Skocz do zawartości

DJDI

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O DJDI

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Heh u mnie komenda ipconfig /flushdns nie działa, ale skoro u Ciebie jest ok to poczekam EDIT: OK, dzięki działa
 2. No właśnie tak myślałem, że chodzi o te 24h, bo w panelu w 1and1 mam "Jest aktualizowana", ale teraz pytanie. Bo jak teraz wpiszę w przeglądarce gejms.tk to przekierowuje na gejms.pl (czyli tak jak chcę), ale jest napis strona w budowie, a nie mój blog - po tych 24h będą już wszystkie moje pliki?
 3. Właśnie mam z tym problem. Strona jest postawiona na serversfree.com (z czasem zmienię serwer), ale nie o to chodzi. Kupiłem w 1and1.pl domenę gejms.pl, ale nie potrafię przekierować tej starej domeny (gejms.tk) na nową. W wielu poradnikach jest żeby przenieść wszystkie pliki do folderu domeny, ale...ja na ftp mam jedynie folder public_html. No to w panelu na serversfree zaparkowałem domenę gejms.pl i w 1and1 zmieniłem dns na te z serversfree, ale coś to nie działa. Może ktoś pomóc?
 4. gejms.tk

  Właśnie mam z tym problem. Strona jest postawiona na serversfree.com (z czasem zmienię serwer), ale nie o to chodzi. Kupiłem w 1and1.pl domenę gejms.pl, ale nie potrafię przekierować tej starej domeny (gejms.tk) na nową. W wielu poradnikach jest żeby przenieść wszystkie pliki do folderu domeny, ale...ja na ftp mam jedynie folder public_html. No to w panelu na serversfree zaparkowałem domenę gejms.pl i w 1and1 zmieniłem dns na te z serversfree, ale coś to nie działa. Może ktoś pomóc?
 5. gejms.tk

  Zapraszam was na nowopowstały blog o nowinkach ze świata gier. Na pewno znajdziesz tam coś ciekawego !!!! gejms.tk
×