Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Noone

Namesever Dla Domeny .org

Polecane posty

Jest sobie domena.info zarejestrowana w godaddy. Dla domeny utworzony jest wpis (host name, cały czas w godaddy) ns1.domena.info dla jakiegoś adresu ip - zrobiłem to 4 dni temu. Kiedy podaję ten ns1.domena.info jako nameserver dla domen *.info i *.pl nie ma problemu, natomiast dla .org wywala mi błąd "Error: This has not been registered as a nameserver with the .org registry. Contact the registrar of domena.info to do so". Co trzeba zrobić? Jeszcze dodam że korzystam z freedns do tworzenia stref zapasowych kopiowanych z tego serwera i tu już rejestracja działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie? Może chociaż jakaś propozycja? Może ktoś miał coś podobnego? Komunikat błędu może być inny np. "[2303-Object does not exist (Failed Finding: Host(ns1.domena.info))]". Ewentualnie w wielkim skrócie może moglibyście podać co trzeba zrobić aby prawidłowo dodawać nameserver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Error: This has not been registered as a nameserver with the .org registry. Contact the registrar of domena.info to do so"
Co trzeba zrobić?
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I rozwiązane. Skoro firma A ma w dupsku klienta to akurat z rejestracją domen globalnych nie ma problemu. Firm jest dużo. Wkurzony przeniosłem wszystkie domeny do namecheap, krótki kontakt z supportem który na marginesie rzuca na kolana (wysłałem wiadomość, poszedłem do kuchni, wróciłem jakieś 2 minuty później i dostałem całkowicie spersonalizową odpowiedź w której już zdążyli całość sprawdzić i jeszcze wyklepać kilka zdań odpowiedzi) i wszystko działa.

Wniosek: nie korzystać z godaddy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×