Skocz do zawartości
nesado2

http://new.pipni.cz/ :: VPS ::

Polecane posty

Gość RuFiK

ja tak z ciekawosci chcialem sie zrej to non stop wyskakiwalo

Please, enter correct e-mail :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna zalozyc konto tylko bedac na terenie Czech lub Slowacji pozostale domeny sa zablokowane

Ps: Zinstalowalem dzis na tym darmowym Cpanel na 15 dni :) nawet jakos hula to przy 128mb ramu :)

ja tak z ciekawosci chcialem sie zrej to non stop wyskakiwalo

Please, enter correct e-mail :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Mozna zalozyc konto tylko bedac na terenie Czech lub Slowacji pozostale domeny sa zablokowane

Ps: Zinstalowalem dzis na tym darmowym Cpanel na 15 dni :) nawet jakos hula to przy 128mb ramu :)

 

czy moglbys mi konto zalozyc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś rozkminił ten regulamin w jakich wypadkach kasują konta byłbym wdzięczny za minimalne streszczenie bo dla mnie ten czeski jezyk jest kompletnie nie zrozumiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktos poradzi sobie z rejestracją, to proszę, niech zarejestruje tez konto dla mnie.. dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
ja rozkminiłem jak rejestrować konta ;)

 

z miła chęcia tego pana wysłucham !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, kazdy  w internecie (o pipni jest ostatnie glosno) jak juz sie dowie jak sie rejestrowac, to nigdy nie powie, albo bedzie chcial za to pieniadze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
heh, kazdy w internecie (o pipni jest ostatnie glosno) jak juz sie dowie jak sie rejestrowac, to nigdy nie powie, albo bedzie chcial za to pieniadze :/

 

a ten typ chcail od ciebie kase ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, nie chciał... ale na innych forach chcą.. jest taki jeden nawet co rejestruje sie na kazdym forum gdzie google znajdzie "pipni.cz" pod tym samym nickiem i oferuje to samo... ale oni nie bez powodu zablokowali te rejestracje.. czesi maja naprawde dobre hostingi za free.. teraz nawet dedyk.. a jak dopadnie sie banda lamerów, co korzystaja z tego do spamowania,albo zakladania kont ktore poźniej niczemu nie służą, no to musieli cos z tym zrobic.. wiekszość z tych co sie chwalili za maja konto juz go nie maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z polski nie zalozycie konta free tylko czeskie domeny i slowackie sa dopuszczone, a o proxy zapomnijcie bo sa poblokowane, ja bedac w czechach jakis czas temu na zakupach zawitalem do kafejki i zalozylem sobie dwa konta i dzialaja do dzis bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jak dlugo (w miesiacach) masz tam konta?? co masz na tych kontach? (jezeli mozna wiedziec).. bo chce wiedziec co pasuje robic zeby nie skasowali, skoro faktycznie masz tam dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to nie uzywac p2p, nie stawiac serwerow gier co im obciaza lacza, ja tam poprostu sie ucze administrowac mam na jednym zainstalowany DA a na drugim sam czysty system , jezeli nie lamiesz zasad to konto bedzie istniec wiadomo specyfikacja konta free zadna rewelacja ale do nuauki w sam raz jest a co wazne bardzo dobry transfer i/o

 

ps. konta mam tam juz przeszlo 2mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja konta potrzebuje tez do nauki ;) bo jak kupie juz dedyka, to lepiej bedzie wszystko umiec, a nie miesiac sie uczyc, za 230 zł brutto (albo wiecej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie lepiej dmuchac na zimne..zainstaluj sobie wersje 30 dniowa DA i sie ucz ;)

ja konta potrzebuje tez do nauki ;) bo jak kupie juz dedyka, to lepiej bedzie wszystko umiec, a nie miesiac sie uczyc, za 230 zł brutto (albo wiecej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainstaluj sobie wersje 30 dniowa DA i sie ucz ;)

 

DA ??

 

5 minut zabawy i dzięki GLOBUS-owi mam również vpsa free

 

A jak dlugo czekales na mail aktywacyjny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×