Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Riif

"spam" Prześladujący ;)

Polecane posty

Nie mam pomysłu, gdzie o to zapytać, więc zapytam tuaj. Na pewnym forum wynikła sytuacja, w której pewna osoba namieszała podając nie swoje dane (imię, nazwisko) - moje dane (o motywy nie pytajcie, wciąż próbuję to rozgryść, niestety druga strona jest już niedostępna na tym świecie). Przez bałagan, który się zrobił ktoś trafił na moją stronę myśląc, że to strona tej osoby - ona (ta osoba) zaś już odeszła, zostawiając trochę niedokończonych spraw na tym forum przez co zaczęli mi na skrzynkę pisać użytkownicy forum domagający się wyjaśnień. Na nic zdały się moje wyjaśnienia, że zaszła pomyłka, dzieciarnia zaczęła zawalać skrzynkę żądając ujawnienia prawdy (wszędzie widzą teorie spiskowe, czy co?)

 

Jasne, że mogę po prostu zablokować pewne adresy, ale wciąz będą przychodzić z takich, które filtry przepuszczą. I tutaj pojawia się moje pytanie - czy mogę coś zrobić w tej sytuacji, podjąć jakieś kroki wobec tych uzytkowników, wobec administratora forum, na drodze prawnej czy też na drodze nieoficjalnej? Cokolwiek (albowiem ja mściwy facet)? Czy może po prostu zignorować czekając, aż dzieciarnia się wypali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×