Skocz do zawartości
Helm

Problem Ze Znalezieniem Wolnej Domeny

Polecane posty

Witam,

Chciałbym załozyć domene która nic nie znaczy.

Wpierw myślalem że uda mi się upolować 2-literową domene .com, ale się nie udało. (chociaz patrząc na ceny tych domen w "ofertach" już wiem że na taką nie trafie:) ).

Pózniej 3-literową i rezultat podobny. Czy znacie może jakiś sposób/skrypt który wyszukałby mi wolną 2/3literową domene .com?

 

Z góry thx.

 

Pz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma wolnych 2-3 literowych com ;)

 

 

Nawet z cyferkami? Bo .eu kilka już znalazlem ale nie podobają mi się.

Gdybym mial jakis wykaz to napewno bym coś wybral.

 

Pz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież chciałeś dowolną, nie znaczącą domenę ;) Jakie więc ma to znaczenie, czy będzie to com, net, eu, czy ru ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku warto będzie poszukać domen w innych rozszerzeniach, wcale nie mniej popularnych, np. .de, .ru, tv czy innych. Prawdopodobnie ku Twojemu zdziwieniu, należy stwierdzić, iż w/w TLD są bardziej popularne na świecie niż polska .pl, która nadal pozostaje na bardzo odległych pozycjach w międzynarodowych rankingach. Natomiast jak zauważyli inni uczestnicy forum, domeny globalne o nazwach 2-3 literowych są zajęte i bardzo drogie na rynku aftermarket.

 

Polecam Registrarów globalnych na ten cel, którzy sprzedają domeny dla całego świata np. www.eurodns.com

 

Sprawna obsługa, płatności online itd. i przede wszystkim jasne stawki cenowe - dla użytkowników indywidualnych wysokie, ale BEZ PODCHWYTLIWYCH REGULAMINOW typu "domena za złotówkę", a za rok rozczarowanie w postaci kolosalnej opłaty odnowienia. Zamiast tego sporo gratisów, np. do każdej domeny poczta 1GB gratis, webmail, free DNS itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×