Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pokuć

Poszukuje Programisty Php

Polecane posty

Gość Pokuć

Witam

 

Poszukuję osoby która napisze mini CMS dla działu download z prostym panelem administracyjnym, opartym na szablonie dostarczonym przeze mnie. Funkcje jakie powinien posiadać skrypt:

- Dodawanie, edycja, kasowanie pliku

- Wybór każdego pliku do określonych kategori bez mozliwosci dodawania czy kasowania kategorii.

- Ścieżka do obrazku

- Opis pliku

- Autor

- 3 Ścieżki do pliku, 1 Ścieżka - jeden przycisk z mozliwością aktywowania w każdym dodawanym pliku osobno czyli w pierwszym pliku aktywuję ścieżkę A, w drugim C, w trzecim B, w piątym A. Całość na jeden login i jedno hasło. Dostępna tylko zmiana hasła. Potrzebna byłaby także możliwośc zmiany nazw ścieżek np. ścieżka A z Download FREE na Download itd. Plików na strone 15 - 20, najnowsze pliki na poczatku. Szczegóły na PW.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Witam

 

Na razie zgłosiła się jedna osoba ale niestety kontakt się zerwał. Zależy mi na tym dość mocno. Czy naprawdę nikt z szanownych użytkowników nie podjąłby się napisania tego skryptu ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

nie podałeś budżetu więc pewnie nikomu się nie chce tracić czasu aby dowiedzieć się, że to za paczkę fajek lub dwa browary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bez przesady to ze nie jestem za bogaty to nie znaczy ze jestem goły i wesoły. Pewien budżet mam i jestem otwarty na kompromisy typu reklamy autora skryptu itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×