Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam potrzebuje jakiegoś taniego lub darmowego jeśli ów są VPS

po co ?

do nauki

nie chcę wydawać 30 zł miech tylko do nauki tylko około 10 zł jeśli jest tak możliwość

fajnie też jeśli była by możliwość tam opłacenia SMS bo zawsze na tel troszkę kasy trzymam :)

 

co do parametrów mogą być naprawdę niskie tylko by transfer miesięczny troszkę miał bo nie wiem ile moje testy mogą go zjeść a dużo będę instalował i odinstalowywał

 

a i by poszło na tym PHP :)

 

 

@EDIT

 

interesuje mnie tylko płatność za miesiąc

i jeśli ktoś ma kody rabatowe też zawsze mogę je wykorzystać jeśli oferta mnie zainteresuje w sumie wtedy i wam pomogę ;)

Edytowano przez mastah7991 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes-Host,

 

W kilku tematach masz użytkowników i w ich stopkach masz kody rabatowe -25 % Najtańszy dedyk za 25zł i dolicz rabat i jazda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zoxovsky to i tak wychodzi około 20 zł ;) za dużo jak na naukę według mnie ^^

 

co to jest ten VirtualBox ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google nie gryzie. Na virtualboxie możesz sobie postawić VPS, możesz zainstalować system itp. To taki hmm. komputer w Twoim komputerze. Nie wiem czy dobrze to ująłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie coś czytałem ale zawsze lepiej zapytać ;)

co do tego to raczej nie to wolę troszkę zapłacić i mieć serwer 24h/24h (nie licząc czasu kiedy padnie host )

+ do tego mój komputer jest strasznie słaby więc zamuli mi to kompa a tak to nawet nic robić nie będę mógł

jeśli nie ma darmowych to zostaje płatne ale nie chcę 20zł płacić tylko do nauki bo wiem że zawsze można coś taniego wynaleźć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może RaspberryPi sobie kup? Poważnie mówię, przecież tam wszystko będzie tak jak na VPS'ie ze słabymi parametrami, tylko różnica jest taka, że masz fizyczny dostęp. Jeśli masz stałe IP to nie będzie żadnego problemu, jeśli zmienne to troszke więcej motania.

 

http://pl.rs-online.com/web/generalDisplay.html?id=raspberrypi

Niestety, nie mogę podać refa ani niczego na zniżkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

slask data ceneter? najslabszy vps za 10zl.

 

testowałem tego vps za 10zł - strasznie muli :( - czysty serwer a praca na konsoli to dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam hitme/budgetvps (Po nocy można wrócić i zastać wszystko wyłączone)

Polecam slaskdatacenter bo tu akurat żadnych problemów narazie nie mam (trzeci miesiąc korzystam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skorzystaj z oferty UltimaHost z kodem rabatowym OVZ_80% - wówczas dowolny serwer VPS będzie tańszy o 80% przy płatności na 3 miesiące.

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Odradzam hitme/budgetvps (Po nocy można wrócić i zastać wszystko wyłączone)

Polecam slaskdatacenter bo tu akurat żadnych problemów narazie nie mam (trzeci miesiąc korzystam)

 

Człowiek za 14zł spodziewa się supportu w 5 minut, niezawodnych maszyn, backupów na miliony serwerów robione co 30 minut lub częściej i oczywiście małej liczby klientów per matka...

 

 

Hitme dopóki nie padnie działa dobrze, mi w okresie użytkowania kiedyś nie padł ani razu.

 

Też tak miałem kiedyś z budgetvps.pl :) 8 miesięcy bez awarii a później zrezygnowałem z tego serwera na rzecz lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś chyba odeszliśmy od tematu

nie potrzebuje supportu w 5 min ^^ jeśli o mnie się rozchodzi ważne by serwer działał i bym mógł sobie coś tam zainstalować

 

dzięki za odp poczytam o tych hostingach co mi podaliście i sobie wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie męczy Cię lag w konsoli to weź sobie tego vpsa za 10 - taniej będzie cieżko a do zabawy w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie taniej nie chcę :) a lagi jakoś wytrzymam to jest tylko do testów nauki instalacji zarządzania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a znacie strony (bo wiem że taka istniała )

 

wysyła się sms za 3.69 czy ile tam było i się miało VPS na 24 h

 

a ci do UP drogo jak do nauki :D

 

@edit znalazłem google nie boli ;D

 

Temat wyczerpany dzięki wszystkim :)

 

 

Edytowano przez mastah7991 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tego to raczej nie to wolę troszkę zapłacić i mieć serwer 24h/24h (nie licząc czasu kiedy padnie host )

+ do tego mój komputer jest strasznie słaby więc zamuli mi to kompa a tak to nawet nic robić nie będę mógł

jeśli nie ma darmowych to zostaje płatne ale nie chcę 20zł płacić tylko do nauki bo wiem że zawsze można coś taniego wynaleźć ;D

wysyła się sms za 3.69 czy ile tam było i się miało VPS na 24 h

 

Podsumuje to dwoma słowami. Seems legit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×