Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mig

Super Sync.pl

Polecane posty

Sync.pl - kupiłem od nich we wrześniu 2004 r. konto na Allegro - konto reseller 15GB/no limited. Znalazłem chętnych na konta. Długo się nie cieszyłem, pierwsza awaria trwała tylko 2 tygodnie. Straciłem klientów. 2 tygodnie bez konta. Poważna firma miałaby przerwę góra kilka godzin... Teraz kolejna awaria, najpierw brak strony, teraz strona jest widoczna ale z serwera nie można nic usunąć, nie działają cpanele, nie działa lpanel, nikt nie odbiera emaili, nikt nie odbiera telefonu... Widmo w dzisiejszych czasach. Nigdy nie kupujcie na Allegro tanich kont. Lepiej wydać 2 razy więcej ale w normalnej firmie. Kasy nie oddali. Za późno zacząłem czytać na forach o nich... Jeżeli jest tu przedstawiciel firmy to proszę go uprzejmie o naprawienie mojego konta, które nawet na sponsoring się nie nadaje, bo osoby którym zasponsorowałem konta zdegustowały się, i przeniosłem je na inny serwer w innej firmie. Umowa wygasa we wrześniu i do tego czasu spokojnie chcę wykorzystać bezawaryjnie chociaż 100 MB, bo tyle mniej więcej wykorzystuję z owych 15GB. Jeżeli sytuacja się nie poprawi to wypowiadam tej "firmie" prywatną ... na internecie, czyli odpowiednie bannery, emaile, komunikaty itp. o nierzetelności sync.pl a serwisów swoich mam kilka tak że oglądalność będzie. Nawet wysoka pozycja firmy w google nie pomoże. Całą dokumentację sprawy posiadam, włącznie z emailami. :| Grzegorz.

 

:?: P.S. Dziwię się że na forum Webhelp mają nadal reklamę kont, przy takich komentarzach w środku... Ale tam też im podziękuję za współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie kupujcie na Allegro tanich kont

 

Konto sprzedawane na Allegro nie musi być złe np. pierwsze oferty e9 pojawiły się na Allegro, a to przecież jedna z najlepszych firm.

 

Trzeba raczej zawsze sprawdzić co się kupuje. A w przypadku sync.pl nie trzeba wcale daleko szukać, aby się o nich czegoś dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
na Allegro swoje uslugi sprzedaje takze Home.PL

 

Z ta mala roznica ze home.pl to partner allegro i nie sprzedaja kont wykorzystujac normalne aukcje z poziomu "zwyklego" usera :)

 

http://www.allegro.pl/home/

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale z poziomu uzytkownika (zwyklego Allegrowicza) Home sprzedawalo ok. 3 m-cy temu domeny i mieli wtedy powystawianych po ok. 20-30 aukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

1) Kto kupuje tereaz w Sync.pl? <śmiech na sali>

2) Jak byś przeczytał opinie o Sync.pl nie popełnił byś tego błędu...

3) Kolejny dowód ze ktoś powinien sie za nich zabrać poważniej...

4) Kolejny klient został wyc***ny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Dziwię się że na forum Webhelp mają nadal reklamę kont, przy takich komentarzach w środku... Ale tam też im podziękuję za współpracę.

płacą to mają. a admini mają kasę na serwer a userów w nosie. na WHT też mogą się pojawić kontekstowe reklamy sync.pl jeśliby tylko weszli w adsense. opłaca się, dla marnych groszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rady. Jak ktoś kusi początkujących niską ceną to trudno się nie oprzeć. A potem wychodzi w praniu... Tylko że porządna firma szybko reaguje na awarię, przeprasza Klienta, odbiera telefony, odpisuje na emaile, ma regulamin, itp, itd, i niekoniecznie za najwyższą kwotę przy takiej konkurencji. Swoją drogą, na sync.pl od pierwszej mojej uwagi tylko cpanel chodzi, reszta nadal nie została naprawiona... Szkoda mojego czasu.

Z drugiej strony, gdybym miał polecić firmę, usługi, konta, admina itd. to polecam z całego serca www.inten.pl, www.prx.pl, gdzie mam lub miałem konta. Na www.7net.pl również mam konto od roku i dopiero kilka dni temu mieli pierwszą awarię, ale w porównaniu z sync zrobili backupy stron i baz danych i jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez kupilem konto resseler wraz z domena, konto dziala co jakis czas a maile od sync.pl wciaz zapewniaja o usuwaniu kolejnych awarii, malo tego, nie moge uzyskac kodu do transferu domeny, mimo ze chce zrezygnowac z ich uslugi konta i nie zadam odszkodowania i zwrotu kasy,

czy ktos zna metody walki prawnej z przestepcami internetowymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×