Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Saint

[dns] Doesn't Exists In The Registry

Polecane posty

Mam dosc osobliwy problem serwery dns dzialaja na polskich domenach bez problemu natomiast theeplanet i godaddy wyplowaja dziwne rzeczy:

 

Unable to update nameservers: Nameserver ns1.*.info doesn't exists in the registry

 

Any idea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym to zrobic jak bym mial taka mozliwosc ... ale jakos nie moge doszukac sie ani w theplanet, ani w godaddy takie opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz domene w GoDaddy to afair wsród milionów dostępnych tam opcji można wpisać NSy i ich IPki w danej domenie do "rejestru". Jak jest w The Planet niestety nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... wlasnie cos nie bardzo wpisuje w danej domenie custom nameservers ... iwyplowa to co mowie mniej wiecej, a gdzie jest to o tym mowisz to nie bardzo moge sie dokopac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to było w godaddy w starym panelu to wiem ale przyznam się że w nowym też nie mogę znaleźć :P

 

O jest. Na górze masz wyszukiwarkę z nazwą domen. Wybierasz, wciskasz go. Na dole masz informacje kontaktowe i host summary. To chyba to. Przynajmniej tak mi się wydaje bo tych opcji panel ma za dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz doszedlem, ale faq to oni maja takie zebys przypadkiem sie nie dowiedzial co gdzie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×