Skocz do zawartości
Adrian Mazurek

Polsko Zagraniczne Dylematy

Polecane posty

Witam, nieukrywam że to forum czytam bardzo często, od kilku miesięcy szukam serwera dedykowanego pod grę MMORPG (L2), niestety mam wielki dylemat bo choć są jakieś oferty ciekawe to już nieaktualne.

 

Potrzebuję maszyny w granicach 2.4 ghz procka, 1 gb ramu (obowiązkowo), dysku twardego 40 gb . Łącze tutaj nie gra poważnej roli, podobnie z transferem wszystko na linuxie. / 220-240 zł miesiąc

 

Zapoznałem się z niemieckimi serwerowniami, ale nie mogę opłacić setupu , interesuje mnie płatność miesięczna, szukałem także na allegro ale datacenter Ani w bielsku białej jakoś mnie odpycha.

 

Czy znacie serwery w takich granicach bez opłaty instalacyjnej, lub czy może da radę negocjować i znieść opłate instalacyjną ? Na oku przyznam się miałem serwery w ovh.com i ovh.de (pl odpata przez ten podatek i dużo wyższą cenę), poza tym nie kupię na ovh.com i .de bo czytałem że "polak nie może" :)

 

Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ovh dużą wyższą cenę ... pff to tylko 40zł ...

 

możesz wziąć coś od strato.de (konto w de musisz mieć :) )

 

pośrednicy polscy to: xxl-web.pl

 

można też serverbasar.de

 

sprawdź też ofertę serwerydedykowane.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest to czego szukam, czy możecie powiedzieć mi jeszcze jak można za to płacić , czy przychodzi jakaś umowa, czy można mieć umowę miesięczną i płacić miesięcznie ? Bo na tym mi zależy :)

 

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak być czytał co tam dokladnie pisze to być wiedział

Payment Options are paypal, moneybookers or credit card

 

 

oraz

Minimum term of this contract is 1 month

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×