Skocz do zawartości
Weber

Start w biznesie - a inwestorzy?

Polecane posty

Witam, z racji tego, iż nie wiedziałem gdzie mam dokładnie umieścić swój temat, to umieścilem go w tym dziale.

 

1.Istnieje możliwość, znalezenia inwestora na start biznesu?

 

2.Czy w ogóle istnieją tacy ''dobrzy'' inwestorzy? bo jak wiadomo, nikt nie jest w stanie zasponsorować czegoś za wysoką skale pieniędzy

 

3.Na co warto uważac, podczas szukania inwestora?

4.Na co trzeba być przygotowanym?

5.i o czywiście - gdzie ich szukać?

Mam kilka pytań bardziej z reguły edukacyjnych, czysto biznesowa srategia :).....nie szukam inwestora, a tylko pytam tak ogólnie.

 

Dziękuję za odpowiedzi.

Edytowano przez Weber (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy warto poświęcać czas na dzielenie się swoją wiedzą w tym temacie, skoro Tobie nie chciało się poświęcić 5 minut na napisanie czytelnego postu ze swoimi pytaniami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo stron które oferują hajs od inwestorów, ale nie martw się żeby ktokolwiek zainteresował się twoją propozycja musisz się wysilić, sporządzić poważny biznes plan itd. Na pewno nie kopie kolejnego serwisu typu kwejk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Tak, wiem, Przepraszam, iż nie przedstswiłem swojego wątku ''konkretnie''.Powodem mało szczegółowej treści był czas którego nie miałem, wpadłem na pomysł tworzenia tematu......10 minut przed wyjściem z domu.

 

Nie mam możlliwości ponownego rozpisania wątku z uwagi na brak możliwości edycji.

 

Tak więc w tej odpowiedzi się rozwine:

 

----------------------------------------------------------------------

Mianowicie chodzi mi o inwestorów którzy oferują swoje zaplecze finansowe dla osób którzy będą startować w biznesie, głównie działalność internetowa,(osobiście się mnie to nie tyczy) a zadaje pytanie całkiem ogólnie dla zdobycia wiedzy, chcialbym się dowiedzieć, jak przebiega proces składania swojej propozycji biznesu dla inwestora? przede wszysktim gdzie ich szukać.

 

Troszke ciężko byle jakiemu użytkownikowi z internetu zaprentować swój plan biznesowy, prawda? myśle, iż istnieją serwisy albo profesjonane systemy ogłoszeniowe do poszukiwania inwestora gdzie można złożyc swoje ogłoszenie, spotkać się w realnym świecie czy też przez internet przeprowadzić konsultancje, chodzi tu oczywiście nie o np 10zł na domene :) a poważne pieniądze które bylby przeznaczone na konkretne cele.

 

teraz pytanie;ktos miał kiedykolwiek okazje nawiązania współpracy z takim właśnie inwestorem? i jak wygląda kwestia ich znalezenia? bo myśle, że nie przez forum :)

 

 

Edytowano przez Weber (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Najlepszym inwestorem jest bank :) Kredyt lub pożyczka...

 

 

Może kup jakąś książkę z dziedziny biznesu, startup-ów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×