Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sparks

[pyatnie] Najlepsze Konta Reseller?

Polecane posty

Najlepsze jest w neteasy.pl :)

 

Miałem do wyboru hostings.pl sisco i właśnie neteasy i zdecydowałem się na neteasy ze wględu jakość / cena.

 

Nie mają jeszcze oficjalnie w ofercie resellera, ponieważ tworzą nową stronę. Dobrze, że mnie podkusiło i wysłałem do nich zapytanie mailem czy nie będą mieć resellerów w ofercie ;)

 

Cena podstawowa 39zł 9GB / 90GB w rozliczeniu miesięcznym no i plus kupon 18% i wychodzi najlepsza oferta na rynku ;) Konta na dual Opteronach, loady maszyn do 1.8 w godzinach szczytu :)

 

Jestem aż tak zadowolony iż nawet swoją stopkę mam z ich reklamą (a co mi tam :)) ku niepocieszeniu kei czy dh u których też się hostuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli patrzymy budzetowo to zdecydowanie polecam ResellerZoom.com. naprawde bardzo przyzwoity host jak za taka cene (najnizszy pakiet to $7 za 4gb hdd i 60gb transferu).

Hostowalem sie u nich dobre 1,5roku. zdecydowanie polecam:)

 

 

 

 

btw. co to za akcja z neteasy:) sorry ale nie jestem zorientowany ostatnio, co post to nawiazanie do neteasy:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie 3 razy :D tylko naliczę z pamięci 15 razy ;) Nie mówię że źle ... Bo ich konta naprawdę dobrze się spisują 100% uptime tam mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oż Wy Judasze :D

 

>>> 6 <<<

 

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?act...e=neteasy%5C.pl

 

Od maja 6 razy poleciłem neteasy w tym 2 razy pisałem też o drugiej firmie dla danego pytania. To tak dużo ???

 

A kei.pl ile razy polecałem ???? (nawet nie chce mi się liczyć) i jakoś nikt się nie czepiał:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?act...hlite=kei%5C.pl

 

//

 

Że też człowieka zmuszacie do przeszukiwania jego własnych postów ;) Jeszcze mi tu raz napiszcie, że spamuje :/

 

//

 

Zanim dusker walniesz jakąś głupotę użyj szukajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim dusker walniesz jakąś głupotę użyj szukajki.

 

konczac offtopic. jaka glupote? przeciez zapytalem po prostu. eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS. Chodzi o to że pytający chce resellera a ty mu polecasz firmę która nie ma go nawet oficjalnej ofercie. Jeśli się kogoś poleca trzeba to zrobić z rozwagą bo dajesz na to "gębę" ::eot::

 

Dostosuj wypowiedz do sytuacji a nie, na resellera: nete..., na shared: nete..., na hemoroidy: nete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podałem wyraźnie inne parametry konta. Neteasy MA w ofercie resellery, tylko że jeszcze nie zaktualizowali strony. Więc na hemoroidy i zawał serca nie polecam tego samego tylko inne produkty. eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

będzie problem, jak BOSS-owi się seksu zachce i wejdzie na nete... zamiast skoczyć na stację benzynową ; )

to dopiero kobieta się wq... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×