Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * - - 4 głosów

[dyskusje] Hekko.pl

[dyskusje] Hekko.pl

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
332 odpowiedzi na ten temat

[dyskusje] Hekko.pl

#41 samu

samu

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1178 postów
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Szafrański

Napisany 14 lipiec 2013 - 20:46

nie rozumiem samu czego ode mnie oczekujesz, to co zamieściłem na poprzedniej stronie to jest cała korespondencja z biurem Hekko,co zresztą podkreślałem niejednokrotnie.

Pardon, nie doczytałem, faktycznie już tę korespondencję wkleiłeś, jednak wygląda to jak jedynie cytaty maili, a nie pełna korespondencja.

Edytowany przez samu, 14 lipiec 2013 - 20:49.

• 0

#42 Gość__*

Gość__*
  • Goście

Napisany 15 lipiec 2013 - 13:21

Korzystam z VPS dla dwóch niewielkich stron. Czasami zdarzają się jakieś mniejsze problemy, ale szybko są rozwiązywane i generalnie jestem zadowolony. 

• 0

#43 mondziu

mondziu

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 239 postów

Napisany 15 lipiec 2013 - 13:30

No właśnie - reagują. Miałem ostatnio przygodę z gościem, który na małym hostingu odpowiadał po 5 dniach. Tutaj reagują po 5 minutach, a jest tanio.

• 0

#44 lebrant

lebrant

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 9 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 22:03

Wydaje mi się, że usuwają maile ze skrzynek starsze niż pół roku...

• -1

#45 Hekko.pl

Hekko.pl

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1730 postów
  • Firma:H88 S.A.

Napisany 16 lipiec 2013 - 22:08

lebrant, nic nie usuwamy

• 0

#46 lebrant

lebrant

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 9 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 22:11

No nie wiem ale np. na Waszych skrzynkach SquireMail nie mam maili starszych niż ze stycznia :( W programie pocztowym mam wszystkie, ale mnie to zastanawia.

• 0

#47 Hekko.pl

Hekko.pl

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1730 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 22:13

Zatem zapewne je pobrałeś na swój komputer.

• 0

#48 pedro84

pedro84

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1486 postów
  • Imię:Andrzej

Napisany 16 lipiec 2013 - 22:51

No nie wiem ale np. na Waszych skrzynkach SquireMail nie mam maili starszych niż ze stycznia :( W programie pocztowym mam wszystkie, ale mnie to zastanawia.

Zobacz jak masz skonfigurowanego klienta pocztowego najpierw...
  • 0

#49 mondziu

mondziu

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 239 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 13:22

Nie usuwają poczty... Przed chwilą sprawdzałem i wisi tam poczta z przed kilku lat. To byłoby trochę nielogiczne - nie piszcie jeśli nie jesteście tego pewni...

• 0

#50 Galnospoke

Galnospoke

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisany 21 lipiec 2013 - 18:48

Firma jest dobra ale ostatnie podwyzki niektorych uslug o prawie 100% dyskwalifikuja ja na tak konkurencyjnym rynku. Sa po prostu niedopuszczalne. Ja mam konto "groszowe" i niewiele namyslajac sie przejde do konkurencji, a co dopiero gdy rozchodzi sie o grube pieniadze - tam nawet nie beda sie zastanawaic.

Edytowany przez Galnospoke, 21 lipiec 2013 - 18:50.

• -4

#51 vilgefortz

vilgefortz

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 242 postów

Napisany 21 lipiec 2013 - 19:40

grube to jest ile ?

jadłem ostatnio pizze w Gdańsku za 37 PLN. czy to jest grub0? pizza była na cienkim cieście a pwio ciepłe ...  nie wiem co mam o tym myśleć

• 0

#52 Hekko.pl

Hekko.pl

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1730 postów

Napisany 21 lipiec 2013 - 21:02

Galnospoke, wskaż choć jedną usługę, która podrożała. Kłamiesz publicznie, co wielu klientów i użytkowników tego forum może potwierdzić, gdyż cenniki są identyczne od lat. Jedyne co, to ostatnio zaokrągliliśmy końcówki niektórych cen, zmniejszyliśmy ceny wszystkich usług dodatkowych. Gdzie tu jest podwyżka choćby 50 procentowa?

Oczekuję wyjaśnień.

Edytowany przez Hekko.pl, 21 lipiec 2013 - 21:03.

• 0

#53 Gość_nrm_*

Gość_nrm_*
  • Goście

Napisany 21 lipiec 2013 - 21:08

Aż sprawdziłem te "grube" ceny hekko: a tam 40-180 zeta czyli taniocha. Faktycznie, gruby hajs płacisz, skandaliczny! ;)

• 1

#54 Hekko.pl

Hekko.pl

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1730 postów

Napisany 21 lipiec 2013 - 21:09

nrm, nie chodzi o samą stawkę ale sam fakt "podwyżki", której nie było.

• 0

#55 Galnospoke

Galnospoke

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisany 21 lipiec 2013 - 21:46

Ocho, ilu klakierow nagle sie zebralo - w niedziele wieczor wszyscy nagle przegladaja forum WWW. Uderz w stol... Rok temu zaplacilem 26 zl, dzis za te sama usluge faktura 44 z, ktorej juz nie zaplace, dla zasady a nie tych groszy. Na marginesie: za stwierdzenie, ze klamie publicznie, gdybys powiedzial mi to w twarz to zarobilbys w pysk (tak: pysk) - jestem facetem starej daty i znam sie na zartach ale nie na wszystkich.

Galnospoke, wskaż choć jedną usługę, która podrożała. Kłamiesz publicznie, co wielu klientów i użytkowników tego forum może potwierdzić, gdyż cenniki są identyczne od lat. Jedyne co, to ostatnio zaokrągliliśmy końcówki niektórych cen, zmniejszyliśmy ceny wszystkich usług dodatkowych. Gdzie tu jest podwyżka choćby 50 procentowa?

Oczekuję wyjaśnień.

Nie Tobie decydowac o tym co i komu zaplace. 

Aż sprawdziłem te "grube" ceny hekko: a tam 40-180 zeta czyli taniocha. Faktycznie, gruby hajs płacisz, skandaliczny! ;)

Edytowany przez Galnospoke, 21 lipiec 2013 - 21:46.

• -2

#56 Hekko.pl

Hekko.pl

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1730 postów

Napisany 21 lipiec 2013 - 21:50

Słuchaj, jeśli skorzystałeś z promocji urodzinowej z zeszłego roku (a sprawdziłem, tak było), nie oznacza to żadnej podwyżki tylko to, że nie przeczytałeś informacji z oferty. Informacja o promocji i zniżce była wprost i wszędzie opisana. Także po prostu kłamiesz i oczerniasz bezpodstawnie firmę.

Nie musisz płacić. Nie życzę nikomu takiego klienta, co nie czyta co kupuje. Rozumiem, gdyby to był jakiś drobny druk  ale ceny były wielką czcionką, jak wół napisane z opisem promocji.

Edytowany przez Hekko.pl, 21 lipiec 2013 - 21:55.

• 0

#57 Galnospoke

Galnospoke

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisany 21 lipiec 2013 - 22:05

Ach, i juz wycofujemy sie na z gory okreslone pozycje. No tak, tak... Jakie to typowe. Jak ja to "lubie". Czyli podwyzki nie ma, mimo ze jest. Promocja smocja, gwiazdka malym druczkiem na 15 stronie od tylu, teges widzicie towarzyszu, cyklisci i plamy na Sloncu. Spoko, dzis to wrecz norma - dziwne, ze jednak zawsze w jedna strone: portfelu klienta. Przyjmuje to na klate, szczegonie ze konkurencja ma swietne warunki (np. b. solidny un...st....org). 

PS Zaluje tylko, ze nie moge zafundowac ci bezposredniego wytlumaczenia co dorosli mezczyzni - nie, nie dzieciaki w internecie - robia w sytuacji gdy ktos cos tam belkocze o klamstwie. Ale glowa do gory - nie ja, to ktos inny, wczesniej czy pozniej. Kogo nie wychowaja rodzice, tego wychowa zycie - bez wyjatku, wczesniej czy pozniej. Mimo wszystko milej niedzieli.

Słuchaj, jeśli skorzystałeś z promocji urodzinowej z zeszłego roku (a sprawdziłem, tak było), nie oznacza to żadnej podwyżki tylko to, że nie przeczytałeś informacji z oferty. Informacja o promocji i zniżce była wprost i wszędzie opisana. Także po prostu kłamiesz.

• -7

#58 Hekko.pl

Hekko.pl

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1730 postów

Napisany 21 lipiec 2013 - 22:11

Bełkoczesz to Ty w tym momencie. Przedstawiłem Ci fakty. Wiedziałeś ile zapłacisz więc nie ma mowy o żadnej podwyżce. To w zeszłym roku po prostu zapłaciłeś jednorazowo niższą cenę, niż wynikającą z cennika, a teraz płacisz cenę normalną. Zatem skąd to nagłe zdziwienie i obsmarowywanie? No tak, to takie typowe zachowanie kiedy się coś nie podoba. Zresztą dalsze "groźby" świadczą o Twoim poziomie.

Sytuacja zgodnie ze stanem faktycznym (co też można wywnioskować z jego wypowiedzi): użytkownik Galnospoke zamówił usługę w 2012 roku. Cennik zawierał informację o opłacie 43,05 zł z VAT za rok, lecz trwała promocja urodzinowa (o czym także byłą informacja w cenniku) i zapłacona kwota była 50% niższa. Teraz pretensje i kłamstwa o 100% podwyżce. Podwyżka w stosunku do ceny z zeszłego roku wyniosła 95 groszy (43,05 -> 44).

Na koniec: osoba, „która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo”. Pomawianie jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia, albo pozbawienia wolności do 2 lat.

http://webhosting.pl...iec.na.dwa.lata

Nie myśl, że możesz bezkarnie publikować sobie co chcesz w internecie.

Edytowany przez Hekko.pl, 21 lipiec 2013 - 22:31.

• 1

#59 Miłosz

Miłosz

Weteran WHT

• Moderatorzy
  • 4030 postów
  • Firma:Sys-Com / M-Networks Sp. z o.o.
  • Imię:Miłosz
  • Nazwisko:Oller

Napisany 21 lipiec 2013 - 22:43

jestem facetem starej daty i znam sie na zartach ale nie na wszystkich.

Kogo nie wychowaja rodzice, tego wychowa zycie - bez wyjatku, wczesniej czy pozniej.

Najwidoczniej rodzicie nie dali rady Cie wychować i milicyjna pała też nie (skoro starej daty jesteś). Zejdź na ziemie i wyhamuj, bo nie jesteś na swoim podwórku, a chamstwa nie będziemy tutaj tolerować. Damian wszystko wyjaśnił i Twój temat jest zamknięty.
  • 0

#60 Gość_Pokuć_*

Gość_Pokuć_*
  • Goście

Napisany 22 lipiec 2013 - 09:25

Aż z ciekawości wszedłem na stronę Hekko, aby zobaczyć te "podwyżki cen". Żadnych podwyżek cen nie było. Jakiś czas temu podniesione zostały niektóre parametry usług (powierzchnia, transfer) bez zmian cen. Ale to było już jakiś kawałek czasu temu :)

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników