Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[opinia] Kylos.pl

[opinia] Kylos.pl

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
45 odpowiedzi na ten temat

[opinia] Kylos.pl

#41 WielkiSzu

WielkiSzu

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 25 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 00:41

Proszę o aktualne opinie na temat Kylos.pl. Planuję przenieść się z Mintshost.pl - główne przeznaczenie: 5 skrzynek e-mail; poza tym mała strona i blog na WP.

Edytowany przez WielkiSzu, 05 grudzień 2016 - 00:41.

• 0

#42 ptal

ptal

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisany 21 styczeń 2017 - 11:03

Witam

Mam hosting Kylos Silver równe 2 lata. Po 1,5 roku dobrego działania musiałem zabrać od nich dwie bardziej obciążające strony. Podobnie było z innym kontem klienta na którym umieszczony był sklep na skrypcie Prestashop z około 1000 produktów. Po pól roku dobrego działania przestał zadowalająco pracować i został przeniesiony do konkurencji. Działo się to w tym samym czasie. Powodem problemów w obu przypadkach był za krótki czas wykonywania skryptów php wynoszący 30 sekund. Czas ten został zmniejszony prze Kylos do tej wartości albo firma zaczęła go w tym okresie restrykcyjne przestrzegać. Dzięki temu na pewno poszczególne konta nie zakłócają pracy sąsiednich kont na poszczególnych maszynach. Na hostingu obecnie znajdują się 3 instalacje WordPressa i czasami jedna strona szczególnie przy galeriach zdjęć po prostu przestaje odpowiadać. Inny klient na swoim koncie ma mały sklep na skrypcie Prestashop i jest ok.

Podsumowując firma ok, support ok, hosting współdzielony ok ale tylko dla mniej obciążających stron. Obciążające strony WordPress i Prestashop będą miały problemy.

Pozdrawiam

Edytowany przez ptal, 21 styczeń 2017 - 11:05.

• 0

#43 ptal

ptal

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisany 21 styczeń 2017 - 18:03

W poprzednim poście zapomniałem dodać, plus dla Kylos jako jedni z nielicznych w Polsce mają na serwerach współdzielonych Cpanel. Dla mnie osobiście cpanel jest najprzyjemniejszy w "administrowaniu".

• 0

#44 Michael Dicson

Michael Dicson

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 135 postów

Napisany 09 lipiec 2017 - 14:39

Wie może ktoś co dzieje się z tą firmą mam u nich serwer i przez ponad 3 lata nie było z nimi problemu. Od migracji na nowe maszyny serwery są notorycznie wyłączane potrafią padać na 19-30 minut w ciągu 3-4 razy na dobę strasznie jakość usług się pogorszyła, czy ktoś zauważył taki sam problem? Pisałem do nich na biuro obsługi ale oni twierdzą że jest wszystko w porządku, a ja otrzymuje cały czas komunikaty od google że są błędy serwera i że witryny nie są dostępne itp. Nie wiem może czas zmienić firmę hostingową. Ma ktoś z nimi podobny problem?

• 0

#45 cdcd

cdcd

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisany 17 lipiec 2017 - 20:05

Kylos Platinum 299/rok

- nie jest w stanie obsłużyć  200-300 emaili dzienni większość w obrębie 1 domeny

wiadomości potrafią przychodzić z 1-2h opóźnieniem filtry antyspamowe koszmarne, rada zakup VPS

W tej cenie coś się na rynku znajdzie innego

Edytowany przez cdcd, 17 lipiec 2017 - 20:05.

• 0

#46 spectra

spectra

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 29 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 05:49

Wie może ktoś co dzieje się z tą firmą mam u nich serwer i przez ponad 3 lata nie było z nimi problemu. Od migracji na nowe maszyny serwery są notorycznie wyłączane potrafią padać na 19-30 minut w ciągu 3-4 razy na dobę strasznie jakość usług się pogorszyła, czy ktoś zauważył taki sam problem? Pisałem do nich na biuro obsługi ale oni twierdzą że jest wszystko w porządku, a ja otrzymuje cały czas komunikaty od google że są błędy serwera i że witryny nie są dostępne itp. Nie wiem może czas zmienić firmę hostingową. Ma ktoś z nimi podobny problem?

Hej, u mnie podobnie pady strona na pare minut albo sekund od około tygodia. Niby piszą ze walcza z problemem ale on nadal jest

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników