Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Irvin

[opinie] imn.pl

Polecane posty

Hmm oferta ciekawa, pingi przyzwoite - ale nie wiem czemu, boję się tam kupić konto ;) Może te no limity zamiast przyciągać, odstraszają?

 

Ma tam ktoś konto? Orientujecie się jak z niezawodnością itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm oferta ciekawa, pingi przyzwoite - ale nie wiem czemu, boję się tam kupić konto :) Może te no limity zamiast przyciągać, odstraszają?

 

Ma tam ktoś konto? Orientujecie się jak z niezawodnością itd?

 

Transfer jest bez limitu wiec nie ma czego sie obawiac, server jest na tyle dobry ze jest w stanie wytrzymac naprawde duze obciazeie, aktualnie przez server przechodzi kolo 40tys uniq uzytkownikow na dzien, baza mysql ma kolo 500 zapytan na sekunde i wszystko chodzi bezproblemowo, load jest na poziomie 0,5-1.0, zreszta statystki sa na stronie w dziale hosting, wiec kazdy moze sobie wejsc i zobaczyc. Nowy server od momentu skonfigurowania nie byl i nie bedzie resetowany bo nie ma takiej potrzeby, no chyba ze wyjdzie nowa wersja kernela lub poprostu server od tak zawiesi bo np ram jest uszkodzony lub elektronika siada na serverze co bardzo czesto zdarzalo sie w serverach kupowanych w theplanet, my na szczescie nie mamy juz servera w theplanet. Apacha od momentu skonfugorowania servera mial jak narazie tylko 2 kilku minutowe przerwy ktore hyperspin zalapal, przerwy spowodowane byly tym ze na serverze instalowana byla nowa wersja php wiec raczej do jakis awarii tego nie mozna zaliczyc. Nie tolerujemy czegos takiego ze ktos zaklada sobie konto za 59zl rok i umieszcza na nim tylko pliki ktore generuja duzo transferu a defakto strona znajduje sie na calkowicie innym serverze, nasz server nie jest pod download, jezeli dana strona bedzie generowac naprawde duzy transfer rzedu 100GB i wiecej w miesiacu to taka osoba bedzie musiala poniesc dodatkowe koszty zwiazane z obciazeniem serwera, sprzet na serverze nie jest z gumy i np. z 2GB ram nie zrobic sie nagle 4GB to samo np procek. Dla zainteresowanych dostepne sa staty hyperspina http://www.hyperspin.com/publicreport/2640/6652 monitorowany jest ping do servera oraz wazniejsze uslugi apacha mysql proftpd czyli server ftp, oraz smtp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie troszkę wyjaśniło :)

 

Możesz podać adresy kilku serwisów przez was hostowanych? (najlepiej na pm żeby kryptoreklamy nie robić w razie czego ;) ).

 

Zapewne sie skuszę. Jeszcze takie pytanie, czy istnieje możliwość opłacenia hostingu (jednego z mniejszych) na inny okres niż rok (na krócej - chodzi mi o wybadanie czego serwis będzie potrzebował, tak powiedzmy 3 miesiące starczą) żebym mógł później wybrać najoptymalniejszy plan? (poza tym to byłby taki dłuższy test ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN
Czyli 100gb to jest ten limit bez limitu?

 

To jest chyba przekroczenie normy tzw obciążenie serwera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś już tam konto ja będe je testował więc powiem wrażenia ;) Jak narazie wydaje mi się bardzo pewna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×