Skocz do zawartości
deviant

[opinie] smallservers.pl

Polecane posty

Witam.

 

 

Pragnąłbym dowiedzieć się, jakie są wasze opinie na temat tego hostingu?

 

Z góry bardzo dziękuje.

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/38-smallservers-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/38-smallservers-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34288-dyskusje-smallserverspl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam u nich konto. Serwery działają bez zarzutu, jak coś aktualizują to w nocy, ale o tym uprzedzają (w ostatnim roku mieli 2-3 większe aktualizacje). Kontakt z adminem dobry. Ogólnie ok, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mój hosting, bo zapewne tak myslicie. Mamy pisac opinie wiec pisze. A że 2 posty, każdy kiedyś miał 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem tam hosting przez rok, przeniosłem się bo znalazłem lepszą ofertę - przynajmniej tak mi się wtedy wydawało ;(

 

plusy:

- stabilne i szybkie serwery

- bezproblemowy kontakt ze BOKiem ;)

- jakichkolwiek zmianach na serwerze czy potencjalnych problemach uprzedzają wcześniej lub informują

 

minusy:

- DirectAdmin, choć dla niektórych może to być plus, osobiście nie narzekałem, ale uważam, iż cPanel jest dużo lepszy

- największy minus, pewne problemy z chmod, które troszkę uprzykrzają życie Joomlowcą, ale jest to do obejścia :)

 

Nie oszukujmy się ma pewne wady, ale do tej pory najlepszy hosting jaki miałem w przedziale cenowym do 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo

Dziękuję naszym Użytkownikom za miłe słowa. Dziękuję również 'Wielopostowcom' za czujność ;)

Firma smallservers.pl nie była dotąd reklamowana na WHT, przewijały się jedynie o nas krótkie wątki nie brzmiące zbyt zachęcająco ;), pewnie dlatego brak komentarzy Użytkowników ze sporym dorobkiem wypowiedzi na tym forum.

 

Żeby nadrobić straty - serdecznie zapraszam wszystkich Użytkowników z dwucyfrowym i większym dorobkiem postów do przetestowania naszych usług i wyrażania swojej opinii na temat naszej firmy. Proponuję do przetestowania konto LE1000 na miesiąc gratis - drugi miesiąc gratis po napisaniu opinii :) Na początek - 15 kont do rozdania w celach testowych - zainteresowanych proszę o PW. Warunkiem otrzymania konta na miesięczny test jest posiadanie >10 postów (im więcej tym lepiej ;)) oraz szczera chęć do napisania opinii o przetestowanym produkcie.

 

Użytkowników o krótszym stażu i mniejszym dorobku na WHT zapraszam do przetestowania naszych kont przez 7 dni - warunkiem jest poprawne wypełnienie formularza rejestracyjnego prawdziwymi danymi i dopisanie w uwagach, że chcieliby Państwo przetestować konto.

 

Z góry uprzedzam, że jest to normalny hosting współdzielony i na taki proszę się nastawić ;) Serwery w Hetzner, DE.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na nasz adres email: bok@smallservers.pl

 

W przypadku pytań - pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam :)

 

smallservers.pl Sławomir Kordowiak Jr.

ul. Powstańców 30c/7, 31-422 Kraków

NIP: 945-196-10-02 REGON: 120108546

Firma smallservers.pl wpisana jest do rejestru Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa pod numerem: 5937/2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja też się zgłosiłem.. zobaczymy.

Spokojnie, człowiek czasem też musi kolacyję jakąś zjeść czy coś : )

 

A strona naprawdę masakra.. trochę w niemieckim stylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt stronka troszkę zagmatwana, ale w sumie liczy się jakość usług :mellow:

mam nadzieję, że dla stałych klientów też jakieś promocję? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Na 1680x1050 rozciąga się na cały monitor, za szeroka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 1680x1050 rozciąga się na cały monitor, za szeroka....

 

bo ma grafikę dopasowującą się do rozdzielczości monitora ? :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ma grafikę dopasowującą się do rozdzielczości monitora ? :mellow:

 

dokładnie, mi na 1280x800 także się dopasowuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to teraz wyścigi kto ma wyższą rozdzielczość ?

wygrałem ( ew mogę się podzielić z kimś remisem).

 

na 2048x1152 także się dopasowuje.

 

a od firmy zaproszenia do testow nadal nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podbijam.

 

Strona firmowa jaka jest każdy widzi, ale pora napisać parę słów o samych usługach.

Swego czasu otrzymałem konto testowe na miesiąc od smallservers. Była to opcja LE 1000. O specyfikacji nie będę pisał, bo można sobie poczytać. Panel to DirectAdmin, z bardzo skustomizowaną skórką pod smallservers.pl (barwy, logo, itd.). Całkiem przyjemnie wykonana.

 

Jakość usług - z tego, co pamiętam, to ss mają serwy w Hetznerze, więc ogólnie świetnie to działa (trochę tak podświadomie ich porównywałem do Masternetu - obie firmy prezentują chyba zbliżony poziom), bez jakichś większych zamuleń i problemów (za dnia czasem tylko). Wiadomo, to Niemcy, nie Polska.. no ale jak ktoś szuka taniego hosta niekoniecznie z serwerami w Polsce, to na pewno warto dać im szansę. Ja mam swoją ideologię co do firm hostujących w Polsce a hostujących w DE/UK (w sensie fakt, że nie są w Polsce absolutnie ich nie przekreśla) i ss wcale nie powoduje negatywnych odczuć co do takiego rozwiązania (a nawet przeciwnie).

 

Transfer na UPC 10Mbit/120kbit (o ile dobrze pamiętam upload heh) jest dobry, czyli tak, jak po prostu do DE.. czasem w szczycie 500-800 kilobajtów zamiast 1 megabajta (poza szczytem bez problemu), download oczywiście. Pakowanie i rozpakowywanie (w panelu DA) pliku z moim portfolio (parę mp3, trochę grafiki, kilkanaście plików-śmieci, razem jakieś 40MB) - bez problemu, szybko i bez zwiech albo zamuleń.

 

BOK działa nieźle. Nie pamiętam, czy pisałem mejlowo (nie było potrzeby), ale chyba pewnego razu późnym wieczore zachciało mi się pomarudzić na GG i w porach około godziny 23-24 można było pogadać. Rozmowa się kleiła i ogólnie luz.

 

Podsumowując: na razie firma i oferta dobre (nawet z plusem), a gdyby to miało wyższe ceny (tak jeszcze raz tyle) to być może i bym przeniósł tam część gratów... na pewno interesuje mnie jeszcze oferta VPSów i jeśli ktoś ma ochotę, to można by spróbować wziąć również to na "miecha".

Jeśli ktoś chce porządnie potestować opcje shared, to proponuję wziąć okres testowy i pomarudzić o tydzień czy dwa więcej - wydaje mi się, że da radę to ugadać.

 

Dzięki za miesięczny test i pozdrawiam : )

 

Acha, zastrzegam sobie, że moja opinia pokrywa czas jakoś w maju 2009 roku - więc jak ktoś za pół roku tu wejdzie i będzie marudził, że coś jest nie tak, to ja nic nie wiem : )

Na dzień dzisiejszy jest tak, jak piszę wyżej heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testuję ten hosting od bagatela pół roku i jest naprawdę dobrze. Stosunek ceny do jakości świadczonych usług jest naprawdę świetny. Pomoc udzielana przez bok jest szybka i nawet trudniejsze sprawy (zmiana wersji bazy mysql) czy sprawy nie związane z samymi usługami są przez nich rozwiązywane sprawnie. Panel to DirectAdmin - dla niektórych lepiej dla niektórych gorzej, mi tam pasuje.

 

Jedyną chyba wadą są godziny dostępności w widgecie GG na stronie głównej. To fajne miejsce to załatwienia spraw a przeważnie dostępne jest o dziwnych porach (czytaj 20-22 na przykład)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam na co dzień z kilku hostingów i powiem tak wszystko działa bez zastrzeżeń. Nie zdarzyło mi się korzystać z pomocy BOK ponieważ nie było takiej potrzeby ze względu na sprawne działanie. Podczas półrocznych testów nie zdarzały się żadne nie miłe niespodzianki w postaci padów serwera.

 

Polecam dobre usługi w słusznej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie bardzo podobne, pozytywne odczucia. Przeniosłem się tam w lipcu po krótkiej i nieprzyjemniej przygodzie z cal.pl.

O smallservers.pl nie mogę napisać nic złego, serwer działa sprawnie, nie przypominam sobie żadnej większej przerwy w działaniu. O BOKu wiele napisać nie mogę. Na jedno proste pytanie, które kiedyś zadałem przez widget gg uzyskałem nawet pełniejszą niż się spodziewałem odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba każdy z nas ma pozytywne opinie na temat tej firmy.

Żadnych problemów, brak konieczności kontaktu z pomocą techniczną.

Dobra jakość usług, czytelna strona, przejrzysty panel klienta.

Jak na tą jakość działania hostingu cena jest zadowalająca.

 

 

Ciekawe dlaczego teraz wszyscy piszą opinie na temat smallservers.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo dostali maila od nich (ja też) :) Szkoda że nie miałem aż takich możliwości żeby przetestować na maxa ich hosting ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam hosting od lipca 2009 i myślę, że już mogę co nieco napisać o nim.

Serwery pracują stabilnie i bez przeciążeń. Prawie bez żadnych problemów, gdyż wiadomo, że nie ma pod tym względem rzeczy doskonałych. Każda prawdopodobna usterka lub prace mogące sprawić, że serwer może nie działać są anonsowane z odpowiednim wyprzedzeniem, jednak moja ocena – celująco.

Kontakt z biurem obsługi klienta na najwyższym poziomie. Zawsze i wszędzie na najwyższym poziomie. Panel administracyjny może być uciążliwy tylko dla tych co są przyzwyczajeni do innych tego rodzaju.

Transfery jak na serwer zagraniczny w porządku i niejedna firma z Polski może się zawstydzić.

Reasumując.

Jeśli porównamy cenę do jakości – najlepszy wybór. Stabilny i szybki serwer. Bezproblemowy kontakt. Jedyny minus to strona główna ale tak naprawdę to nieistotne, jeśli oceniamy hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ten hosting ( a dokładnie pakiet ktory wygrałem) jak tylko mogłem.

 

Ogólnie wszystko działało bez zarzutu, nic nie padło , dostep do poczty ftp również w porządku.

 

Potestuje sobie jezcze 2 miesiące to konto i zobaczę czy zostane dalej czy wyniose swoje manatki.

 

Póki co jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z usług tego hostingu, tak jak kilku poprzedników od pół roku. Aktualnie trzymam tam średnie forum, które wcześniej było na OVH, gdzie codziennie kilka razy baza nie łączyła się poprawnie, co było uciążliwe. Jednak na tym hostingu ten problem już nie występuje. W ciągu tych 6 miesięcy tylko 2 razy forum było przez chwilę niedostępne co jest wynikiem rewelacyjnym jak na takie ceny, które są skandalicznie korzystne. Z BOKiem nie miałem dużej styczności, gdyż nie było takiej potrzeby :). Ogólnie host na bardzo dobrym poziomie z przyjaznymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×