wartoby posprzątać kwiatki typu:

- target="_blank"

- style inline

- puste alty dla obrazków.

Ale to już firma SEO Ci doradzi.

 

Jeśli pisane na frameworku (ale z tego co widzę, to chyba raczej ich CMS), to musisz to zmienić w jakimś widoku (coś w deseń: views, templates).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, zmienia się to w "views" ale i tak jeszcze się uczę i nie wiem wszystkiego.

Na tym SEO jeszcze mi tak bardzo nie zależy bo mam kampanię reklamową w Adwords. Potem ruszę już z poważniejszą kampanią w innych mediach.

 

Ale wiem z intenetu, że jednak bardziej opłaca się zapłacić za wypozycjonowanie niż ciągle opłacać Google z ich Adwords;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×