Skocz do zawartości

Zdjęcie

gejms.tk

gejms.tk blog gry nowinki świat gier Gta 5

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

gejms.tk

#1 DJDI

DJDI

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisany 25 maj 2013 - 13:32

Zapraszam was na nowopowstały blog o nowinkach ze świata gier. Na pewno znajdziesz tam coś ciekawego !!!! gejms.tk

#2 Artix

Artix

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 360 postów
  • Firma:Freelancer
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Główczyński

Napisany 25 maj 2013 - 18:26

Jak już chcesz się stroną chwalić to podawaj dobrą domenę, tzn zgodną z nazwą strony, bo to gejms.pl a nie gejms.tk - końcówka z Tokelau nie przysporzy ci popularności.

Szablon ma niewiele wspólnego z grami, jakiś logotyp do napisu by się przydał, chociażby taki jaki jest w faviconie. Szablon nie obsługuje polskich znaków co brzydko wygląda, no i jak na tak krótkie wpisy to strona bardzo wolno się ładuje.

#3 DJDI

DJDI

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisany 25 maj 2013 - 19:26

Właśnie mam z tym problem. Strona jest postawiona na serversfree.com (z czasem zmienię serwer), ale nie o to chodzi. Kupiłem w 1and1.pl domenę gejms.pl, ale nie potrafię przekierować tej starej domeny (gejms.tk) na nową. W wielu poradnikach jest żeby przenieść wszystkie pliki do folderu domeny, ale...ja na ftp mam jedynie folder public_html. No to w panelu na serversfree zaparkowałem domenę gejms.pl i w 1and1 zmieniłem dns na te z serversfree, ale coś to nie działa. Może ktoś pomóc? :(

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: blog, gry, nowinki, świat gier, Gta 5

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników