Skocz do zawartości
qbek

[wirtualny] 1-2gb/20gb Php4/5 Mysql X5

Polecane posty

witam,

poszukuje konta o parametrach w granicach 1-2gb/20gb

dodatkowo minimum 5 baz mysql i jakaś większa liczba subdomen

php w wersji 4 i/lub 5 z działającym mod_rewrite plus coś do grafiki, najchętniej GD

Ruby On Rails i Python byłyby niekoniecznym jednak mile widzianym plusem

nie zależy mi szaleńczo aby support odpowiadał w ciągu 10 minut w niedziele wieczorem jednak miło by było gdyby nie olewali wiadomości i rzeczywiście rozwiązywali problemy (najbardziej nie lubię "dobrych" ISP którzy traktują mniejszych klientów jak coś co sie przyczepiło do podeszwy)

z ciekawych ofert widziałem narazie insane.pl (plan home plus) i prohost.pl (plan starter/medium) - na podstawie tych ofert można wywnioskować że nie interesują mnie krzaki jednak wolałbym aby konto nie kosztowało fortuny

a Wy, drodzy forumowicze, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawych ofert widziałem narazie insane.pl (plan home plus) i prohost.pl (plan starter/medium) - na podstawie tych ofert można wywnioskować że nie interesują mnie krzaki jednak wolałbym aby konto nie kosztowało fortuny

a Wy, drodzy forumowicze, co polecacie?

Jeśli chodzi o naszą ofertę, to zapraszam do skorzystania z aktualnej promocji (szczegóły w mojej sygnaturce). Taki serwer wirtualny jest znacznie bardziej atrakcyjny niż Home Plus, a kosztuje tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o naszą ofertę, to zapraszam do skorzystania z aktualnej promocji [...]

pytałem poprzez mail obsługę o taką opcje tańszego konta biznes,

ale nie podsunięto mi tam tego rozwiązania

jednak dobrze być użytkownikiem WHT ;)

 

co sądzicie o neteasy.pl?

mogę tam dostać dobry pakiet, niestety bez dostępu do pythona i rubiego,

za to reszta parametrów nieco lepsza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie jeżeli nie potrzebujesz pythona i rubiego bierz neteasy.pl :)

 

Jeżeli potrzebuejsz bierz insane.pl :)

 

rubiego i pythona uzywalbym tylko do nauki wiec praktycznie nie obciazalbym maszyny,

lubie uczyc sie nowych technologii i chcialbym miec mozliwosc odpalenia ich gdzies poza localhostem ;-)

neteasy.pl naprawde niezle wyglada tylko jak juz sie dowiedzialem raczej nie mam tam szans na ROR i pythona co zmuszalo by mnie do brania sobie gdzies osobno malutkiego konta z ich obsluga (a o to trudno :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×