Skocz do zawartości


 

Zdjęcie
* * - - - 7 głosów

[Opinie] Mintshost.pl

[Opinie] Mintshost.pl

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1042 odpowiedzi na ten temat

[Opinie] Mintshost.pl

#1041 Marek Miklewicz

Marek Miklewicz

  Stały użytkownik

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPip
 • 104 postów

Napisany 21 październik 2017 - 13:34

Mam pytanie, wchodząc dzisiaj na stronę minthost zauważyłem coś takiego:

 

 

Świetny pomysł, dzisiaj root VPS, oparty o technologię pełnej wirtualizacji KVM, możesz dziś kupić z rabatem 20%. Tylko nie przegap - ta akcja obowiązuje tylko do północy!

 

Przy OpenVZ jest z kolei:

 

 

TERAZ jest bardzo dobry moment na zakup VPS Root na OpenVZ. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny, indywidualny rabat na rejestrację tej usługi. Ten baner nie jest widoczny dla innych użytkowników - możesz z niego skorzystać wyłącznie Ty.

 

Orientujecie się może czy te rabaty są stałe, czy tylko na pierwszą płatność? Dziś sobota więc dodzwonić się nie da rady aby dowiedzieć się u źródła. Potrzebuję małego VPSa pod secondary DNS więc byłby jak znalazł.


 • 0

#1042 p605

p605

  Nowy użytkownik

 • Nowy
 • 1 postów

Napisany 29 grudzień 2017 - 23:05

Zmiana w zakresie VPS z Direct Admin

W związku ze zmianą oferty w zakresie VPS zarządzanych informujemy, iż przy zawieraniu umowy na kolejny okres proponujemy inne warunki niż dotąd. Nowa oferta to zmiana na nowe, lepsze środowisko (będziemy się kontaktować w celu uzgodnienia przełączenia) oraz proformę na usługę z obecnie obowiązującej oferty.

Bardzo istotnym usprawnieniem, korzystnie wpływającym na niezawodność usług i czas reakcji serwisowych jest to, że w usługach Managed uprawnienia root pozostają wyłącznie po naszej stronie, natomiast w wariancie Root + licencja DA uprawnienia root przechodzą na Klienta.

Ze względu na fakt, że niektórzy użytkownicy mogą chcieć zachować uprawnienia root lub potrzebują niezgodnej z szablonem konfiguracji, istnieje możliwość przejścia na usługę samodzielnie zarządzaną typu root, z zachowaniem licencji Direct Admin (w cenie usługi typu root dla wybranych parametrów + 39 zł netto / mc za licencję DA).

Do końca obecnie opłaconego okresu możesz korzystać z usługi bez żadnych zmian. Prosimy zapoznać się ze szczegółami. W razie niewybrania żadnej opcji domyślnie przy zaproponujemy nową umowę w wariancie ROOT + licencja, jako bardziej korzystną cenowo.

 

Czy tylko ja nie rozumiem... czy ktoś po polsku pisać nie potrafi ?

A zmiana tak jak w BiznesHost polegać będzie na podwyżce o 500% ?

 

 


 • 0

#1043 lordzik112

lordzik112

  Nowy użytkownik

 • Użytkownicy
 • 15 postów

Napisany 09 luty 2018 - 08:54

Mam tam konto od 2 lat i z tym rokiem odchodzę ponieważ cenę roczną podwyższyli mi o 200%

Za anty ddos płacić 100%

Dzięki bardzo.


 • 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników