Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jacekp

Szukam Taniego Dedyka Z Windowsem

Polecane posty

Poszukuję możliwie taniego dedyka z Windowsem. Serwer ma robić za testową maszynę do kilku projektów, nie będzie na nim nic ciężkiego, nie będzie też prawie żadnego ruchu, dlatego wymagania są skrajnie niskie.

Procesor: 700 MHz chyba wystarczy (miałem już raz serwer z takim procesorem i było OK), ale jak będzie lepszy to nie będę narzekał. :)

RAM: Minimum 512 MB (mile widziana możliwość dokupienia RAMu w przyszłości)

Dysk: na upartego 10 giga, mile widziane 20.

System: Windows 2003. Wystarczy chyba Web Edition, ale dobrze by było gdyby firma miała również w ofercie wersję Standard.

Lokalizacja: w zasadzie dowolna, może być nawet w USA. Z serwera nie będzie korzystać wiele osób, więc specjalnie nie zależy mi na pingach.

Transfer: możliwie mały i tak pewnie całego nie wykorzystam.

 

Jak na razie bardzo spodobała mi się oferta serwerydedykowane.eu. Ich serwer Start 1 wydaje się być dla mnie idealny, jednakże chciałem Was zapytać, czy nie dałoby się dostać czegoś tańszego za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, idiota ze mnie, myślałem, że VPSy są tylko z Linuxem. :) Oferta warta rozważenia. Jak się czymś takim administruje? Normalnie przez Remote Desktop? I powiedzcie mi jeszcze proszę, jak jest wtedy RAM rozliczany? Czy do tych oferowanych 256 mega wlicza się chociażby część tego co normalnie zajmuje system czy też ta objętość jest dostępna w całości dla moich procesów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×