Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Przenosiny forum

Polecane posty

Gość normanos

jest opcja. nie wiem czemu nie zadziałała. dwa napisane posty pod rząd powinno połączyć w jedno. sprawdzone juz na IPB 2.1.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest opcja. nie wiem czemu nie zadziałała. dwa napisane posty pod rząd powinno połączyć w jedno. sprawdzone juz na IPB 2.1.3

Moze wylaczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

scala, jesli kolejny post zostanie wyslany w ciagu n minut. w naszym przypadku defaultowo n = 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jest tak "wąstko" to jest denerwujące mam monitor 19 cali ale na innych forach strony wyświetlają się na całej szerokości monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo na wszystkich forach masz width="100%", a tu masz podaną ilośc px(ja się przyzwyczaiłem na moim monitorze to tych zmian szerokości :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo na wszystkich forach masz width="100%", a tu masz podaną ilośc px(ja się przyzwyczaiłem na moim monitorze to tych zmian szerokości :) ).

Ale to kijowo wygląda, mi to wybitnie przeszkadza, wszędzie fora są na całej szerokości, amatorsko to teraz wygląda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zobacz 7ebs.com to dopiero jest małe :)

amatorsko to teraz wygląda :/

Amatorsko czy nie, ale musisz sie przyzwyczaić.

Po za tym nowa szata graficzna jest w trakcie roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

To juz pisze dlaczego stala szerokosc.

Przyznaje, ze dyskryminowani sa uzytkownicy z rozdzielczoscia mniejsza jak 1024x768 (ponizej 10% uzytkownikow).

 

Ale w kazdej wiekszej szerokosci tekst czyta sie bardzo ciezko. Sami przetestujcie, duza rozdzielczosc (na 17" 1280x 1024) i tekst od "boku do boku" zobaczycie, ze nie czyta sie tak latwo. Zalecana szerokosc tekstu to jakos 80 znakow stad stala szerokosc.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakas mozliwosc 'ignorowania' czesci forum (tzn. nie pokazywaniu postow z tej czesci w 'getnew' i RSS'ie)? Bo to co sie ostatnio wyprawia w czesci dotyczacej domen zaczyna mnie powoli zalamywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @p... też chętnie bym u siebie jakoś wyłączył ten dział "wyceny" domen.

 

A przy okazji. Forum bardzo dziwnie pokazuje posty nie przeczytane. Gdy odwiedzę forum i przejrzę wszystkie tematy, przy ponownym wejściu nawet po kilku godzinach niektóre z nich są znów oznaczone jako nie przeczytane mimo, iż nie pojawiły się w nich żadne nowe posty...

 

Pozdrawiam,

Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mam... A wlasciwie mialem gdy w miare czesto sprawdzalem forum... Teraz, jak sprawdzam 3-4 razy dziennie to ten problem nie wystepuje. Pojawia sie tylko wtedy gdy uzywam 'getnew' w w miare krotkich odstepach czasu (ponizej godziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten problem glownie jak wejde do tematu z linka do ostatniego postu, to po powrocie do stroyn glownej ten dzial nadal niby ma nieprzeczytane posty, a po odwiedzeniu samego dzialu dopiero oznacza go jako przeczytany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze gorzej. Oprócz tego, co opisaliście powyżej, występuje błąd polegający na oznaczaniu jako nieprzeczytane poszczególnych wątków. Jest obecna ikona prowadząca do ostatniej wiadomości, mimo, że już nie raz ją czytałem...

 

Bardzo kiepsko to działa, wpadam tu teraz o wiele rzadziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Shive, niestety obecne nowe forum podoba mi sie zdecydowanie mniej. Technicznie jest niedopracowane a i wygląd gorzej na mnie działa.

 

Pomijam już fakt, iż większość "dyskusji" jest aktualnie na temat bzdurnych (przepraszam za wyrażenie) domen... i nie da się już tego czytać.

 

Pozdrawiam,

Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje o nieprzeczytanych postach przechowywane są chyba w cookies, bo na pierwszym komputerze przeczytałem wszystkie nowe posty i nie miałem żadnych nowych postów, potem przeszedłem na drugi komputer i znowu miałem klikanaście wątków z nowymi postami (oczywiście juz je czytałem) :) . Trochę to denerwujące :)

 

Powyższy problem z nieodznaczaniem przeczytanego wątku jako przeczytanego u mnie też występuje , pomaga kilkukrotne odświeżenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

IPB rozni sie tym od phpbb, ze "pamieta" nieprzyczytane watki/posty nawet jak sie wylogujemy (czy tylko cookies to nie jestem pewien).

 

Mysle, ze problemem jest samo przyzwyczajenie do phpbb i gdy ipb robi cos "inaczej" to robia sie problemy.

 

Od poniedzialku postaram sie potestowac gdyz obecnie nie mam dostepu do internetu ( w tym momencie via gsm).

 

 

Trzymajcie sie,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro przeczytałem wątek, to go przeczytałem i sugerowanie mi czegoś innego przez forum jest po prostu błędem.

 

Mam nadzieję, że coś zostanie z tym zrobione, bo od strony technicznej forum dużo straciło. Sam się zastanawiałem czy nie przejść kiedyś na IPB, ale teraz coraz bardziej mi się odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dodam, że to działa też w drugą stronę. Np. posty napisane dzisiaj, których nie czytałem, nie są oznaczone jako nowe :] Chociaż forum, w którym się znajdują jest tak oznaczone. Nie wspominając o tym, że forum oznacza jako nowe te tematy, w których to JA odpowiedziałem ostatni... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Skoro juz piszemy tu o bledach to w listach o odpowiedziach na tematy jest literowka, moze malo wazne ale jest ;) wyglada to tak:

Zamiast "Teamt" chyba powinno byc "Temat".

 

Pozdrawiam.

Poprawione

 

Jeszcze byla literówka "Zesół WebHostingTalk.pl" tez poprawione.

 

Co do oznaczania watkow to popatrzcie teraz. Troche pokombinowalem z ustawieniami ciasteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie stil de sejm. Muszę jeszcze raz odwiedzić dział, zobaczyć, że nie ma nic nowego i dopiero oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
U mnie stil de sejm. Muszę jeszcze raz odwiedzić dział, zobaczyć, że nie ma nic nowego i dopiero oznacza.

 

Mi sie wydaje, ze to standardowe "zachowanie" IPB. Sprawdzalem na innym forum ipb i wyglada to tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×