Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BlueMan

Cytownie Selektywne

Polecane posty

Nie raz widzę, jak ludzie tutaj na forum (czy innym iPB) cytują konkretne zdanie osoby - z podaniem nicka i datą napisana posta.

Tylko jak to zrobić, to nie mam pojęcia ;)

 

Jasne - da się zacytować całą odpowiedź, ale potem wstawiać, zamieniać

jest na tyle pracochłonne, że nikomu by się nie chciało, a jednak widać wiele takich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczenie danego

+ctrl-c + ctrl-v w paru miejscach to chyba nie jest rzecz pracochłonna. Mi to zajmuje tak niewiele czasu, że nawet nie zastanawiałem się czy jest jakiś lepszy sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzielisz cytat na parę części, zaznaczasz sobie linijkę z tagiem quote , wklejasz w kilku miejscach gdzie zaczyna się kolejny cytat, tam gdzie się kończy wklejasz każdym razem tag /quote. Jakie znaczenie ma tu nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pleple - bez przesady. Umiem używać Kopij wklej i kodów quote ;)

 

 

Nic ma tutaj znacznie zarówno estetyczne, jak również do osoby postronnej wiadomo kto kogo cytował. Także Ty przeglądając temat/post od razu wiesz, że chodziło o Ciebie, a nie o Xińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że chodzi Ci o odpisywanie na jednego posta i wiele cytatów z tego jednego posta. Jeśli chcesz na raz odpowiedzieć na więcej tematów to musisz kliknąć przy każdym, na który chcesz odpowiadać, na przycisk "cytuj" w jego prawym dolnym rogu tak żeby zrobił się czerwony i posiadał minus a nie plus. Po tym klikasz na dole strony na "odpowiedz" i dostaniesz w oknie edycji cytaty wszystkich postów, które "mają minusa". Teraz możesz dodatkowo podzielić poszczególne cytaty na mniejsze itp. Nigdy nie próbowałem czy da się w ten sposób odpowiedzieć na posta z różnych stron w temacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zawsze jest jakieś rozwiązanie :)

 

nvm - myślałem, że jest wygodniejsze narzędzie do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×