Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
.kml

Rejestracja Domeny .pl

Polecane posty

Witam,

 

Planuje zarejestrowac domene .pl i szukam gdzie "najtaniej". Znalazlem kilka "ciekawych" ofert, ale chcialbym dowiedziec sie co wy sadzicie o tych rejestratorach. Narazie znalazlem 4 "firmy", ktore maja domeny do 20zl:

 

domenytanio.pl

hostgator.pl

domenynet.pl

rejestracjadomen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie pytam jakie firmy polecacie. U ktorego z rejestratorow lepiej domene kupic. Adresy w pierwszym poscie.

 

@Sponsi, tym sie najmniej martwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

oprócz domenytanio.pl żadnej nie znam.. ja nie narzekam, szybcy, ale nie wściekli ; )

 

nie ma raczej czegoś takiego "gdzie najlepiej kupić", chyba, że porównasz regulaminy, promocje, itd. itp.. w domenytanio.pl nie widziałem żadnych zagrywek ani haczyków.. może dlatego, że jeszcze nic od nich nie przenosiłem, a tylko DO nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jesli ktos oferuje rejestracje domeny .pl za 14 zl netto to nie moze to byc "bez haczykow" :-). Co z reszta potwierdza regulamin. Ale jesli ktos nie zamierza sie przenosic tylko zostac to oferta domenytanio wyglada interesujaco. [mowie z zewnatrz, nie wiem jak wyglada sama wspolpraca].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos nie umiem znalezc odnowien, ale ceny rejestracji mocno srednie.

Dla tych co szukaja bez haczykow, ograniczen, kar umownych i blokad transferu polecam nasze uslugi:

 

http://www.vbiz.pl/domeny/

 

Dobre ceny na rejestracje (29.90 zl netto) i przedluzenia (85 zl netto).

Dla uzytkownikow WHT, ktorym wystarczy faktura PDF moge dac rabat na przedluzenie - 6 zl netto (czyli razem 79 zl netto).

 

W razie zainteresowania rabatem prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam domenytanio.pl (jeśli ktoś szuka taniej rejestracji)

Jeśli szukasz dobrej ceny na dłuższe utrzymywanie domeny to polecam rejestrator24.pl -rejestracja/odnowienie = 68 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można...

Ja polecam AZ.PL. Nie mam tam wielu domen, i chyba kilkuzłotowe różnice przy rejestracji; przedłużeniach nie mają wiekszego znaczenia, jak podejście do klienta. Wszystkie problemy które poruszałem na czacie w az lub mailowo, było rozwiązywane w bardzo krótkim czasie. Taki czynnik jest dla mnie bardzo ważny, a złotówkę w tą czy w tamtą...chyba da się przebolec.

 

A domenytanio.pl... no coż najtańsze IDN-y na tą chwilę.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×