Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
webmaniac

Sztuka Netart'u - Nazwa.pl Daje Po Garach

Polecane posty

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, że nazwa.pl udostępniła nową wersję strony. Nieliczni pewnie tak, mogę was zaciekawić - nowy panel kontroli domen nie ma możliwości (jak to powiedział pan z helpdesku: dopóki tego nie opracujemy) podpinania DNS pod domenę. Jak się tego dowiedziałem? Po prostu chciałem zadelegować sobie domenkę pod swojego hosta, niestety... nie nastąpi to za szybko, bo Panowie z NetArtu nie wiedzą kiedy panel będzie wzbogacony o takową funkcjonalność - z powrotem wzbogacony :] bo to już kiedyś było i części użytkowników jeszcze chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja też to widzę.. jak dla mnie, nic nie zginęło.. chyba nawet coś się nowego tam pojawiło heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co ja zauważyłem u mojego klienta, przy moim koncie widoczne są opcje zmiany DNS via IP, jednakże u klienta już niestety takiego czegoś nie ma... Panowie z BOK`u poinformowali, iż opcja ta nie będzie już dostępna... Wg mnie dziwnie i nieciekawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zen ..czytałem Twoją wypowiedź z 5 razy i nie kumam.. to u kogo jest ta opcja, a u kogo nie ma? heh.. i czy chodzi o nazwa.pl, czy serwery.pl ("klient" jako subkonto?)?

 

EDIT: dobra, chyba już kumam..heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz za niezrozumiałość. Chodzi o nazwa.pl i ich nowy panel. Na moim koncie posiadam możliwość konfigurowania dns`ów używając IP, jednakże dziś, na koncie klienta, który ma kilka domen już od jakiegoś czasu, takiej opcji nie ma, a BOK netart`u poinformował, iż takiej opcji nie było i nie będzie... Więc to wydaje mi się dziwne...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rzeczywiście.. daj znać co z tego wyjdzie.. u mojego klienta wszystko w porządku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dla mnie to bardzo slaby refresh,

mowie tu o grafice :)

 

Funkcji jeszcze nie patrzylem,

mam nadzieje, ze co najwazniejsze jest :)

 

Pozdrawiam

 

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że do tej pory nie mogę zarejestrować DNS'ów w domenie poprzez podanie IP. Jest delikatnie mówiąc kupa, chyba przerejestruję wszystkie domeny do az.pl - tam mają jakoś większy szacunek do klienta - nawet dzwonili do mnie, gdy widzieli, że się szamotałem przy delegowaniu domeny kiedyś, by mi pomóc, spodobało mi sie takie włażenie w d... :) w netart niestety tego nie ma

 

--- edit ---

dzwoniłem ponownie do netart... :) nie zgadniecie - paniusia powiedziała, że do 18 odpisze mi na mojego maila :) haha... czy da się zrobić to, czy się nie da... powiem szczerze, to doprowadzi ich do upadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

AZ ma szacunek do klienta? BUUUUUUUUUUAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAAA.........

(GIGA ROTFL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

dwa alerty nocne z host-trackera:

 

the error detected is:

 

Http error:Unix.Unix_error(_, "check_connect",

"sponsi.nazwa.pl:80:Network is unreachable")

 

Error was detected at 2007-08-22 22:46:02

 

a potem chyba to samo, jako podsumowanie:

 

Http error:Unix.Unix_error(_, "check_connect",

"sponsi.nazwa.pl:80:Network is unreachable")

 

First error was detected at 2007-08-22 22:46:02

 

Last error was detected at 2007-08-23 00:15:55

 

Downtime total 1 hour 29 min 53 sec.

 

Czy ktoś się orientuje co to oznacza? : ))

hehe.. tylko nie chodzi mi o tłumaczenie na polski, a raczej fachowy komentarz.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×