Skocz do zawartości
Lordziqqq

Dedyk Na Xxl-web.com

Polecane posty

Witam

 

Czy ma ktos moze wykupiony serwer dedykowany za posrednictwem xxl-web.com ?

 

Chodzi mi o to ze ceny maja stosunkowo niskie ( jak dla mnie ) bo jestem zainteresowany mocnym serwerem http://xxl-web.com/serwerydedykowane/00000...92e0bc9a03.html dokladnie XPro i cena 780 zl jest wedlug mnie niska .

 

Powiedzcie mi panowie gdzie haczyk ?

 

Koszty instalacji ? 190 zł to nie majatek.

 

Dziwi mnie tez ( poniewaz wiem ze są to serwery strato.de ) że umowy są zawierane na miesiąc skoro na starto.de jest tylko na rok.

 

Może ktoś się wypowie na temat tej firmy ( ich pośrednictwa i supportu ) oraz serwerów strato.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey :lol:

 

Nie ma żadnego haczyka.. Umowy na prawdę miesięczne... Oni mają jakąś "bezpośrednią" umowę z starto.de

 

A support zależy jak im pytanie zadasz ;) Jeżeli bardzo łatwe to do paru minut :P Jeżeli bardzo trudne :> (zależy jak kto patrzy trudne .. heh .. :> ) To do 2 dni... Ja np: z 2 razy w ogóle nie dostałem odp :> Dopiero musiałem przypominać im .. heh :)

 

A tak to na plusie polecam :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A awarie łącza lub czegokolwiek innego ? Częste ?

 

Rozumiem ze używasz ich serwerów więc możesz coś wiedzieć na ten temat.

 

Miałeś jakieś kłopoty z nimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

server mam power i cs co prawda od niedawna ale firma bardzo fajna dała mi serwer za zaliczkę POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm...

 

raz było gdzieś na trasie do TP pad ;) około chyba 10 minut :-) Bo ja z dialogu mogłem się połączyć a znajomy nie :lol:

 

A tak to awarii nie ma :-) Łącza szybkie i stabilne :-) No i problemów jeszcze większych nie miałem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×