Skocz do zawartości
ignas

Poszukuję Rozbudowanego Skryptu Mailinglisty

Polecane posty

Witam,

 

tak jak w temacie, poszukuję dość rozbudowanego skryptu do prowadzenia listy mailingowej;) Ogólnie im bardziej rozbudowany tym lepiej :P

 

z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

"pomoc"? ale co.. to jest zlecenie za kasę, czy mamy podpowiedzieć darmochy? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh, czy od razu zawsze wszystko musi być za kasę ?! Nie napisałem, że zlecę wykonanie skryptu tylko że poszukuję - więc bliżej do darmochy niż do zlecenia wykonania skryptu.

Więc pomijając powyższe wypowiedzi, może znajdzie się osoba, która używa darmowego skryptu i może go polecić, ewentualnie podać mniej więcej funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

byłoby wszystko ok, ale brakuje mi tylko możliwości konfiguracji SMTP, no i ewentualnie opcji aby podzielić listę np. po 100 adresów, ponieważ takie mam ograniczenia jednorazowej wysylki mailingu.

Przy okazji mam jeszcze jedno pytanie, jeżeli każdy adres w mojej bazie został zweryfikowany (użytkownik otrzymał email z linkiem aktywującym) to czy jest szansa ze administracja powinna się zgodzić na usunięcie takiego limitu ? skoro nie jest to pierwsza lepsza baza kupiona na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz aktualny numer Internet Makera (lipcowo-sierpniowy), w poradach ekspertow (str. 74) publikowalem tam prosty kod PHP do wysylki mailingow z crona w okreslonych partiach, wykorzystujacy baze danych. Nie pamietam juz co tam popisalem, ale znajac siebie bazowal pewnie na SMTP :-). Takze mozna wykorzystac jako baze i rozbudowac w razie potrzeby (trzeba dorobic dorzucanie adresow do bazy danych i usuwanie - bo to sama wysylka byla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłoby wszystko ok, ale brakuje mi tylko możliwości konfiguracji SMTP, no i ewentualnie opcji aby podzielić listę np. po 100 adresów, ponieważ takie mam ograniczenia jednorazowej wysyłki mailingu.

 

Wszystko o czym piszesz ten skrypt ma zamontowane wysyła maile partiami. To prawdziwy kombajn. Wymaga jednak dość mocnego hostingu. Zacznij czytać specyfikację skryptów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj - napisz do autora http://ki.gwsh.edu.pl/przemek/download/amonline/ - udostępnia on za darmo, osobą które się do niego zgłoszą, bardzo fajny program do obsługi list mailingowych - AnoMail 2007 - z tego co wyczytałem to pisał go do pracy doktorskiej, a udostępnia na zgłoszenie żeby nie korzystano z tego do spamowania. Sam wysyłałem tym wysyłki do 50-60 tys osób (porcjami poprzez SMTP) choć leciało to przez mojego dedyka, nie wiem czy nie znielubią cię jak zaczniesz wysyłać duże mailingi przez zwykły hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×