Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Nadzieja W Was!

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Witam,

 

Tytuł brzmi jak hasło wyborcze, ale może to i dobrze :) . Jak niektórzy wiedzą od bardzo dawna staram się stworzyć stronę o hostingu w postaci portalu, a nie tylko forum.

 

Główną cechą ma być wyszukiwarka ofert ale też i opinie (temat dyskusyjny) , rankingi oraz jeśli uda się zorganizować duża dawka podstawowej wiedzy + news'y.

 

 

Najciekawsze w tym wszystkim jest fakt, że do tej pory nie została wymyślona nazwa serwisu!

 

Zatem zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wymyśleniu nazwy.

 

Zaoferować mogę kubki WebHostingTalk.pl oraz uścisk dłoni prezesa.

 

W tym momencie propozycje:

 

centrumhostingu.pl

 

znajdzhosting.pl

 

 

Liczę na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
A WebHostingTalk to zla marka? :-)

Marka dobra, marka pozostanie wraz z forum. Nowy serwis będzie wspierany przez WHT, ale ma dotrzeć do szerszego grona min. ze względu na jego funkcje. Oczywiście w nowym serwisie nie zostanie stworzone nowe forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje kupić np:

webhostingsite.pl

webhostingportal.pl

z propozycji Patryka i ew. centrumhostingu.pl

 

Nazwę strony można dać taką jak forum. WHT jest już dość znane i powinno dobrze zadziałać.

Do tego alias portal.webhostingtalk.pl i moim zdaniem będzie ok :)

 

PS> jak mi wpadnie jakiś pomysł do głowy to dam znać.

 

 

EDIT:

whtportal.pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie domeny z site, portal, forum itp. są zbyt oczywiste i za proste. Czy to na prawdę musi być AŻ tak oczywista nazwa? Czy Coca-Cola powinna się nazywać Bardzo-Dobry-Gazowany-Napój?

 

Może by właśnie pójść w stronę abstrakcji lub łączenia części słów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostal przy WHT. Nie ma zlej nazwy na marke, wszystko jest kwestia promocji. Zmienisz target, wypromujesz i za jakis czas nikomu nawet do glowy nie przyjdzie, ze to Talk nie odnosilo sie pierwotnie do serwisu. A marka jakby juz nieco znana, wiec start latwiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Marka znana, ale trudna do zapamiętania czy wymówienia. Ile ja się muszę nagimnastykować żeby czasami podać maila ...

 

Stąd uważam, że stworzenie nowej nazwy jest lepszym pomysłem. Wypromowanie nowej używając do tego WHT powinno być bardzo proste.

 

Co do wszystkich pomysłów to bardzo chętnie widziałbym nazwę unikalną typu allegro ale ze względu na ograniczony budżet na promocję itd. łatwiej jest wypromować nazwę zawierającą ideę serwisu.

 

Stąd może oczywiste pomysły typu znajdzhosting.pl czy centrumhostingu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wam ale mi takie nazwy, kojarzą się z amatorskimi przedsięwzięciami (może po ostatnim wysypie firm krzaków hostingowych z szumnymi nazwami szybkie serwery, super hosting itd. w nazwie domen), dlatego będę zwolennikiem jakiś mogłoby się wydawać abstrakcyjnych nazw wpadających w ucho (chwilowo nie mam pomysłów jaki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
(chwilowo nie mam pomysłów jaki :))

Ja od 2 lat nie znalazłem idealnej nazwy :)

 

 

Dzięki wszystkim za pomysły, wierze że macie jeszcze siłę aby wymyślić coś ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TheBlood - takie nie po polsku to jest :) A Bartosz chciał prostą nazwę, łatwą do zapamiętania dla szerogiego grona odbiorców.

 

hostinginfo.pl - wydaje się być dobrą propozycją.

 

Co do oryginalnych nazw... ciężka sprawa. Uważam, że profeo.pl nieźle wybrali domenę. PROfeo, nawiązuje do trofeum. Do tego ich hasło reklamowe "Bądź profeo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a może coś innego, skoro wszystko *host* jest albo zajęte, albo przypomina krzaki (szczerze, to nic z powyższych mi osobiście się nie podoba)? jakieś nie wiem.. "pingwinek" albo "kelner" (to od serwowania :) hehe.. albo hostersi (od "blokersów" hehe).. albo coś takiego.. czasem fajne nazwy można znaleźć takie poboczne, czemu od razu ma być *host*...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

centrumhostingu.pl jest dobre mi sie podoba :)

 

 

a ja poprosze :)

 

Zaoferować mogę kubki WebHostingTalk.pl oraz uścisk dłoni prezesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Whost.pl to już całkiem podobne do tych krzaczków. Dziwne, że była jeszcze wolna.

Jak w stylu allegro to z braku pomysłów można dać: hallegro.pl :)

Tak naprawdę to chyba ciężko będzie wymyślić coś naprawdę dobrego, a szkoda bo chętnie przyjąłbym taki kubeczek.

 

EDIT: może z języka swahili: bonga.pl

czyli

-bonga verb (Sheng)

 

speak, talk, converse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Pomysły z innymi językami są dobre, już parę razy to wykorzystałem.

 

To prawda, wszystkie ahost, bhost itd. są zarezerwowane dla krzaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×