Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian Mazurek

Serverbasar.de - Płatność, Test

Polecane posty

Witam ponownie, zdecydowałem się na serwer dedykowany w SB : Root 2800 black_arrow.gif AMD Sempron 2800+ black_arrow.gif 1024 MB Ram black_arrow.gif 120 GB Festplatte black_arrow.gif 750 GB Traffic incl.

black_arrow.gif34.90 € *

Podobno pierwszy miesiąc jest testowy, teraz pytania

 

-> Po pierwsze: wprowadza się dane karty kredytowej, oni je akceptują ale czy pobierają kwotę za pierwszy miesiąc czy może pierwszy miesiąc jest darmowy wg. strony :

Test offer (only for new customers): They can test our roots servers long free of charge one month. If you do not quit the contract during this testing time area, then the contract changes automatically into a contract with a minimum contract running time from 12 months. The monthly repay lie here with 19,90 euro (roots 2003), 24.90 euro (roots 2006), 34.90 euro (roots 2008) and 49.90 euro (root 4200 ²).

 

-> Po drugie: Jeżeli przerwałbym płacić po 3 miesiącach (bo niby umowa jest na 12 miesięcy) to co mi za to grozi ? Czy wcześniej podpisuje się jakąś umowę ?

 

Będzie to mój pierwszy dedyk do testów, dlatego chciałbym poradzić się userów którzy mieli z SB do czynienia.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy miesiąc jest za free, po prostu otrzymujesz fakturę na 0,00 euro. Umowa jest umową - zawierasz ją w momencie złożenia zamówienia. W przypadku jej złamania licz się z ew. konsenkwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy umowa jest podpisywana i przychodzi pocztą i jakie to konsekwencje bo z tego co czytałem na tym forum nie mogą dochodzić roszczeń między państwami UE czy coś takiego. Prosiłbym o sprecyzowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsekwencje są takie, że łamiesz umowę i tyle. Jeśli lubisz być nieuczciwy to pewnie nie przekona Cię też to, że pewnie jak będzie paru takich jak Ty to serwerownie typu SB zaczną blokować promocję dla zamawiających z Polski.. Dodatkowo, nie musisz niczego podpisywać, złożenie zamówienia = zaakceptowaniu umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×