Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xxxkowal

Domena A Ciasteczka?

Polecane posty

Witam,

 

mam pytanie czy to możliwe, iż domena wpływa na żywotność ciastek ?? dzięki tym ciastką strona ładuje się momentalnie a jak ich nie ma server musi ładować wszystko od nowa a co za tym idzie strona musi ładować każdy element po raz kolejny ; /. Pomóużźdzciee! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama domena nie ma wpływu na żywotność ciasteczka.

 

dzięki tym ciastką strona ładuje się momentalnie a jak ich nie ma server musi ładowac wszystko ; /. Pomóużźdzciee!
Dziwić się - przecież musi wczytać wszystkie dane do cookies... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robiłem test wszedłem na strone www.underfly.neteasy.pl ciasteczka trzymały się cały dzień a www.underfly.net (to jest to samo tylko domena) ciasteczka trzymają max 3h .... nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki sobie czas życia ustawisz tyle będą trzymać. Tak samo ustawiasz domenę. I jeszcze uwaga że w różnych przeglądarkach zupełnie inaczej obsługiwane są czasy życia a z tego co zauważyłem ludzie nawet o tym większego pojęcia nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o php to ja wiem mało (a nawet bardzo mało) wiem tyle że w subheader.php mam to umiescic. Używam php-fusion extreme (najnowszy) i miło by było jakby ktoś mi przedstawił gotowy kod do wklejenia ; ). Dziękuję

 

ps. jeżeli ustawie na głównym serwerzy (neteasy.pl) to na domenie też tak będize ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×