Skocz do zawartości
młodywro

(problem!) Konwersja Kont Hostingowych Z Cpanel Na Da

Polecane posty

Witam,

 

Zmieniamy dotychczasowy serwer na nowy. Przy okazji chcieliśmy zmienić panel do obsługi kont hostingowych na DA. Admin znalazł skypt do konwersji kont hostingowych z cPanelu na DA ( ) jednak twierdzi, że to dosyć skomplikowane i czasochłonne zajęcie. Chodzi o ok. 1000 kont hostingowych. Czy mam ktoś może jakieś dobre doświadczenia w tego typu manewrach na takiej ilości kont hostingowych? Jeżeli tak to proszę o wskazówki lub pomoc.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam,

MłodyWro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo zapraszamy na forum direct admina tam jest wszystko opisane jak sie tego chwycic wygląda na mało skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum było wiele takich tamatów poczytaj w dziale panele administracyjne :)
Szukałem i niestety nic konkretnego nie znalazłem. Wszyscy tylko piszą, że są konwertery i że dają rade a w praktyce nie dają rady.
albo zapraszamy na forum direct admina tam jest wszystko opisane jak sie tego chwycic wygląda na mało skomplikowane
Hmmm, ja się tym nie zajmuje bo się na tym nie znam. Admin twierdzi, że forum DA przejrzał ale nic ciekawego oprócz tego co sam wie się nie dowiedział. Do przeniesienia o konwersji jest ok 1000 kont hostingowych i największy problem to czas trwania przenosin i sporo poprawek do zrobienia ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przenosiłem webmin do DA i wiem ile to jest zabawy bez zadnych skrytów około 300 kont to było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innej metody nie ma na przenosiny takiej ilosci kont. Sugeruje uzyc tego narzedzia. Przenoszenie sie z jakiegokolwiek panelu do innego to zawsze = problemy. Zycze powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×